Junior Project Manager z językiem francuskim - praca w Gdyni

Kochasz Social Media i mówisz biegle w języku francuskim? Fascynuje Cię świat marketingu internetowego? Chcesz dołączyć do naszego odlotowego Teamu?

 Szukamy trzech kreatywnych dziewczyn, które chcą rozwijać się w social mediach i digital marketingu razem z nami.

 Kogo szukamy?

 - Pasjonatki, który fascynuje się światem marketingu i podąża za trendami w social mediach.
 - Osoby z lekkim piórem posługującej się nienaganną polszczyzną w mowie i piśmie.
 - Wygadanej, odpowiedzialnej i sympatycznej stażystki, która umie rozśmieszyć team ale także odpowiadać rzeczowo klientowi.
 - Wielozadaniowca, który nie boi się wyzwań i chętnie uczy się nowości.
 - Nie musisz posiadać doświadczenia, ale fajnie by było gdybyś znała podstawowe kanały komunikacji tj. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn.
Jakie zadania czekają na Ciebie?

 - Kreowanie treści i materiałów graficznych na potrzeby Social Media klientów.
 - Wsparcie działań marketingowych pod okiem doświadczonych specjalistów.
 - Pomoc w prawidłowej koordynacji projektów.
- Opieka profili firmowych na portalach społecznościowych.

 Oferujemy:
 - Możliwość zdobycia profesjonalnego doświadczenia w zakresie marketingu internetowego w szybko rozwijającej agencji marketingowej.
 - Luźną i rodzinną atmosferę w biurze.
 - Dobrze skomunikowane biuro w samym centrum Gdyni - z dworca do biura dobiegniesz nawet w minutę ;)
 - Tak jak wszyscy, mamy owocowe poniedziałki i pyszna kawę w biurze, - Praca w oparciu na umowę o pracę lub kontrakt B2B.
 - Możliwość pracy zdalnej, w razie potrzeby.

 Mamy w teamie już podróżniczkę, fankę gier komputerowych, wulkan energii i oazę spokoju - czekamy na Ciebie!

Prześlij nam swoje CV na adres email biuro@nakatomi.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 58/732-22-85

Zatrudnimy Junior Project Manager z Francuskim Praca Gdynia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez firmę Nakatomi Sp. z o.o. , zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (DzU Nr 133, poz. 883).