Case study - new orleans club logo

Case Study
New Orleans Club

Case Study New Orleans Club Warsaw – dlaczego agencja marketingowa chwali się takim klientem? New Orleans Club to jedyny w Polsce klub na wzór paryskich klubów nocnych, gdzie tancerki są profesjonalistkami. To niesamowite miejsce z klimatem dla prawdziwych dżentelmenów, które potrafi zauroczyć każdego. Świadczą o tym nie tylko piękne, niesamowite hostessy czy tancerki, ale również fakt, że w klubie New Orleans często urządzane są wieczory panieńskie.  Jeśli ktoś kocha warszawskie życie nocne, z pewnością zna New Orleans Club z jego niesamowitą kuchnią i największą w Polsce ofertą alkoholi.

Klienta przejęliśmy po innej agencji w styczniu 2017 roku w fatalnej formie pod względem SEO i w niemniej słabej jeśli chodzi o klientów zagranicznych.

białe z czerwonym prawy dół prawy - Agencja Marketingowa Warszawa
Case Study New Orleans Club - Agencja Marketingowa Nakatomi

Strona internetowa

Po stworzeniu i zoptymalizowaniu strony www pod kątem SEO, należało przejść do działań właściwych, czyli linkowania. Rozpoczęliśmy linkowania w 5 językach jednocześnie, z których każde odnosiło się do docelowych miejsc na stronie www.

Przy pozycjonowaniu zawsze stawiamy na ruchy naturalne, tylko z domen z wysokim Trust Flow, najlepiej kierujących z linkiem dofollow. O ile w przypadku stron anglojęzycznych, polskich czy niemieckojęzycznych nie było to wielkim wyzwaniem, o tyle rosyjskie i koreańskie strony były większym wyzwaniem, ale udało się. Wszystkie frazy wskazane przez klienta po roku pozycjonowania znalazły się w TOP 3 w każdym z wymienionych języków.

W czym tkwi sekret naszych linkowań i ich wartość? W ręcznym ich dodawaniu. Nie przyjmujemy 300 klientów, którzy płacą nam klikaset złotych za pozycjonowanie. Nie da się pracować dobrze nad stroną, dodawać wartościowe treści, linkować w sposób naturalny z najlepszych zagranicznych domen, jeśli jeden pracownik ma pod sobą 10 firm. Cała filozofia tkwi w uczciwości agencji.

Dzięki tym zabiegom, działania SEO przyniosły oczekiwany rezultat już po 6-12 miesiącach, widoczność strony według narzędzia Senuto w tym okresie zwiększyło się o ponad 300%. Ekwiwalent Google Ads na frazy jakie wypozycjonowaliśmy do TOP 10 to prawie 7 tyś PLN miesięcznie! Zatem już koszty pozycjonowania się zwróciły.

Case Study New Orleans Club - Strona internetowa
kampanie marketingowe w Polsce - tło 2

Obsługa Social Media w 6 językach

Druga cześć naszego case study new orleans club to zakres działań w mediach społecznościowych.

Z naszych badań wynika, że osoby widząc reklamę w języku ojczystym przebywają średnio na stronie docelowej o 120% czasu dłużej, niż widząc tę samą reklamę w języku angielskim. Zatem zrobiliśmy 6 wersji językowych Facebooka, Google Moja Firma, Twittera. Koszt obsługi tych profili był bardzo znikomy, ponieważ wszystkie profile prowadziliśmy we własnym zakresie. Zajęliśmy się oczywiście wspólną wizualizacją całego projektu, tak aby każdy z profili miał spójność graficzną.

-circle-bottom

Rekomendacje

Kolejny zakres naszych działań to marketing rekomendacji na forach związanych z podróżowaniem, Polską, Warszawą, atrakcjami związanymi z zabytkami czy miejscami wartymi zobaczenia. W ciągu 24 miesięcy podczas których prowadziliśmy zintegrowane działania dla New Orleans Club wykonaliśmy ponad 14400 wpisów na blisko 400 forach internetowych w 17 krajach w 6 językach.

Nie zapomnieliśmy również o współpracy z przewodnikami w Warszawie. Ile razy będąc na zagranicznych wycieczkach zdarzyło się wam skorzystać z usług i poleceń od przewodników? Prawie zawsze. Dlatego my również postawiliśmy na działania w dobrze nam znanej grupie „oprowadzaczy” z którymi już długoterminowo współpracowaliśmy. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, sami przewodnicy w ciągu 24 miesięcy dostarczyli nam ponad 800 klientów.

Case Study New Orleans Club
-gray-curve-top

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer