Opis stanowiska Event Manager - Project Manager
Miejsce pracy: Warszawa

 Zadania:

 - pełna obsługa klientów agenci w zakresie przygotowywania i prowadzenia eventów,
- tworze ie kosztorysów i strategii eventowej,
- zarządzanie zespołem pracowników podczas tworzenia eventu
- wspóraca z partnerami podczas tworzenie eventów
- współpraca ze sponsorami, mediami, czy reklamodawcami
- prace nad budżetem i jego pełna kontrola na wszystkich etapach projektu - optymalizacja kosztów według założeń
- współpraca z dostawcami zewnętrznymi oraz koordynacja ich działań - nadzór nad transmisjami online, współpraca z fotografami, ekipą

Oczekiwania:

 -minimum 3 lata doświadczenia w samodzielnej realizacji projektów eventowych,
-portfolio z minimum 3 zrealizowanymi projektami dużymi -samodzielność, zaangażowanie, odpowiedzialność i skuteczność,
-kreatywność, umiejętność samodzielnego dotarcia do gwiazd, celebrytów...filmową...
Co oferujemy?

- etat: pełny etat
- wynagrodzenie: 5 000,00zł - 7 000,00zł /miesiąc

 - duża samodzielność działań praca w młodym zespole
- ubezpieczenie medyczne
- wysokie wynagrodzenie umowa o pracę lub B2B
- praca w biurowcu w centrum Warszawy

 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez firmę Nakatomi Sp. z o.o. , zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (DzU Nr 133, poz. 883).

Zatrudnimy Event Managera

Zainteresowany? Aplikuj na biuro@nakatomi.pl