Pozycjonowanie stron internetowych - baner

Pozycjonowanie
stron internetowych

Wysoka pozycja w sieci wyszukiwania jest istotnym czynnikiem do znalezienia nowych klientów. Zaufaj specjalistom SEO i bądź widoczny w sieci.
Zadowoleni klienci Agencja Marketingowa Warszawa Nakatomi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań sprawiających, że Twoja strona internetowa wyświetli się w pierwszej kolejności w wynikach wyszukiwarki. Aby ten proces był skuteczny – musi być ciągły. Dzięki słowom kluczowym zawartym na stronie, roboty wyszukiwarek znajdują odpowiedzi na zapytania Twoich potencjalnych klientów. Jeśli treści na Twojej stronie są odpowiednio przygotowane – roboty wychwycą to i podsuną ją jako jedną z pierwszych.

Dlaczego pozycjonowanie stron internetowych to skuteczna opcja dla firmy?

Posiadanie własnej strony internetowej jest standardem. Każda firma, której zależy na rozpoznawalności oraz rosnących dochodach, musi zainwestować w profesjonalnie przygotowaną witrynę oraz profil na Facebooku. Narzędzia te nie będą jednak w stanie należycie spełniać swojej funkcji, jeśli nikt się o nich nie dowie. Aby zwiększyć zasięg naszego miejsca w sieci, z reguły sięgamy po pozycjonowanie stron internetowych.

Pozycjonowanie stron internetowych - agencja marketingowa Nakatomi
Wzrost liczby klientów
Im wyższa pozycja na liście wyników wyszukiwania, tym większa popularność witryny. Oznacza to, że inwestycja w pozycjonowanie stron internetowych przekłada się na realne odwiedziny na stronie www. Dzięki temu więcej internautów pozna Twoją markę i ofertę.
Niski koszt promocji
Pozycjonowanie stron internetowych jest wyjątkowo korzystne finansowo. W przypadku kampanii reklamowych, koszty sięgają kilku tysięcy złotych miesięcznie. Natomiast pozycjonując stronę, oczekiwany efekt można uzyskać już od kilkuset złotych miesięcznie.
Wiarygodność
Chcąc dowiedzieć się czegoś o firmie, zazwyczaj pierwszą reakcją jest wpisanie jej nazwy w wyszukiwarkę. Znajdując stronę wysoko na liście wyszukiwań, podświadomie utożsamia się profesjonalnie przygotowaną i wypozycjonowaną stronę z fachowymi usługami.
Wzrost przychodów
Pozycjonowanie stron internetowych zwiększa widoczność marki w sieci. Dzięki temu, zwiększa się ruch na Twojej stronie, co zwiększa szansę, że pojawią się na niej także Twoi potencjalni klienci, którzy będą zainteresowani zakupem. Efekt? Wzrost przychodów i rozwój firmy.
Pracuje na nas
Dobrze wypozycjonowana strona promuje Twoją firmę przez całą dobę. Nawet, kiedy nie zajmujesz się akurat sprawami służbowymi, inwestycja włożona w pozycjonowanie nieustannie się zwraca, zawsze pokazując Twoją firmę wtedy, gdy ktoś jej potrzebuje.
Budowanie relacji
Celem posiadania własnej strony, bloga firmowego czy kont na portalach społecznościowych jest sukcesywne budowanie trwałych relacji z internautami. Pozycjonowanie sprawi, że znalezienie Twojej firmy będzie prostsze, co utrwali relacje z klientami.
Im więcej tym lepiej
Samo pozycjonowanie stron internetowych nie wystarcza, dlatego jest jednym z elementów naszej kompleksowej obsługi marketingowej. Dbamy o wszystkie ścieżki dotarcia do potencjalnych klientów, aby zwiększyć możliwości sprzedażowe.
Monitorowanie efektów
Pozycjonowanie pozwala zmierzyć efekty swoich działań i sprawdzić, które z nich przynoszą najwięcej korzyści. Dzięki narzędziom typu Ahrefs czy Senuto można dopasować najlepsze słowa kluczowe, przeprowadzić analizę SEO oraz pozycję w wyszukiwarce.
Konkurencja
Duża widoczność marki w sieci to świetna okazja do uzyskania przewagi nad konkurencją, która wedle powiedzenia – nigdy nie śpi. Dzięki odpowiednim narzędziom prowadzimy analizy konkurencji i porównujemy wyniki z wyszukiwarki.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
Pozycjonowanie stron internetowych w Stanach Zjednoczonych
Pozycjonowanie stron
w Stanach Zjednoczonych
Pozycjonowanie stron internetowych w Kanadzie
Pozycjonowanie stron
w Kanadzie
Pozycjonowanie stron internetowych w Chinach
Pozycjonowanie stron
w Chinach
Pozycjonowanie stron internetowych w Niemczech
Pozycjonowanie stron
w Niemczech
Pozycjonowanie stron internetowych w Szwecji
Pozycjonowanie stron
w Szwecji
Pozycjonowanie stron internetowych w Norwegii
Pozycjonowanie stron
w Norwegii
Pozycjonowanie stron internetowych w Danii
Pozycjonowanie stron
w Danii
Pozycjonowanie stron internetowych w Hiszpanii
Pozycjonowanie stron
w Hiszpanii
Pozycjonowanie stron internetowych w Rosji
Pozycjonowanie stron
w Rosji
Pozycjonowanie stron internetowych we Francji
Pozycjonowanie stron
we Francji
Pozycjonowanie stron internetowych we Włoszech
Pozycjonowanie stron
we Włoszech
Pozycjonowanie stron internetowych w Portugalii
Pozycjonowanie stron
w Portugalii
białe z czerwonym lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
Nakatomi Agencja Marketingowa Warszawa

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Nakatomi® – All rights reserved

bt_bb_section_top_section_coverage_image
Agencja Marketingowa Warszawa - footer