Marketingowe przewodniki digitalowe Nakatomi
by Ewelina Kołoda - CEO Nakatomi LLC

Pobierz nasze darmowe ebooki, ogromna porcja wiedzy marketingowej od pełnych przewodników prowadzenia kampanii w social media aż po zarządzanie firmą czy też wprowadzanie globalnych marek na rynki zagraniczne.
Ebooki do pobrania
Ebooki do pobrania

Wyzwania w budowaniu i zarządzaniu turkusową firmą

Książka autorstwa Eweliny Marii Kołody, CEO Nakatomi LLC, służy jako kompleksowy przewodnik dla osób zainteresowanych prowadzeniem firmy w stylu turkusowym. Korzystając ze swojego rozległego doświadczenia biznesowego, autorka przedstawia 20 kluczowych spostrzeżeń, które mogą stanowić podstawę sukcesu w budowaniu zrównoważonej i innowacyjnej organizacji. W swojej książce Kołoda skupia się na istocie turkusowego podejścia do biznesu, które akcentuje harmonijną integrację wartości ekologicznych, społecznych i ekonomicznych. Ewelina zachęca przedsiębiorców do tworzenia firm, które nie tylko generują zyski, ale także przyczyniają się do dobrobytu społeczeństwa i środowiska naturalnego.

Pobierz

 Pobrano 879 razy – 7,91 MB

Ebooki do pobrania

Jak korzystać z Pinteresta w celach biznesowych

Aby zacząć przyciągać ruch i generować zakupy, pokażemy Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz w ramach swojego konta na Pinterest! Przejście na profil firmowy na Pinterest to szansa, której nie chcesz przegapić, biorąc pod uwagę, że na tej platformie jest ponad 200 milionów użytkowników.

Pinterest to doskonałe miejsce z ogromnym potencjałem zakupowym, które pozwala wyróżnić nazwę, firmę i produkty wśród dedykowanej grupy odbiorców, cytujemy za autorką e-booka. Już teraz podejmij wszystkie właściwe kroki, aby stworzyć piękne konto na Pinterest, które przyciągnie twoją grupę docelową, dzięki wskazówkom i poradom zawartym w tym przewodniku.

Pobierz

 Pobrano 731 razy – 28,22 MB

nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer