Copywriting
teksty na zamówienie

Copywriting – pisanie tekstów kreatywnych i sloganów to nasza mocna strona. W naszym zespole są osoby doświadczeniem dziennikarskim, dlatego każdemu z klientów proponujemy opiekę copywriterską.
Copywriting, pisanie tekstów na zamówienie, agencja copywriterska - baner
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Agencja
copywriterska

Przygotowujemy teksty zgodnie z zasadami ortograficznymi i interpunkcyjnymi, poprawnie językowo i merytorycznie. Jednak nie sama poprawność gwarantuje sukces!  Tworzymy teksty indywidualnie pod wymagania naszego klienta oraz branży, co przyczynia się do osiągnięcia sukcesu i zwiększenia popularności danej marki.

Copywriting – sztuka pisania czy sprzedawania?

Dobry copywriting to treści, które są poprawne językowo i merytorycznie. Czy jednak sama poprawność gwarantuje nam sukces? Stworzenie treści, które zaangażują i spowodują wzrost sprzedaży i zwiększenie zainteresowania marką to, to na czym zależy każdemu profesjonaliście.

Copywriting - teksty na zamówienie - agencja marketingowa nakatomi
gray-curve-bottom
01234567890x

Więcej leadów

0123456789001234567890%

Mniejszy koszt

01234567890x

Wyższe konwersje

0123456789001234567890%

Firm wykorzystuje CM

Content marketing
Marketing treści

Dobrze prowadzony content marketing to taki, który wzmocni pozycję Twojej strony internetowej, zbuduje zaangażowaną społeczność wokół marki, będzie ciekawić i zachęcać do zainteresowania ofertą i przede wszystkim – sprzedawać.

Nakatomi oferuje kompleksowe usługi content marketingowe, od analiz treści, przez stworzenie strategii content marketingowej, aż po publikacje w wybranych miejscach i comiesięczne raporty.

copywriting - teksty na zamówienie

Teksty branżowe

Niezależnie od branży, gwarantujemy w pełni profesjonalne artykuły oraz teksty na dany temat. Nasi copywriterzy przed przystąpieniem do pracy dokładnie zagłębiają się w dany sektor.

copywriting - teksty na zamówienie 2

Teksty pisane pod SEO

Piszemy teksty zgodnie z wszystkimi regułami SEO. Dzięki nam Twoje treści będą jak najlepiej zoptymalizowane i wkrótce znajdą się na pierwszych stronach wyszukiwarki internetowej.

copywriting - teksty na zamówienie 3

Teksty dla odbiorcy

Zależy nam na tym, aby tworzone treści były kreatywne, wyjątkowe i przede wszystkim ciekawe dla Twojego odbiorcy. Nasz zespół zadba o to, aby Twoja marka przyciągała content marketingiem.

circle-top
agencja pr
Treści, które sprzedają
Dokładna analiza Twojej marki, jej celów, założeń, analiza konkurencji i zebranie wszystkich najistotniejszych informacji, pomoże w dopasowaniu odpowiednich treści do Twoich odbiorców.
Dopasowanie treści
Czy każdy produkt można sprzedać w taki sam sposób? Każda, indywidualnie przygotowana treść musi być idealnie dostosowana do produktu i usługi, którą sprzedaje dana firma.
Oferty i teksty handlowe
Oferty i teksty handlowe są podstawową rzeczą, od której zależy skuteczna sprzedaż Twojego produktu czy usługi. Decyduje o tym skuteczność komunikatu, jaki Twoja firma przekazuje odbiorcy.
Teksty na stronę WWW
Od pierwszego wejścia na stronę, treści muszą zainteresować potencjalnego klienta i zachęcić do przejścia na inne podstrony, a w efekcie doprowadzić do pozytywnie zrealizowanej transakcji.
Prowadzenie bloga firmowego
Dzięki prowadzeniu bloga Twoja firma nie tylko buduje społeczność osób, które interesują się Twoją branżą i działalnością, ale zwiększa zainteresowanie i zaufanie.
Copywriting produktowy
Copywriting produktowy pozwala lepiej poznać Twój produkt w świecie online. Profesjonalnie przygotowany opis produktowy jest najlepszą inwestycją dla swojego sklepu internetowego.
Redagowanie serwisów
Powierzając redagowanie serwisu czy strony profesjonalnej firmie, nie musisz już martwić się o brak aktualizacji, błędy, monotonne i mało angażujące hasła czy źle przygotowane opisy.
Artykuły specjalistyczne
Artykuły specjalistyczne w szybki i naturalny sposób mogą spowodować wzrost pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania. Warto zainwestować w taki sposób prezentacji Twojej firmy i jej usług.
Teksty zapleczowe
Głównym zadaniem tekstów zapleczowych jest podwyższenie pozycji Twojej strony w wyszukiwarkach internetowych, wzbudzając zainteresowanie Twoją firmą.
E-Booki
E-Booki to najlepsze rozwiązanie dla firm, które chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami. Dzięki takiemu rozwiązaniu masz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców.
Teksty w j. angielskim
Teksty w języku angielskim skrócą Twoją drogę do sukcesu na rynku zagranicznym. Mamy copywriterów z dużym doświadczeniem, którzy biegle posługują się językiem angielskim.
czerwony z szarym lewa góra - Nakatomi Agencja Marketingowa Warszawa
kampanie marketingowe w Polsce - tło 2
AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer