Aktualności
z życia naszej agencji

baner - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
 • 2022
 • 2021
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2015
 • 2014

Nowa seria edukacyjna na Linkedinie

Zapraszamy do śledzenia naszej nowej serii na Linkedinie „How to promote a business online?”. W tym roku oprócz publikacji aktualności ze świata marketingu i naszej agencji, postanowiliśmy postawić na aspekt edukacyjny. Nasz cykl kierujemy przede wszystkim do start-upów i małych przedsiębiorców, którzy zaczynają swoją przygodę z marketingiem.

Nowa seria na linkedinie - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Zostaliśmy patronem
Parku Oliwskiego

20.01.2022

Agencja Nakatomi została oficjalnym patronem Parku Oliwskiego! Stanęła w nim nasza ławka, którą znajdziecie przy Alei Lipowej przy głównym wejściu. Ławka ta jest częścią projektu, który rozpoczął się w 2016 roku pod patronatem Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tej inicjatywy.

Zostaliśmy patronem parku oliwskiego - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Podsumowanie roku 2021
W Nakatomi

03.01.2022

Rok 2021 był czasem wielu zmian w naszej agencji. Zatrudniliśmy 29 pracowników w Polsce, rozpoczęliśmy 16 kampanii całościowych, uzyskaliśmy aż 56 certyfikatów. Wygraliśmy nagrodę Liderzy Jutra i znaleźliśmy się w TOP 3 rankingu Interaktywnie.com. Rozpoczęliśmy także proces rebrandingu, którego efektem będzie publikacja nowej strony internetowej.

Podsumowanie roku 2021 - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Liderzy Jutra
Ekspansja zagraniczna

25.11.2021

Otrzymaliśmy nagrodę redakcji ICAN Institute w Konkursie Liderzy Jutra za „Innowacyjne podejście do ekspansji zagranicznej” dla naszej CEO Eweliny Kołody i całej agencji Nakatomi. To ogromna motywacja do dalszego rozwoju. Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim!

liderzy jutra - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Nasza CEO Ewelina Kołoda
Osobowością Roku

14.09.2021

Kilka dniu temu mieliśmy przyjemność brać udział w wyjątkowej gali w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Nasza CEO, Ewelina Kołoda, otrzymała statuetkę Osobowości Roku 2019 w kategorii Biznes. Nagrodę przyznano za ogromny rozwój Nakatomi Polska i otwarcie kolejnego oddziału, a także zwiększenie zatrudniania i obrotu w firmie.

osobowosc roku - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Zostaliśmy opiekunem
Wiewiórek trójbarwnych

05.08.2021

Zostaliśmy wyłącznym opiekunem wiewiórek trójbarwnych. W biegu życia codziennego, do którego poniekąd zmusza nas rzeczywistość, staramy się nie zapominać o tym, co najważniejsze – o niesieniu pomocy. Nawet dzięki naszemu małemu wsparciu może się dużo zmienić. Dlatego postanowiliśmy zaadoptować parę Wiewiórek Trójbarwnych z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego.

wiewiórki z Gdańskiego zoo - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Znajdziecie nas
W Parku Oliwskim

26.07.2021

Otworzyliśmy nową przestrzeń biurową w Gdańsku! Wciąż pracujemy hybrydowo, ale jest nas coraz więcej, dlatego zmieniliśmy lokalizację naszego biura – od teraz znajdziecie nas w przepięknych okolicznościach Parku Oliwskiego. Nowe miejsce oznacza nowe pomysły i inspiracje. Do zobaczenia!

Biuro w Parku Oliwskim - aktualności

Nakatomi agencją reklamową roku 2020/21

02.07.2021

Platforma Corporate LiveWire ogłosiła Nakatomi agencją reklamową roku 2020/2021! To dla nas ogromny zaszczyt i bardzo ważna wygrana. Ostatni rok była dla każdego z nas bardzo trudny, dlatego tym bardziej doceniamy tak wielkie wyróżnienie dla naszej firmy. Brawo dla całego zespołu Nakatomi – jesteście najlepsi!

Agencja reklamowa roku 2020 - Aktualności

Nakatomi Partnerem Google

18.06.2021

To już oficjalne i możemy się pochwalić, że naszej agencji przyznano status Partnera Google! Cieszmy się, że zostaliśmy tak docenieni. To dla nas wielkie wyróżnienie ale również ogromna motywacja do dalszego działania. Przed nami kolejny cel – otrzymanie statusu Google Partner Premier. Trzymajcie za nas kciuki!

Nakatomi partnerem google - aktualności

Nakatomi Polska w TOP 3 Agencji Marketingowych

11.12.2020

Nasza agencja znalazła się w zestawieniu największych firm w Polsce według sektorów i zajęła 3 miejsce wśród agencji marketingowych w Polsce! Book of Lists to największe w Polsce opracowanie, tworzone przez Warsaw Business Journal już od 25 lat. Ogromnie dziękujemy za to wyróżnienie!

Book of lists - aktualności

Eventomi – kreatywne i wyjątkowe eventy!

10.08.2020

Nie masz czasu, wystarczającej inspiracji czy doświadczenia w planowaniu eventów? Nic nie szkodzi.  My zrobimy to za Ciebie! Nasz nowy projekt – Eventomi, jest częścią Nakatomi Polska. To dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy nie tylko zrealizować niezapomniane wydarzenie, ale również je wypromować.

eventomi - aktualności

Pracujemy zdalnie do odwołania

12.03.2020

W trosce o bezpieczeństwo naszego zespołu i klientów informujemy, że od jutra wszyscy nasi pracownicy będą wykonywać swoje zadania zdalnie. Mamy nadzieję, że sytuacja wkrótce się uspokoi i wszystko wróci do normy. W razie pilnego kontaktu prosimy o maila: biuro@nakatomi.pl

https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/03/Pacujemy-zdalnie-do-odwolania-aktualnosci.png

Marka Odpowiedzialna Społecznie

19.12.2019

Magazyn Imperium Kobiet nagrodził naszą firmę tytułem Marka Odpowiedzialna Społecznie. Na Gali 17 grudnia zorganizowanej z okazji 13 urodzin I.D. Media Agencja Wydawniczo-Promocyjna mieliśmy zaszczyt odebrać statuetkę naszą agencję dumnie reprezentowała Małgorzata Wyrębowska Creative Producer Nakatomi Polska.

https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/03/Marka-odpowiedzialna-spolecznie-aktualnosci.png

Nakatomi w TOP 3
Raport Interaktywnie.com

02.03.2019

Agencja Nakatomi uzyskała wysokie noty w raporcie Interaktywnie.com za rok 2017/2018:

 • 2. miejsce w Polsce – wzrost zysku nominalnego
 • 2 miejsce w Polsce – wzrost zatrudnienia
 • 3 miejsce w Polsce – dynamika wzrostu gospod.
Nakatomi w TOP 3 magazynu Interktywnie - aktualności

Nagroda Plebiscytu
100 Kobiet Biznesu

17.12.2018

Pierwsza nagroda Plebiscytu Kobiety Biznesu dla Eweliny Kołody! W imieniu naszej prezes dziękujemy za to wyróżnienie organizatorom i partnerom – Puls Biznesu, Bisnode Polska, City Handlowy i Business Link. Serdecznie gratulujemy również wszystkim nominowanym w rankingu.

kobiety biznesu - aktualności

Nowy projekt
Prawnik z polecenia

05.05.2018

Motywowani sukcesem Rankingu Ośrodków Terapii, zbudowaliśmy kolejny portal – Prawnik z Polecenia. Promocja kancelarii i prawników jest w Polsce zablokowana kodeksem etyki zawodowej, co bardzo utrudnia znalezienie odpowiedniej pomocy prawnej. Tworząc katalog prawników mamy nadzieję ułatwić ten proces.

Prawnik z polecenia - aktualności

Oddział Nakatomi LLC
Na Hawajach

24.04.2018

Mapa Nakatomi LLC powiększa się o kolejne miejsce! Po kilku miesiącach starań, otworzyliśmy nowy oddział na Hawajach w Waterfront Plaza, Honolulu. Mamy nadzieję, że cudowny klimat wysp zaowocuje świetnymi kampaniami marketingowymi nowego teamu.

oddział na Hawajach - aktualności

TOP 1 Rankingu Agencji
Marketingowych

28.02.2018

W najnowszym raporcie największego magazynu z branży marketingowej Interaktywnie nasza agencja znalazła się w 3 z 7 kategorii na pierwszym miejscu w Polsce! To ogromne wyróżnienie nie byłoby możliwe bez świetnego zespołu. Dziękujemy wszystkim naszym klientom, pracownikom i współpracownikom. 

Nakatomi - najlepsza agencja marketingowa w Polsce - aktualności

Podsumowanie roku 2017
Nakatomi LLC

29.12.2017

Rok 2017 był czasem największego rozwoju naszej agencji. Przeprowadziliśmy 370 kampanii, trzykrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie i otworzyliśmy oddział w Los Angeles. Otrzymaliśmy 4 nagrody i 12 certyfikatów. Dziękujemy zespołowi Nakatomi za wspaniałą pracę i trzymamy kciuki za sukcesy w Nowym Roku!

Podsumowanie roku 2017 - aktualności

Wylicytuj kolację z Gwiazdą
Nakatomi LLC z WOŚP

21.12.2017

Pragniemy serdecznie zaprosić do licytacji kolacji z Natalią Siwiec, organizowanej z Restauracją Akademia. Gorąco dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję. Wesprzyjmy WOŚP razem!
Link do licytacji

Nakatomi z WOŚP - aktualności

Ewelina Kołoda
Lwicą Biznesu

30.11.2017

Nasza CEO Ewelina Kołoda zdobyła statuetkę Lwicy Biznesu w kategorii Agencje Marketingowe oraz w plebiscycie publiczności, konkursu magazynu Law Business Quality. Obok naszej prezes statuetkę otrzymały: Agnieszka Kaczorowska, Joanna Brodzik, Sonia Bohosiewicz, Edyta Jungowska, czy Kamila Rowińska. Gratulujemy!

Lwice Biznesu - aktualności

Stworzyliśmy już 200
Stron internetowych

20.10.2017

Spod naszych rąk wyszła niedawno już dwusetna strona internetowa. Jednocześnie rozwijamy usługę hostingu i domen, aby nasi klienci mogli liczyć na pełną obsługę zarządzania stroną w korzystnej cenie. Tworzymy strony w 11 językach, dostosowane do specyfiki rynku, zapraszamy do kontaktu!

200 stron internetowych - aktualności

Promujemy całościowo
Już 30 restauracji

14.09.2017

Restauracja Akademia z warszawskiego Mokotowa to już 30 promowana przez naszą agencję restauracja w Polsce. Prowadzimy kompleksowe działania marketingowe dla restauracji w 11 językach na kilkunastu platformach, tworząc unikatowe rozwiązania gwarantujące pozyskanie klientów.

restauracje - aktualności Nakatomi

Projekt Rankingu
Ośrodków Terapii

01.09.2017

Przedstawiamy nasz nowy, autorski projekt. Przy współpracy z InteractiveLabs stworzyliśmy i uruchomiliśmy Ranking Ośrodków Terapii www.osrodkiterapii.pl. Celem portalu jest ułatwienie osobom uzależnionym znalezienie odpowiedniego miejsca pomocy. Edukujemy o nałogach, katalogujemy ośrodki i weryfikujemy opinie.

Ranking terapii - aktualności Nakatomi

Nakatomi LLC®
To już 50 osób

20.08.2017

Zespół Nakatomi stale się powiększa! W naszej załodze jest już ponad 50 osób, a dodatkowe drugie tyle to osoby współpracujące jak: fotografowie, animatorzy, copywriterzy, programiści i przedstawiciele. Stawiamy na siłę kobiet. Wiemy, że zwiększona aktywność zawodowa Pań przekłada się na fantastyczny wynik firmy.

https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/03/nasz-zespol-aktualnosci-Nakatomi-Agencja-Marketingowa-Warszawa.png

Nakatomi w
Mieście Aniołów

01.07.2017

W Nakatomi stawiamy na rozwój, dlatego motywowani sukcesem naszego nowojorskiego oddziału, otwieramy kolejne biuro. Od dziś znajdziecie nas w Mieście Aniołów – Los Angeles, w urokliwym Supelveda Center. Nowy zespół prowadzony przez Agnieszkę wkrótce rozpocznie prace nad kampaniami. Życzymy sukcesów!

Oddział w Los Angeles - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Tytuł Mikroprzedsiębiorca roku 2016

16.06.2017

W piątek agencja Nakatomi została nominowana do tytułu Mikroprzedsiębiorca Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Citi Bank i Fundację Kronenberga. To pierwsza nasza nagroda na tak ogromną skalę i na dodatek I miejsce. To ogromny sukces dla tak młodej firmy i dla całego zespołu. Dziękujemy!

Mikroprzedsiębiorca Roku 2016 - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Nagroda Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych

02.01.2017

CEO Nakatomi, Ewelina Kołoda, otrzymała nagrodę w konkursie Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie. Konkurs organizowany przez Pana Prezydenta Miasta Gdańsk Pawła Adamowicza oraz Dziennik Bałtycki, to prestiżowa nagroda dla najbardziej przedsiębiorczych Gdańszczan. Serdecznie gratulujemy!

Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Podsumowanie roku 2016

23.12.2016

Czas podsumować niezwykły dla nas rok 2016. Otworzyliśmy biuro w Nowym Jorku i w Warszawie, przeprowadziliśmy kilkaset małych i 73 duże kampanie obejmujące 23 kraje na świecie. Nasz zespół powiększył się o 21 marketerów, 14 tłumaczy i 3 grafików. Dziękujemy za wspaniałą pracę!

Podsumowanie roku 2016 - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Zastrzeżenie logo Nakatomi®

11.11.2016

Od dziś zarówno nazwa firmy Nakatomi, jak i nasze logo to elementy zastrzeżone, zgłoszone do Urzędu Patentowego na terenie Polski, UE i USA. W ten sposób chcemy zabezpieczyć wizerunek naszej marki na rynku międzynarodowym. Jeśli chcesz zastrzec znak towarowy za granicą, ale nie wiesz jak – skontaktuj się z nami.

Zastrzeżenie znaku Nakatomi - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Już 26 krajów w ofercie Nakatomi

10.09.2016

3 nowe rynki w ofercie Nakatomi: Australia, Kanada, Chiny. Już od dziś nasz zespół i grono tłumaczy może poprowadzić kompleksowe kampanie marketingowe na tych rynkach. Nasi miejscowi doradcy zadbają o przygotowanie marki pod kątem wizerunkowym, kulturowym i językowym. Zapraszamy do współpracy!

26 krajów w ofercie - aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Nowy rozdział Nakatomi –
Oddział w Warszawie

12.08.2016

Z nieukrywaną radością otwieramy oddział naszej agencji w Zebra Tower w Warszawie. Decyzja o kolejnym biurze została podjęta przez rosnącą liczbę klientów ze stolicy, z którymi już teraz prowadzimy 16 aktywnych kampanii. Mamy nadzieję podwoić tę liczbę do końca roku, za co trzymamy kciuki! 

Oddział w Warszawie - Aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Produkcja spotów reklamowych

20.06.2016

Powiększamy ofertę o produkcję filmów i spotów reklamowych. W związku z ciągłym zainteresowaniem i zapytaniami, otworzyliśmy nową kartę w historii agencji reklamowej Nakatomi. Rozpoczęliśmy stałą współpracę z profesjonalną firmą produkcyjną, dzięki której możemy kręcić materiały wideo dla naszych klientów.

Produkcja spotów reklamowych - Aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Rozpoczęcie kampanii dla Yara

06.03.2016

Już oficjalnie możemy się pochwalić największą kampanią prowadzoną przez naszą firmę. Tym razem podpisaliśmy 3 letnią umowę na promocję firmy Yara – światowego lidera na rynku produkcji chemii przemysłowej. Kampania obejmuję tworzenie wizerunku firmy oraz promowanie produktów firmy Yara na całą Skandynawię.

Kampania dla Yara - Aktualności agencji marketingowej Nakatomi

Pierwsza siedziba w Stanach Zjednoczonych

07.02.2016

Z ogromną radością możemy ogłosić, że spełniło się nasze ogromne marzenie – otworzyliśmy spółkę Nakatomi LLC w Stanach Zjednoczonych. Nasz pierwszy oddział w USA znajduje się w Nowym Jorku na Manhattanie, przy Madison Ave 244. Jest to owoc niesamowitej pracy naszego całego zespołu i wielka motywacja do dalszego rozwoju.

Pierwsza siedziba w USA - Aktualności agencji marketingowej Nakatomi

10 miesięcy działania agencji

07.08.2015

Nasza agencja działa już prawie 10 miesięcy, za nami czas prężnego rozwoju, który mamy nadzieję nie zwolni tempa! Obsłużyliśmy już ponad 600 firm, tłumacząc strony, pozycjonując, prowadząc social media i wiele więcej. Nasz zespół powiększył się do 10 osób i kilkudziesięciu tłumaczy. Obecnie planujemy poszerzenie usług o Amerykę Południową.

https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/03/10-miesiecy-dzialania-agencji-marketingowej-Nakatomi-aktualnosci.png

Certyfikat wiarygodna firma dla Nakatomi

03.04.2015

Możemy pochwalić się pierwszymi certyfikatami w aktualnościach. Nasza agencja Nakatomi została nagrodzona przez kapitułę Wiarygodna Firma. Zostaliśmy zweryfikowani przez kapitułę pod każdym względem, poczynając od wiarygodności finansowej, a kończąc na opiniach klientów i kontrahentów. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Certyfikat Wiarygodna Firma - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Podsumowanie pierwszych miesięcy Nakatomi

19.03.2015

W ciągu kilku miesięcy Nakatomi podpisaliśmy ponad 40 umów długoterminowych na zarządzanie i tworzenie kampanii internetowych dla małych i średnich firm z Polski, Czech i Niemiec. Otworzyliśmy także dynamicznie rozwijające się biuro tłumaczeń. Nasz zespół liczy 8 pracowników agencji i kilkunastu tłumaczy, dzięki którym możemy prowadzić kampanie za granicą.

Podsumowanie pierwszych miesięcy - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Pingwin 3.0 – Nowy algorytm Google

26.01.2015

Wprowadzenie aktualizacji Google o nazwie Pingwin 3.0 nastąpiło 17 października, jednak pełna aktywacja algorytmu potrwa jeszcze kilka tygodni. Głównym zadaniem algorytmu Pingwin jest analizowanie profilu linków zwrotnych poszczególnych stron oraz obniżenie pozycji w rankingach witryn, które posiadają niewielką ich ilość lub linki pochodzące z podejrzanych źródeł.

Pingwin 3.0 - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Nowe usługi w ofercie Nakatomi

03.01.2015

Na podstawie e-maili i telefonów od Państwa, poszerzyliśmy naszą usługę paczki reklamowej dla firm o kolejne działania mające na celu jeszcze bardziej wypromować Państwa firmę. Mega Paczka reklamowa dla firm to świetne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które mają ograniczony budżet. Szczegóły w zakładce Oferta.

Nowe usługi - Aktualności z życia Agencji Social Media Nakatomi LLC

Agencja Nakatomi
Rozpoczyna działalność

14.11.2014

Agencja Marketingowa Nakatomi powstaje14.11.2014 w Gdańsku. Wraz z naszą CEO, Eweliną Kołodą, ruszamy pełne kreatywnych pomysłów z garstką projektów, które wkrótce okażą się naszą drogą do sukcesu. Od początku mierzymy wysoko planując pewnego dnia otworzyć biuro w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze nie wiemy, że to marzenie spełni się szybciej niż tego oczekiwałyśmy.

Powstanie Nakatomi - aktualności agencji marketingowej
Nakatomi Agencja Marketingowa Warszawa

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/AccreditedAgencyWhite.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/Nakatomi-Advertising-Agency-Agency-of-the-year--160x160.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/Good-Firms-160x160.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2023/01/Top-PPC-Company-160x160.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/AccreditedAgencyWhite.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/Nakatomi-Advertising-Agency-Agency-of-the-year--160x160.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2022/12/Good-Firms-160x160.png
https://nakatomi.pl/wp-content/uploads/2023/01/Top-PPC-Company-160x160.png

Nakatomi® – All rights reserved

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Agencja Marketingowa Warszawa - footer