Pozycjonowanie stron w Kanadzie

Pozycjonowanie i Reklama w Kanadzie

Dlaczego Kanada?
Polskim firmom nie jest ciężko wejść na rynek kanadyjski z racji wysokiej jakości świadczonych usług. Już teraz z powodzeniem sprzedajemy na tamtejszym rynku silniki, turbiny, żywność, a nawet skóry zwierząt. Kanada to także miejsce dla Twojej firmy wystarczy otworzyć na nowe rynki.
Optymalizacja SEO
Optymalizacja SEO dla pozycjonowania stron w Kanadzie nie różni się w niczym od optymalizacji na Polskę. Kluczowym elementem są 2 języki urzędowe w Kanadzie: angielski oraz francuski. Należy zatem rozważyć stworzenie strony w obu wersjach. O wiele trudniejszą kwestią są sposoby na linkowanie do stron.
Kanada posiada setki, jeśli nie tysiące bardzo wartościowych stron internetowych z domeny .co. Co za tym idzie, opieramy linkowania o rodzime domeny. Standardowo, raz na jakiś czas, możemy się posiłkować dobrym linkiem dofollow z domen .org, .edu czy .com, ale należy kontrolować procent tych linków.
białe z czerwonym prawy dół prawy - Agencja Marketingowa Warszawa

Kampanie Google Ads w Kanadzie

Google Ads, tak samo jak pozycjonowanie standardowe, jest skutecznym elementem każdej kampanii marketingowej w Kanadzie. Wypozycjonowanie strony zajmuje nawet kilka miesięcy, za to efekt kampanii Google Ads jest widoczny już po kilku dniach.
Kampanie Google Ads w Kanadzie

Kampanie Google Ads są skutecznym narzędziem marketingowym. Jeśli kampania ustawiona jest optymalnie, mamy optymalnie dużą ilość klientów. Nie należy jednak zapominać, że Kanada to kraj dwujęzyczny. Nasza kampania będzie tak naprawdę skuteczna, jeśli zostanie ustawiona w 2 językach. Dodatkowo musimy mieć rozeznanie co do osób zamieszkujących dany obszar, posługujących się danym językiem.

Katalogowanie firmy w Kanadzie

Jako nieliczni bazujemy na katalogach z PR 4-8, stosując do każdego wpisu w pełni unikatowy tekst. W ten sposób mamy możliwość uzyskania bardzo konkretnych linków dofollow. Oprócz tego, dodając firmę do katalogu poszerzamy swoje grono odbiorców. Ważne jest aby sobie nie zaszkodzić i nie bazować na katalogach uznawanych przez Google za spam. Wówczas mamy pewność, że nasze działania nie pozostaną bez echa i nasi potencjalni klienci dotrą do nas znacznie szybciej.

Pozycjonowanie poprzez Social Media

Algorytmy Google linki z Social Media traktują na równi z linkami z domen edukacyjnych. Portale społecznościowe mają ogromny zasięg. Warto zatem prowadzić cały zestaw portali społecznościowych od Facebooka, przez Google po Pinterest, który daje nam linki dofollow. Standardowo, oprócz wartościowych linków pod pozycjonowanie naszej strony również poszerzamy i to znacząco grono odbiorców naszej reklamy, a tym samym zyski firmy.

AXN Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
NO
NO
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer