Nakatomi Polska TOP 3 Agencji w Polsce według Book of Lists 2020

Nakatomi Polska TOP 3 Agencji w Polsce według Book of LISTS 2020 Mamy to, nasza agencja po raz pierwszy znalazła się w zestawieniu największych firm w Polsce według sektorów i od razu zajęła 3 miejsce wśród agencji marketingowych w Polsce :) Book of Lists, to największe w Polsce wydarzenie wydawnicze opracowanie tworzone przez Warsaw Business Journal już od 25 lat !!! Jesteśmy mega szczęśliwi, bo to sukces każdego z Was i wielkie wyróżnienie dla Całej firmy. Brawo dla naszej CEO Eweliny Kołoda, za to, że potrafi być super Szefową i menadżerem, brawo dla zespołów w Gdyni i Warszawie, jesteście wspaniali.

Aktualności 18.12.2020 

Agnieszka Konieczka jako ekspert w My Company Polska 

Agnieszka Konieczka - Senior Project Manager w Nakatomi Polska udzieliła kilku cennych porad na temat remarketingu w internecie w branżowym czasopismie My Company Polska nr. 12/2020. Agnieszka wystąpiła jako ekspert wśród specjalistów ds. marketingu tj.: Artur Jabłoński, Emil Krzemiśki, Aleksander Kubica, Natalia Krajnik. 

Agnieszka Konieczka - Senior Project Manager at Nakatomi Polska provided some valuable advice on the subject of remarketing in the trade magazine My Company Polska no. 12/2020. Agnieszka appeared as an expert among marketing specialists, i.e.: Artur Jabłoński, Emil Krzemiśki, Aleksander Kubica, Natalia Krajnik.
  Aktualności 10.12.2020 

  Nakatomi Polska TOP 3 Agencji w Polsce według BOOK of LISTS 2020

  Mamy to, nasza agencja po raz pierwszy znalazła się w zestawieniu największych firm w Polsce według sektorów i od razu zajęła 3 miejsce wśród agencji marketingowych w Polsce :) Book of Lists, to największe w Polsce wydarzenie wydawnicze opracowanie tworzone przez Warsaw Business Journal już od 25 lat !!! Jesteśmy mega szczęśliwi, bo to sukces każdego z Was i wielkie wyróżnienie dla całej firmy. Brawo dla naszej CEO Eweliny Kołoda, za to, że potrafi być super Szefową i menadżerem, brawo dla zespołów w Gdyni i Warszawie, jesteście wspaniali.

   News 11.12.2020 

   Nakatomi Polska in the TOP 3 Agencies in Poland according to the BOOK of LISTS 2020

   We got it! For the first time our agency was included in the list of the largest companies in Poland by sector and immediately won 3rd place among marketing agencies in Poland :) Book of Lists is the largest publishing event in Poland, developed by the Warsaw Business Journal for 25 years !!! 

   Words can’t describe how happy we are, because it is the success of each and everyone of you and a great honor for the entire company. Congrats to our CEO Ewelina Kołoda, for being a great boss and wonderful leader, big applause for our team in Gdynia and Warsaw, you rock!

    Pobierz Plik:

     A GUIDE TO POLISH BUSINESS AND INDUSTRY - BOOK OF LIST 2020 - Nakatomi TOP 3 Marketing Agency 2020 - Page 40

    News 03.09.2019 

     Interview 🎙 with Ewelina Kołoda CEO Nakatomi LLC in RitzHerald.com

     How to build a perfect team of freelancers - Interview 🎙 with Ewelina Kołoda CEO and Owner of Nakatomi LLC and Nakatomi Poland 👩‍💼 "...Hello Ewelina, it is a pleasure for us that you accepted our invitation, even though we all know that it is not easy to find a gap in schedule being as busy person as you are.... We invite you to read it.


     Aktualności 05.05.2019 

     Nowy projekt Nakatomi Polska 
      prawnikzpolecenia.pl

     Cześć Kochani, w końcu z tym ruszamy. Udało nam się dopiąć wszystkie szczegóły i choć projekt będzie bardzo mocno rozbudowywany, to na tę chwilę możemy wam już pokazać go online. Po ogromnym sukcesie wcześniejszego naszego portalu osrodkiterapii.pl tym razem zapraszamy was na stronę www.prawnikzpolecenia.pl - to nasz unikatowy i wyjątkowy projekt odpowiadający potrzebom rynku usług prawniczych.      News 03.04.2019 

     Ewelina Kołoda - CEO Nakatomi LLC osobowością roku 2018

       Kochani, mamy to !!! - Nasza CEO Ewelina Kołoda w dniu wczorajszym została nagrodzona tytułem „ Osobowość roku 2018 " w Gdańsku w kategorii biznes. 

        To już po raz drugi kapituła Dziennik Bałtycki nominowała a Wy, Czytelnicy wybraliście Ewelinę. Dziękujemy z całego serca w imieniu Eweliny i naszym. Ewelina jak wiecie dalej podbija Hawaje, dlatego nagrodę odebraliśmy poza uroczystą galą. Dziękujemy za nominację i wszystkie głosy. 

      Aktualności 01.04.2019 

      Nowy projekt Nakatomi Polska 
       jesteśmy dumni

      Cześć Kochani, w końcu z tym ruszamy. Udało nam się dopiąć wszystkie szczegóły i choć projekt będzie bardzo mocno rozbudowywany, to na tę chwilę możemy wam już pokazać go online. To blog ekspercki pisany po polsku i angielsku ( tutaj dodam że będzie też niemiecki i francuski ) z zakresu marketingu, social media, pozycjonowanie, prowadzenia firmy i ogólnie lifestyle. Szefem projektu została Anna Kołoda, tak, dobrze myślicie to siostra naszej Eweliny, nad treściami czuwają jeszcze Agnieszka, Sylwia i Alicja. Natomiast IT w projekcie nadzoruje niezrównany Kamil Ciesielski – brawo Ty. Mamy nadzieję, że nasze treści przypadną wam do gustu. Zatem ruszamy.       News 02.03.2019 

      Beloved, we are in the annual report Interaktywnie.com

      Beloved, we are in the annual report Interaktywnie. Our agency is developing, we are moving forward, that is why we are even more pleased to boast that Nakatomi Polska has achieved: 
       
      🏆2nd place in Poland - nominal profit growth 2017/2018 - 
      🏆2nd place in Poland - increase in employment 2017/2018 -
       🏆3rd place in Poland - growth rate 2017/2018 - 
      🏆5th place in Poland - revenue growth rate 2017/2018 - 
      🏆7th place in Poland - profit growth rate 2017/2018 - 
      🏆11th place in Poland - increase in quota revenue from 3 to over PLN 9 million As for an agency existing in Poland for 3 years, with the competition of several thousand smaller or larger agencies, are we proud of ourselves, our girls, programmers, marketers and of course our Ewelina, which gives us a free hand.

       Aktualności 08.02.2019 

       "Gdansk, the City of the Resourceful People" Gala

       Hello Beloved, on Friday we had the honor of being invited to the "Gdansk, the City of the Resourceful People" Gala, which took place in Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre in Gdansk, it is a great honor and distinction. Ania Kołoda proudly represented us, deputizing our CEO who is in Hawaii. Our CEO placed 3rd in the Socially Responsible Entrepreneur category, this is a great distinction, because it is thanks to your votes that we obtained as many as 7400 points in the ranking. Thank you for the distinction and the nomination, and our Ania, for such a wonderful evening. 

        


       Aktualności 23.12.2018 r. 

       Wywiad 🎙 w New York Journal z naszą CEO Ewelina Kołoda 

            Kochani, tym razem nasza Pani Prezes została zaproszona przez amerykański portal New York Journal do udzielania wywiadu 🎙 na jego łamach. Jesteśmy niezmiernie dumni, 👏 że zostaliśmy zauważeni, przez tak konkretny i opiniotwórczy portal jakim jest NYJournal. W wywiadzie z naszą CEO przeczytacie miedzy innymi, jak udało nam się tak szybko wejść rynek amerykański, oraz czym wyróżniają się nasze kampanie na tle konkurencji. Zapraszamy do lektury. 

        Aktualności 17.12.2018 r. 

        Kochani, mamy TO! Pierwsze miejsce dla naszej CEO Ewelina Kołoda w plebiscycie 100 Kobiet Biznesu organizowanym przez Puls Biznesu.

        Kochani, mamy ogromny sukces, zatem się pochwalimy! Na piątkowej gali w Teatr Wielki - Opera Narodowa nasza Ewelina została zwyciężczynią w plebiscycie #100KobietBiznesu, nagrodę w imieniu Eweliny odebrała nasza Ania Kołoda, której towarzyszyła Wiktoria Omyła. Dziękujemy dziewczyny za tak wspaniałe reprezentowanie Nakatomi Polska. Bardzo dziękujemy Puls Biznesu za nominację, która sama w sobie już była ogromnym wyróżnieniem, dziękujemy Bisnode Polska za docenienie naszej firmy, nie zapominamy o Citi Handlowy, partner wydarzenia, oraz z całego serca dziękujemy Business Link za to, że możemy być częścią tej wspaniałej społeczności. To ogromny sukces naszego całego zespołu, wiecie dziewczyny, że to dzięki wam jesteśmy tutaj, gdzie jesteśmy, to wy jesteście motorem napędowym Nakatomi Polska, to dzięki Wam idziemy do przodu. Buziaki dla was wszystkich. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia Marta Matuszewska - Fotografia.         Aktualności 05.12.2018 r. 

        Polka na Hawajach - wywiad z Ewelina Kołoda CEO Nakatomi LLC

          Kochani, zapraszamy do lektury wywiadu z naszą CEO Eweliną Kołoda, zamieszczonego na portalu http://vitwoman.pl, przeczytacie w nim o życiu na Hawajach, o tym, że każda z Was może w życiu osiągnąć co tylko chce, o marzeniach, które się spełniają a świat jest na wyciągniecie ręki. W kobietkach siła, do tego piękne plaże, słońce, natura, uśmiechnięci ludzie i Polka robiąca biznes w #raju,

        "Dziś mam zaszczyt przedstawić Państwu osobę, kobietę, która nie boi się spełniać swoich marzeń, dążyć do celu, nie boi się ciężkiej pracy i jak sama dodaje zakochała się w Hawajach. Zatem co Polka szefowa dużej Agencji Marketingowej z Warszawy robi w tak cudownym miejscu? "

         Aktualności 09.11.2018 r. 

         Ewelina Kołoda w finale konkursu 100 Kobiet Biznesu w Polsce 2018

         Kochani, głosujemy na Ewelinę :) Miło nam się pochwalić, że Nasza CEO Ewelina Kołoda znalazła się w finałowej 10 konkursu organizowanego przez Puls Biznesu - #100KobietBiznesu. To ogromne wyróżnienie znaleźć się już w finałowej 10-tce, teraz to wy decydujecie, która z Pań, zwycięży w tym prestiżowym konkursie. 

         #Vote for our #Ewelina We have something to be proud of, our CEO Ewelina Kołoda received the nomination of the Puls Biznesu magazine in the 100 Women of Business 2018 contest. This is already a huge success but we ask you for support and voting for Ewelina. It’s only 2 minutes of your time and for Ewelina it’s a huge distinction. Just go to the site https://www.pb.pl/100kobietbiznesu/2018/glosowanie/ and give your vote, it costs nothing.


         Aktualności 03.07.2018 r. 

         Ewelina Kołoda - CEO Nakatomi LLC - interview for Business Woman&Life 

           Article about us and our CEO in Biznes w Kobiecym Stylu.

               We invite you to read the interview with our CEO Ewelina Kołoda in http://businesswomanlife.pl You will learn how to fight and not give up, how to make your dreams come true and how to build a company based on the principles of a teal company. How is that only three years ago Nakatomi LLC was a small company with Ewelina was working on her own and now it employs 206 people in 11 countries? "You can do it, girls, you just need to be determied, you need to forget about your nine-to-five mentality, give it all your heart, devote a few years of your life to it and have a plan... A grand plan 😊

          Aktualności 24.04.2018 r. 

          Marzenia się spełniają - oddział Nakatomi LLC na Hawajach !!!

            Marzenia się spełniają - oddział Nakatomi LLC na Hawajach !!! Wiecie jak to jest gdy w sobotę wychodzicie z biura o 22 i wszyscy Wam mówią, że nie tylko pracą się żyję? A my jesteśmy uparci, bo chcemy być najlepsi i dlatego.... mamy kolejny sukces !!! Od 1 kwietnia w Honolulu, znajdziecie naszą Agencję. 
          Nasz oddział mieści się Waterfront Plaza, 
          500 Ala Moana Blvd., Suite 400, Honolulu, Hawaii, 96813. Po 3 miesięcznym pobycie na Hawajach naszej Pani Prezes, udało nam się otworzyć kolejny, już prężnie działający oddział, zatrudnić pracowników, zdobyć pierwsze duże zlecenia... 
           http://www.nakatomi.pl/kontakt

          Aktualności 22.03.2018 r. 

          Ewelina Kołoda - Prezes Zarządu  Nakatomi na balu Konsulów - Honolulu 

             Spotkał nas ogromny zaszczyt. Nasza Pani Prezes Ewelina Kołoda została zaproszona na doroczny bal Inauguracyjny Konsulów w Honolulu. Jest to ogromne wyróżnienie, nie często bowiem się zdarza aby przedstawiciele z Polski, mogli dostąpić tego zaszczytu. 

             Było to zarówno wydarzenie kulturalne, gospodarcze jak i wspaniały bal wśród elity politycznej z ponad 70 krajów na świecie. Z całego serca dziękujemy za tak ogromne wyróżnienie, i zapraszamy do obejrzenia relacji z balu.           Aktualności 28.02.2018r. 

           TOP 1 w 3 kategoriach rankingu Agencji Marketingowych w Polsce !!!

           Kochani miło nam ogłosić ogromny nasz sukces !!! 

            W najnowszym raporcie największego magazynu z branży marketingowej Interaktywnie nasz agencja znalazła się w 3 z 7 kategorii na PIERWSZYM MIEJSCU W POLSCE !!! 

            To zasługa naszych wspaniałych dziewczyn, bo to pracownicy świadczą o pozycji firmy. 400% wzrost, motywuje nas do jeszcze cięższej pracy. Dziękujemy wszystkim naszym klientom, pracownikom, współpracownikom. Zapraszamy do lektury całego raportu 70 stron darmowej wiedzy z branży reklamowej, agencji interaktywnych czy marketingu. Świetnie przygotowany raport, warto się zapoznać.

           Aktualności 21.02.2018

           Ewelina Kołoda Osobowość roku 2017 

           Teraz się trochę pochwalimy. Nasz Pani Prezes Ewelina Kołoda została nagrodzona tytułem #OsobowośćRoku w kategorii #Biznes w plebiscycie Dziennik Bałtycki. 

            W imieniu Pani Prezes która przebywa obecnie w sprawach służbowych w USA, dziękujemy kapitule oraz wszystkim którzy na Ewelinę oddali głosy.

            http://www.dziennikbaltycki.pl/plebiscyt/osobowosc-roku/g/osobowosc-roku-2017-oto-finalisci-plebiscytu-laureaci-tytulu-z-pomorskich-miast-i-powiatow,12908174,27405256/

            Aktualności 21.12.2017

            Wylicytujcie kolację z Gwiazdą - Nakatomi LLC jesteśmy z WOŚP

            Kochani wspólnie z Akademia Restauracja organizujemy akcję "Kolacja" razem z nami możecie wziąć udział w licytacji kolacji, ze znanymi osobami ze świata mediów, filmu, tańca i sportu... Ze szczerego serca dziękujemy, że dołączył do nas tak cudowne osoby jak: NATALIA SIWIEC/NATALIYAH, MaŁgorzata Leitner, Rafal Maserak, Walerija Żurawlewa, Gosia Baczyńska, Wiktoria Omyła, Avant Management 
            To nie koniec niespodzianek, już wkrótce dowiecie się co przygotowały nasze kolejne gwiazdy. Zapraszamy do licytacji. Pamiętajcie całość zebranych środków Allegro przekazuję na WOŚP Ogromne podziękowania dla Akademia Restauracja za tak cudowny gest. Kochamy Was bo jesteście wspaniali. 

             "Nie ważne jest to, co posiadacie, to co macie, czym jeździcie i jak niesamowite ciuchy nosicie, ważne jest to, co macie w sercu, bo tylko to cechuje wspaniałość człowieka" Ewelina Kołoda - CEO Nakatomi LLC 


            Aktualności 18.11.2017 r. 

            Ewelina Kołoda - Prezes Zarządu  Nakatomi LLC w  My Company Polska 

                My Company Polska o Nakatomi LLC - piszą o nas !!! Zapraszamy do lektury artykułu, dowiecie się z niego, w jaki sposób udało nam się zbudować Nakatomi, jak prowadzić i tworzyć firmę turkusową, o naszych planach na przyszłość i dotychczasowych osiągnięciach. Cały wywiad w papierowym wydaniu magazynu My Company Polska (grudzień 2017) oraz na stronie internetowej wydawcy.

             Nakatomi LLC - opening of a new office in Los Angeles

             Hi my name is LEA and welcome in a new office Nakatomi LLC in Los Angeles.


              I am very happy that I can greet our everyone of present and future clients in such a wonderful town which is Los Angeles.

              Nakatomi is a creative social media agency, we are working in 30 countries and branch in LA is our 3 branch in United States. If you are looking for checked market agency which will promote your company in any country in the world, you are in the right place. 

             We can meet with every challenge and promote your company at any marketplace giving warranty of getting clients like little agency in the world. In the city of angels we are staying at a beautiful Sepulveda Center at 11 floor. It is waiting for you 8 people team, wonderful people. You think global thinks about Nakatomi.

             Aktualności 30.11.2017r. 

             Lwice Biznesu 2017 dla Ewelina Kołoda

             Wielkie gratulacje dla Naszej Pani Prezes Ewelina Kołoda za zdobycie statuetki Lwice Biznesu w konkursie magazynu Law Business Quality . 
             Uroczysta gala wręczenia tegorocznych nagród odbyła się w Mercure Warsaw Grand. Wielkie podziękowania dla Pani Ilony Adamskiej za zorganizowanie tak wspaniałej uroczystości. 

             Wielkie gratulacje, jesteśmy dumni już po raz kolejny. Pani Ewelina otrzymała statuetkę w kategorii Agencje Marketingowe oraz w plebiscycie publiczności.

             Obok naszej Pani Prezes statuetkę otrzymały tak wspaniałe kobiety jak: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Brodzik, Sonia Bohosiewicz, Edyta Jungowska, czy Kamila Rowińska. 

             Aktualności 20.10.2017

             Strona internetowa numer 200 !!!

             Jest się czym pochwalić, bo za nami już strona internetowa numer 200 od początku istnienia naszej firmy. Czy to dużo czy mało? Przy naszych kompleksowych działaniach jakie prowadzimy dla firm jest to bardzo duża ilość stron oddanych do użytku.
             To nie tylko strony, to takżę portale internetowe, aplikacje na smartfony, portale społecznościowe. Jedyne co nas ogranicza przy tworzeniu stron internetowych to wyobraźnia. Zrealizujemy każde zlecenie, oddamy każdą stronę do użytku i zbudujemy każdy portal internetowy. 

             Warto dodać, że do dziś tworzyliśmy strony internetowe na 27 rynków na świecie, w 11 językach. Ponad 150 promowanych przez nas stron, niezależnie od rynku znajduję się w TOP 10 wyszukiwarek Google, Bing, czy Baidu. 

             Aktualności 14.09.2017r.

             Promujemy całościowo już 30 restauracji

              Restauracja Akademia***** z warszawskiego Mokotowa to już 30 promowana przez naszą agencję restauracja w Polsce. Prowadzimy także kompleksowe działania marketingowe, dla restauracji w 27 krajach świata w tym dla najlepszych restauracji z Londynu czy Paryża. Obsługujemy restaurację w 11 językach, tworząc unikatowe rozwiązania z gwarancją pozyskania klientów na danym obszarze. 


             Aktualności 11.09.2017r. 

             Kolejny wywiad z Panią Prezes 

             Zapraszamy do lektury wywiadu z naszą Panią Prezes Ewelina Kołoda dowiecie się z niego, jak wiele pracy i serca trzeba włożyć w biznes, jeśli firma ma się rozwijać, o trudnych początkach w biznesie, o firmie z 1 pracownikiem do 6 biur w 4 krajach, od prowadzenia Facebooka do globalnych kampanii dla największych marek na świecie.

             Aktualności 01.09.2017r. 

             Nasz nowy autorski projekt www.osrodkiterapii.pl

             Kochani, to już kolejny nasz autorski projekt, tym razem przy współpracy z InteractiveLabs stworzyliśmy i uruchomiliśmy z powodzeniem Ranking Ośrodków Terapii www.osrodkiterapii.pl . 
             To unikatowy portal zajmujący się aspektami uzależnień, problemami z wyjściem z nałogów. Jako jedyny portal internetowy w tej tematyce weryfikuje wszystkie opinie i wpisy pacjentów. W pierwszym kwartale istnienia portalu na jego łamy dodało się już ponad 100 ośrodków, oraz pozyskaliśmy 300 opinii od pacjentów w ośrodkach. 

             Aktualności 20.08.2017r. 

             Nakatomi LLC® - to już 50 pracowników

              Czy pragnienia i marzenia się spełniają? Tak, wystarczy chcieć i nastawić się na ciężką pracę. Często powiedzenia naszych babć czy dziadków w stylu "Nic samo z nieba nie spada" są w 100% prawdziwe. 
             Jest nas już 50-tak :) dobrze że nie lata, nasz zespół we wszystkich biurach i krajach to 50 pracowników na umowach oraz 110 osób współpracujących jak fotografowie, copywriterzy, programiści, przedstawiciel. Jesteśmy babską firmą 99% załogi to kobiety, i to nas bardzo cieszy. Kiedy setka? W 2018 roku pod koniec? Może... zobaczymy kochani, rozwijamy się w ogromnym tempie, miejmy nadzieję, że nie zatrzymamy się nigdy :) 


             Aktualności 25.07.2017 r. 

             Wywiad z Panią Prezes - Prestiż Magazyn

             Kochani zapraszamy do lektury wywiadu z naszą Panią Prezes.
             Prosto z nowego oddziału naszej Agencji w Los Angeles. Wywiad z odległości 9000 km przeprowadził Max Radke z Prestiż Magazyn Trójmiejski. 

             Dziękujemy też naszej Pani Prezes, że w tak gorącym okresie znalazła czas na udzielenie wywiadu. Dowiecie się jak udało nam się tak szybko stworzyć wiodącą w Polsce agencję marketingową, oraz na czym polega "firma turkusowa". Cały wywiad w papierowym wydaniu magazynu prestiż (lipiec 2017) oraz na stronie internetowej wydawcy.


             Aktualności 01.07.2017 r. 

             Biuro w LA już działa !!!

             Nasze marzenia się spełniają. Tak kochani, dokonaliśmy tego, jeszcze półrtora roku temu nawet o tym nie śniliśmy. 

              Udało nam się pójść o krok dalej, dokonaliśmy niemożliwego. To malutka Agencja Nakatomi, która 18 miesięcy temu zaczynała na coworkingu, teraz otwiera wspaniałe biuro w Los Angeles i zatrudnia pracowników w Stanach. Tak, aż się ze szczęścia chce krzyczeć. Idziemy dalej 6 biur to za mało. 

             Aktualności 01.04.2017 r. 

             Kolejne 10 umów w 4 krajach

             Łącznie już 2000 firm obsługiwanych przez Nakatomi, tak dokładnie tak do tej pory mieliśmy przyjemność prowadzić kampanie dla 2000 podmitów gospodarczych. 

              Dzięki naszej ciężkiej pracy, mamy przyjemność poinformować, że w miesiącu kwietniu znów podpisaliśmy 10 umów na promocję firm w 4 krajach. Do naszych klientó dołączyli min: Restauracja Akademia***** Warszawa, Bubbles Bar Warszawa, Akademia Polonijna....

             Aktualności 02.01.2017 r.

             Kolejny sukces naszej Agencji

             Nasza Pani Prezes Ewelina Kołoda zwycięzcą w konkursie Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych - BRAWO !!!

              Jest nam niezmiernie miło pochwalić się :), zwycięstwem nasze Pani Prezes w konkursie Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych w kategorii Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie. Konkurs organizowana przez Pana Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza oraz Dziennik Bałtycki, to prestiżowa nagroda dla najbardziej przedsiębiorczych Gdańszczan.

             Aktualności 01.12.2016 r. 

             Kolejne biuro otwarte !!!

             Zapraszamy Was dzisiaj do naszego kolejnego biura. Tym razym Gdańsk ul. Lęborska 3B.

              Tym razem kolejne biuro otworzyliśmy w sercu pięknego Gdańska. W naszym ze smakiem urządzonym biurze swoje miejsce znalazło 7 kolejnych dziewczyn. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek kolejnego oddziału Naszej firmy. Docelowo na Lęborskiej swoją wymarzoną pracę znajdzie 15 osób. Dziękujemy radzie Startera za możliwość najmu biura na bardzo dogodnych warunkach.

             Aktualności 11.11.2016 r. 

             Zastrzeżenie logo Nakatomi®

             Od dnia 11.11.2016 r. zarówno nazwa firmy "NAKATOMI" jak i nasze logo to elementy zastrzeżone.

                   Od dnia dzisiejszego zarówno nazwa firmy " NAKATOMI" jak i nasze logo to elementy zastrzeżone zgłoszone do Urzędu Patentowego na terenie Polski, UE a w kolejności również USA. Obowiązuję całkowity zakaz kopiowania oraz posługiwania się naszym logo, a także zakaz rejestracji firm pod nazwą " Nakatomi " Jeśli chcecie aby również Wasza firma, była prawnie chroniona, nikt nie mógł używać waszej nazwy, ani znaków graficznych, zapraszamy do Nakatomi.

             Aktualności 10.09.2016 r. 

             Już 26 kraje w ofercie Nakatomi

             3 nowe rynki w ofercie Nakatomi tym razem: Australia, Kanada, Chiny.
              Już od dziś w zakresie pełnej oferty wprowadzamy 3 nowe kraje, gdzie oprócz promocji Państwa produktów, nasza Agencja zajmię się wszelkimi formalnościami: celne, skarbowe, podatkowe. Wynajmiemy Wam biuro, hale, zatrudni pracowników, wdroży projekt, a co najważniejsze zdobędzie odbiorców na wasze usługi. Do 23 obecnie obsługiwanych krajów przez Nakatomi LLC dołączyły : Chiny, Australia, Kanada.

             Aktualności 20.08.2016 r. 

             Sukces naszej firmy - Pani Prezes

             Nasza Pani Prezes Ewelina Kołoda otrzymała nominację do konkursu Biznes Woman Roku organizowany przez magazyn Sukces Pisany Szminką. Bardzo dziękujemy w imieniu Eweliny za to wyróżnienie. Głosowanie pod koniec roku liczymy na Wasze wsparcie.             Aktualności 20.06.2016 r. 

             Produkcja spotów reklamowych

             Nowa Oferta Nakatomi - Filmy promocyjne, filmy reklamowe. Wy potrzebujecie, my potrafimy. Postaw na spot inny niż wszystkie. 

              W związku z ciągłym zainteresowaniem i zapytaniami odnośnie kręcenia filmów reklamowych, spotów reklamowych i reklam telewizyjnych, otworzyliśmy nową kartę w historii agencji reklamowej Nakatomi. 

             Aktualności  06.05.2016 r. 

              Kolejne biuro już wybrane

             Kolejne biuro już wybrane - Garnizon Gdańsk, zapraszamy serdecznie. Miesamowity klimat w centrum miasta. 

              Bardzo cieszy nas fakt, że dzięki uprzejmości Hossa Biz i bardzo życzliwej Pani Katarzynie Rękas, udało nam się w tak krótkim czasie znaleźć tak piękne biuro w kompleksie Garnizon. Urzekła nas pełna infrastruktura i klimat biur jaki w odróżnieniu do smutnych i szklanych biurowców, uspokaja i nadaje odpowiedni rytm do pracy. Mamy nadzieję, że od 1 czerwca będzie to miejsce pracy, z którego naszym dziewczynom nie będzie chciało się wychodzić.

             Aktualności 30.04.2016 r. 

             Zatrudnimy na płatny staż

             Zatrudnimy na płatny staż 6-12 miesięcy Gdańsk, Warszawa, Wrocław. Jesteś sympatyczna? Witam Cię w Nakatomi LLC

              Zbytnich wymagań co do stażystów nie mamy. Co ważne, to musisz być kreatywna, pomysłowa i nie zrzędzić. Marudzących dziewczyn nie lubimy, uśmiechnięte kochamy. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z pracą w reklamie, zapraszamy do nas. Będziesz pracowała z fajnymi osobami 40 godzin tygodniowo, u nas nie ma nadgodzin, ani pracy w weekendy, u nas nie ma wyjazdów, ani sprzedaży przez telefon.

             Aktualności  02.04.2016 r. 

             Pozycjonowanie w Portugalii

             Portugalia to już 14 kraj gdzie pozycjonujemy strony internetowe. Jako jedyna agencja w Europie posiadamy własne zaplecze pod pozycjonowanie w 14 krajach. 

              Po raz kolejny do naszej oferty związanej z pozycjonowaniem stron www, dołożyliśmy nowy kraj, a mianowicie Portugalię. Dlaczego? Portugalia to nie tylko piękne plenery, krajobrazy z widokówki czy wino tańsze od wody. Portugalia to też ludzie, którzy kochają nasze jedzenie. To miejsce, gdzie każde biuro podróży znajdzie swój kącik. To ceny porównywalne z naszymi, to w końcu miejsce, gdzie miliony turystów wypoczywa każdego roku.

             Aktualności 06.03.2016 r. 

             Rozpoczecie kampanii dla Yara


              To już oficjalnie możemy się pochwalić największą kampanią prowadzoną przez naszą firmę. Tym razem podpisaliśmy 3 letnią umowę na promocję firmy Yara światowego lidera na rynku w produkcji chemii przemysłowej. Kampania obejmuję tworzenie wizerunku firmy oraz promowanie produktów firmy Yara na całą Skandynawię. Jest to drugi etap naszej współpracy w pierwszym, promowaliśmy tylko brand firmy na Norwegię, jednak Zarząd firmy podjął decyzję o dalszej współpracy z Nakatomi w kwestii promocji firmy, już na całą Skandynawię i to aż z 3 letnim pakietem umów.

             Aktualności 20.02.2016 r. 

             Nowe biuro w Nowym Jorku

             Nowe biuro w Nowym Jorku z siedzibą na Manhattanie, jesteśmy do waszych ysług na Madison AVenue 244 w sercu Manhattanu. 

              Stało się!!! To o czym marzyliśmy od 2009 roku udało się nam zrealizować. Staliśmy się jedną z 10 firm wywodzących się z Polski, która swoją główną siedzibę ma w Nowym Jorku na Manhattanie. Mieścimy się na Madisona Avenue 244 II piętro, pokój 11 i 12. Na razie to skromne biuro o powierzchni 30 metrów z 2 pracownikami, jednak aspiracje są globalne. Oprócz biura zarejestrowaliśmy kolejną spółkę, tym razem oczywiście Nowy Jork.
             Copyright (c)2014-2021, All Rights Reserved Nakatomi LLC

             Ta strona może korzystać z Cookies.
             Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

             OK, rozumiem lub Więcej Informacji
             Informacja o Cookies
             Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
             OK, rozumiem