Tworzenie i Projektowanie
stron internetowych

Tworzone przez nas strony internetowe są wizytówką pracy nad budową marki. Zespół programistów, grafików, copywriterów i testerów UX zadba o każdy szczegół Twojej witryny, aby przyciągała klientów i wspierała sprzedaż.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - baner
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - baner
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO

Stwórz stronę
z Nakatomi

Tworzenie i projektowanie stron internetowych jest częścią naszej kompleksowej oferty dla nowo powstałych firm oraz marek, które chcą odświeżyć swój wizerunek.

1. Identyfikacja wizualna marki

Pierwszym krokiem jest wyznaczenie identyfikacji wizualnej marki. Jest to ważne szczególnie w przypadku nowo powstałych firm czy projektów, które potrzebują logo, kolorów brandowych, czy ogólnego stylu graficznego odpowiadającego branży i targetowi. Spójna koncepcja wizualna jest podstawą bycia zapamiętanym przez odbiorców.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - identyfikacja wizualna

2. Mapa strony

Stworzenie mapy strony to tak naprawdę wyznaczenie głównych potrzeb odnośnie strony internetowej. Na tym etapie próbujemy odpowiedzieć między innymi na pytania: Czego będzie szukać na tej stronie klient? Jakie informacje są dla niego niezbędne do zakupu? Dzięki takiej analizie możemy skutecznie zaplanować mapę zakładek i ich zawartość.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - mapa strony

3. Projekt graficzny

Projekt graficzny łączy identyfikację wizualną marki i mapę strony w spójny koncept. Dzięki naszym projektantom, strona będzie czytelna, responsywna i łatwa w nawigacji. Dla klientów, którzy chcą mieć możliwość niezależnych zmian na stronie w przyszłości, dobieramy odpowiedni szablon WordPress i dostosowujemy go do estetyki i potrzeb marki.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - projekt graficzny

4. Tworzenie strony

Tworzenie strony powierzamy specjalistom, dlatego nasz zespół zasilają front- oraz back-end deweloperzy, copywriterzy i specjaliści SEO, którzy zadbają o każdy aspekt strony. W zależności od potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie napisać stronę lub wykorzystać dostępne szablony WordPressa. W obu przypadkach zapewniamy pełną obsługę.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - wdrozenie

5. Testy UX

Gdy strona jest gotowa, nasi testerzy User Experience wcielają się w konsumenta testując ścieżkę zakupu i wykrywając potencjalne błędy. Sprawdzają wygodę użytkowania strony, jej szybkość, działanie na różnych urządzeniach i wiele innych. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że przy publikacji strony wszystko będzie działało tak, jak należy.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - testy

6. Publikacja strony

Nasi klienci mogą liczyć także na wsparcie w zakresie domen i hostingu. Przetestowaliśmy wiele serwisów, aby znaleźć najlepsze oferty serwerowe. Dzięki kompleksowej obsłudze jednej agencji, publikacja strony przebiega płynnie. Nasi klienci od razu mogą się cieszyć w pełni działającą stroną internetową, która przyciągnie odbiorców.
Tworzenie i projektowanie stron internetowych - publikacja
footer
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Tworzenie i projektowanie
stron internetowych

Tworzenie i projektowanie stron internetowych to jeden z elementów naszej oferty skierowanej do nowych firm i tych potrzebujących brand refresh. Nasz zespół obejmuje osoby z różnymi umiejętnościami, które razem stworzą dla Twojej firmy wizytówkę, z jakiej będziesz dumny. Wspieramy w wyborze odpowiednich treści na stronę, domeny i hostingu, a także języka strony – w przypadku przedsiębiorstw planujących ekspansję za granicę tłumaczymy stronę na wybrane języki.

Po raz pierwszy potrzebujesz strony internetowej i nie wiesz, od czego zacząć? Skontaktuj się z nami, w Nakatomi poprowadzimy Cię przez cały proces. Tworzenie i projektowanie stron internetowych to dla nas codzienność. Od Ciebie potrzebujemy jedynie informacji na temat Twojej firmy i oferty, a także głowy otwartej na nowe pomysły i sugestie. My zajmiemy się resztą, konsultując kolejne etapy działań. Zaufaj specjalistom i stwórz swoją pierwszą stronę z Nakatomi.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer