Pozycjonowanie stron we Włoszech

Pozycjonowanie stron we Włoszech
Pozycjonowanie stron internetowych we Włoszech to jedno z głównych działań, jakie powinien podjąć każdy przedsiębiorca, chcący wejść na rynek włoski. Należy pamiętać, by Google wczytało waszą stronę jako włoską i linki w minimum 50% prowadziły z włoskich domen. Bardzo ważnym elementem jest także pochodzenie strony i jej zawartość, o wiele lepiej przyswajalne są linki prowadzące od domen z pokrewnej branży.
Dlaczego Agencja Nakatomi®
Posiadamy własne zaplecze pozycjonerskie na rynku włoskim, dzięki którym nasz klient już na starcie ma przewagę nad konkurencją. Linki wprowadzamy tylko w postaci dofollow. Doświadczenie - ponad 450 pozycjonowanych stron internetowych w 27 krajach w 11 językach. Nie tylko pozycjonujemy strony, ale z powodzeniem wprowadziliśmy znane marki na rynek włoski.
Własne zaplecze pozycjonerskie
Posiadamy we Włoszech ponad 70 stron internetowych. Są to z reguły blogi tematyczne, które z powodzeniem mogą się pochwalić PR 30 i więcej, co już na starcie naszych kampanii daje nam ogromną przewagę nad konkurencją. Czy zaplecze pozycjonerskie jest konieczne? Nie, ale jest ogromnym ułatwieniem dla nas, a tym samym ogromnym zyskiem dla Państwa. Ciągle się rozwijamy i tworzymy kolejne strony z unikatową treścią.
białe z czerwonym prawy dół prawy - Agencja Marketingowa Warszawa

Kampanie Google Ads we Włoszech

Kampanie Ads (dawniej Adwords) we Włoszech tworzy się tak, jak w większości krajów europejskich. Jednak nie należy zapominać o poprawności językowej przy tego typu kampaniach.

Kampanie Ads we Włoszech

U nas otrzymacie w 100% autentyczną kampanię Ad z idealnie ustawionym językiem, rozszerzeniami, słowami kluczowymi. To my dobierzemy dla was odpowiednie słowa kluczowe na rynku włoskim. Jeśli pytacie o budżet – to nie jest on tak bardzo istotny, jak prawidłowe ustawienie kampanii, dobór odpowiednich słów, opcji wyszukiwania i nadzorowanie kampanii

Katalogi firm we Włoszech

Mówimy tutaj o katalogach firm w Google.it. Google często modyfikuje algorytmy i nie przywiązuje takiej wagi do linków z katalogów, ale to w niczym nie przeszkadza aby je dodawać.  Katalogi mają o wiele większą wartość, jeśli chcemy pokazać firmę w sieci. Katalogi firm możemy wykorzystać pod linkowanie. Ich wartość jest znacznie większa przy prowadzeniu kampanii marketingowych. Posiadamy bazę ponad stu katalogów wartościowych we Włoszech.

Pozycjonowanie z Social Media

Linki z Social Media niosą ze sobą ogromną wartość. Nakatomi® to ponad 15 portali społecznościowych dla każdego klienta. Google prosi każdego właściciela strony internetowej o działania w sieciach społecznościowych. Social Media to Twitter, Google, Pinterest, Instagram czy LinkedIn. We Włoszech mamy jeszcze portale społecznościowe na rynku krajowym, które niosą dużą wartość linkowania.

Wybór domeny Włochy

Twoja strona wymaga zastosowania domeny .it. Kierując reklamy na rynek włoski i starając się, aby strona była dobrze wypozycjonowana używamy .it Nie należy zapominać o ustawieniu domeny pod Włochy – możemy to oczywiście wykonać w narzędziach dla webmasterów. Dobrze przetłumaczona strona internetowa to połowa sukcesu, dlatego staramy się współpracować tylko z tłumaczami mówiącymi na poziomie lektorskim lub będącymi Native Speakerami. To kluczowe w pozycjonowaniu stron internetowych we Włoszech.
Pozycjonowanie stron we Włoszech wymaga biegłej znajomości języka.

Jak linkować?

Linkujemy 50% z domen .it, do tego dokładamy 50% z domen obcych. Największą wartość dla Google mają domeny amerykańskie. Nawet link ze strony Amazon przy pozycjonowaniu stron internetowych we Włoszech ma dużą wartość. Domeny z PR 8-9 mają ogromną wartość dla algorytmów Google.
Używamy linkowania z domen .com w minimum 25%.
Kampanie w Polsce i za granicą - Agencja Marketingowa Warszawa
białe z czerwonym lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa
white-curve-bottom

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer