Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie, to taki, które zwiększy waszą sprzedaż. Pozycjonujemy ponad 170 stron w 27 krajach. Posiadamy własne zaplecze pozycjonerskie. Tworzymy unikatowe rozwiązania dla firm na 4 kontynentach. 

Pozycjonowanie w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjednoczonych pozycjonujemy na chwilę obecną ponad 70 stron interenetowych. Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i globalnymi markami. Posiadamy liczne zaplecze pozycjonerskie, ponad 300 naszych stron jest gotowych do wprowadzenia linków dla stron klientów.

Pozycjonowanie w Kanadzie 

Na kanadyjskim rynku jesteśmy obecni dopiero od 2016 roku, jednak już teraz zaufało nam ponad 30 firm z tego pięknego kraju. Kanada prostym rynkiem pod pozycjonowanie nie jest, jednak cały czas budujemy nasze zaplecze, zarówno blogowe jak i zaplecze własnych stron internetowych.

Pozycjonowanie w Chinach 

Jesteśmy jednyną agencją marketingową w Polsce, która weszła z pozycjonowaniem na jeden z najtrudniejszych rynków -na Chiny. Pozycjonujemy w kilku chińskich dialektach. Działamy w Chinach od początku 2014 roku, współpracując z 8 firmami z Polski, sprzedającymi produkty na chińskim rynku

              Pozycjonowanie jest jak balet

                              Jeden niewłaściwy krok i już nigdy nie wrócisz na szczyt, zaufaj agencji
                               z ogromnym doświadczniem i własnym zapleczem na 4 kontynentach.

Pozycjonowanie w Niemczech 

Jeden z głównych naszych rynków, zarówno, jeśli chodzi o kampanie dla firm, jak i pozycjonowanie. Obecnie na Niemcy i Austrię prowadzimy 400 kampanii i pozycjonujemy ponad 70 stron. Działamy także na rynku szwajcarskim oraz w każdym, gdzie językiem urzędowym jest niemiecki.

Pozycjonowanie w 
Szwecji

Polskie firmy, głównie te z województwa pomorskiego, upodobały sobie rynek szwedzki jako bogaty i dający duże pole manewru. Na Szwecję promujemy i pozycjonujemy głównie polskie sklepy internetowe, działające w każdej branży, począwszy od materiałów budowlanych a kończąc na bieliźnie. Prowadzimy ponad 40 stron, z których już 17 jest w TOP 5 

Pozycjonowanie w Norwegii

Norwegia to nasz "konik", to miejsce gdzie mamy ogromne pole manewru, zarówno w promocji polskich firm jak i pozycjonowaniu stron www. Współpracujemy z norweskimi firmami od 2009 roku, posiadamy w tym kraju liczną sieć kontaktów, ogromne zaplecze pozycjonerskie. Promujemy 45 firm, pozycjonujemy 33 strony, 22 TOP 5.

                                           Strzał w dziesiątkę 

                                                                                            W czym tkwi sekret Nakatomi? W wiedzy, którą
                                                                                            nabtwaliśmy latami, uczać się szkoląc i
                                                                                            pozycjonując tysiące stron. Własne zaplecze, 
                                                                                            zespół, chęci, efektywność.

Pozycjonowanie w Hiszpanii

Na rynku hiszpańskim dopiero zaczynamy naszą działalność. Pierwszą stronę zaczeliśmy promować w styczniu 2016 roku. Na teraz dołączyło do nas już 7 firm, działających głównie w branzy turystycznej. Rezultat? Na 35 promowanych fraz po 4 miesiącach 7 w TOP 7, rekomendacja Hiszpańskiej Izby gospodarczej.

Pozycjonowanie 
w Rosji

W Rosji obecni jesteśmy od dawna. Jak wiadomo, to kraj dziwny i niepewny gospodarczo i niestety coraz mniej firm działa na tamtejszym rynku. Jeśli chodzi o biznes w Rosji, to polecamy sprzedaż ekskluzywnych produktów targetowanych na nowobogackich Rosjan. Dobrym rozwiązaniem są też sklepy internetowe, których tam ciągle brakuję.

Pozycjonowanie we Francji

Francję kochają chyba wszyscy. Kto był w Prowansji, cz też przechadzał się po lazurowym wybrzeżu, zawsze ten cudowny kraj będzie miał w pamięci. Polscy przedsiębiorcy, także upodobali sobie Francję, głównie w branży turystycznej jak i odzieżowej. Nasze produkty swobodnie konkurują z francuskimi zarówno pod względem ceny jak i jakości.

Unikatowe rozwiązania marketingowe

Dlaczego nasze rozwiązania marketingowe / pozycjonerskie są inne niż wszystkich? Napisz do nas, a dowiesz się w czym tkwi nasz sekret.

Pozycjonowanie we Włoszech 

Pozycjonowanie we Włoszech, czy kampanie na rynku włoskim do najłatwiejszych nie należą, z racji ogromnej konkurencji produktów, jakie sprowadzane są do tego pięknego kraju, szczególnie z Afryki. Włochy, jako miejsce do robienia biznesu, polecamy głównie dla branży turystycznej. Na włoskim rynku pozycjonujemy tylko 8 stron, ale są to kluczowe polskie biura podróży z największymi, na czele. 

Pozycjonowanie 
w Danii

Dania czy Szwecja to piękny rynek biznesowy, głównie w związku z dobrobytem jaki panuje w tych krajach. Wyższe o 100-200 % ceny niż w naszym kraju, przy jakości naszych produktów to wymarzony rynek dla polskiego przedsiębiorcy. Duńczycy, jak wszyscy skandynawowie, kochają jakość, zatem jeśli zamierzacie sprzedać produkt wysokiej jakości, nawet przy wysokiej cenie, to jest to rynek dla Was.

Pozycjonowanie w Portugalii

Nowość w naszej ofercie. Na rynek portugalski weszliśmy dopiero w marcu 2016 roku. Branża internetowa w Portugalii to mit, tym bardziej ten rynek polecamy dla każdej firmy działającej w e-commerce. W portugalii z powodzeniem sprzedaję się polski alkohol, jedzenie, a także środki czystości i chemia przemysłowa. Ruszamy w tej chwili z kilkoma kampaniami i o efektach poinformujemy w aktualnościach.

Pozycjonowanie stron internetowych

Dowolne systemy rozliczeń przy pozycjonowaniu stron w Polsce. Pozycjonujemy strony internetowe, portale, portale miejskie, strony onepage.
Pozycjonowanie stron w Polsce

       Otrzymując stronę internetową do pozycjonowania, każda agencja powinna zrobić porządną analizą strony www, na podstawie dostępne na rynku narzędzia dla webmasterów. Pozycjonowanie stron i wprowadzenie linków do strony nie da nic, jeśli nie zacznie się od poprawy SEO, zgodnie z zasadami Google. Nasza agencja przeprowadza pełną analizę strony internetowej bezpłatnie, wszelkich poprawek-zgodnie z SEO, również dokonujemy bezpłatnie.

700 stron 

Na chwilę obecną nasza agencja pozycjonowała lub pozycjonuję ponad 700 stron internetowych.

60 referencji

Posiadamy ponad 60 pisemnych referencji od zadowolonych klientów z 25 branż. 

Terminowo

Zawsze na czas! To podstawa dobrej i długoterminowej współpracy z klientami w Polsce i na świecie. 

Rozgrzewamy sieć

Strony które pozycjonujemy generuję ponad 2,4 mln wejść dziennie na strony naszych klientów. 
Jak wiadomo, jedne frazy pozycjonuje się łatwiej, inne sprawiają więcej problemów. Po otrzymaniu zapytania od klienta, przedstawiamy bezpłatnie wycenę pozycjonowania. W naszej agencji to nasz klient wybiera formę płatności. Oferujemy płatność w abonamencie, oraz płatność za efekt, czyli po uzyskaniu TOP 10. Ceny pozycjonowania stron rozpoczynają się u nas już od 39 złotych za frazę i wzrastają wraz z trudnością danej frazy. Rozpoczęcie kampanii, po analizie strony, dokonaniu poprawek na stronie, wprowadzeniu odpowiednich tekstów, rozpoczynamy pozycjonowanie stron. Nasze działania polegają na wprowadzaniu wartościowych linków do strony - najlepiej dofollow. Pozycjonowanie stron przebiega w sposób właściwy, jeśli prowadzone jest z głową, a linki wprowadzane według harmonogramu. Pozycjonowanie tylko ze sprawdzoną agencją. Stron internetowych mamy całą masę i każdy właściciel strony chciał by, aby to jego domena pokazywała się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach, jednak na to potrzeba czasu. Czym różni się nasze pozycjonowanie od konkurencji? Robimy to z głową, powoli, ręcznie i wiemy co robimy. My również potrafimy wypozycjonować stronę www w 2 miesiące ale nie o to chodzi. Przy takich działaniach domena dostanie ban od wyszukiwarki za nienaturalne działania i taki będzie efekt nieprzemyślanych działań. Przy pozycjonowaniu zarówno z płatnością za efekt jak i w płatności czasowej musicie pomyśleć, że lepiej poczekać i stronę powoli wprowadzać do TOP 10 niż działać gwałtownie, chaotyczne i mieć problemy.   
Pozycjonowan stron na świecie

        Pozycjonowanie strona na świecie. Czym naprawdę jest pozycjonowanie stron na domenach zagranicznych i czym różni się od pozycjonowania w Polsce? Niczym! I tego należy się trzymać. Jeśli wyjdziemy z tego założenia i nasze procedury powtórzymy, tak, jak byśmy to robili na rodzimym rynku, to z pewnością, nasza strona wejdzie do Top 10 i to w miarę szybko. Jak przy wszystkich działaniach marketingowych w internecie, siła tkwi w szczegółach.

320 stron

Na chwilę obecną nasza agencja pozycjonowała lub pozycjonuje ponad 320 stron w 27 krajach. 

30 referencji

Posiadamy ponad 30 pisemnych referencji od zadowolonych klientów z 8 branż. 

Terminowo

Zawsze na czas! To podstawa dobrej i długoterminowej współpracy z klientami w Polsce i na świecie. 

90% stron w TOP 10 

90 % pozycjonowanych przez nas stron po 12 miesiącach od rozpoczęcia kampanii znajduję się w TOP 10
      Załóżmy, że chcemy wypozycjonować stronę w Google.se czyli na rynku szwedzkim. Co musimy zrobić? Podstawą oczywiście jest ustawienie SEO w taki sposób, aby zoptymalizować je pod kontem języka szwedzkiego, tutaj nic się nie zmienia w stosunku do języka polskiego, działamy tak samo. Schody zaczynają się dopiero jak chcemy przekonać właściciela strony, który posiada 10 wersji językowej, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest budowanie strony na domenie krajowej .se a nie na subdomenach dlaczego? Tutaj pozycjonując stronę zawsze wychodźcie z tego założenia i pamiętajcie co piszemy po raz setny „ Google jest jak dziecko i się uczy „. W tym przypadku oznacza to tyle, że Google przypisuję treści i linki do danego kraju i podporządkowuję domenę pod rejon. Jeśli mieliśmy już stronę w języku polskim i prowadzi do nich kilka set lub tysiące linków, to bardzo ciężko będzie nam przekonać wyszukiwarkę, że to strona w języku szwedzkim a nie polskim. To tak jak z dzieckiem jak pokocha swoje zwierzaczka to nic go nie przekona do innego. W każdym przypadku Google działa identycznie. To pierwszy i kluczowy element, od jakiego należy zacząć. Kolejny to linki z domen krajowych. W większości przypadków ( Norwegia jest wyjątkiem ), do naszej domeny powinny prowadzić linki z domeny krajowej. To tak jak z treścią, aby Google wysoko pokazywało nam stronę w Google.se, linki do niej powinny prowadzić z wartościowych stron w Szwecji. Tutaj wartość linków i zasady wprowadzania nie ulegają zmianie. 


Zaufaj profesjonalistom

Skuteczne prowadzenie kampanii w internecie w obecnych czasach to 90% sukcesu Twojej firmy. Tworzymy tylko unikatowe rozwiązania bazujące na doświadczeniu, umiejętnościach i predyspozycjach do osiągnięcia sukcesu na danym rynku. Zaufaj naszej agencji, ludziom, którzy kochają to, co robią, bo tylko z takim zespołem można odnieść sukces.
Copyright (c)2014-2017, All Rights Reserved Nakatomi LLC

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem