Jak sprawdzić pozycję fraz SEO

Jak sprawdzić pozycję fraz - SEO

Kiedyś praca pozycjonera polegała głównie na ręcznym wykonywaniu poszczególnych czynności. Dziś takie podejście do sprawy wydaje się przestarzałe i mało efektywne. Profesjonalne działania wymagają wykorzystania narzędzi przeznaczonych dla specjalistów.

Mini SEO-stat

Narzędzie Mini SEO-stat służy do monitorowania półautomatycznego. Świetnie nadaje się dla wszystkich tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pozycjonowaniem albo z innych przyczyn nie mają ochoty lub nie mogą pozwolić sobie na to, by przeznaczać na ten cel większe kwoty.

ASPS

Strona ASPS.pl to narzędzie służące do monitorowania automatycznego. Co to oznacza? Przede wszystkim dodatkową oszczędność czasu i nakładu pracy.

Rankerizer

Rankerizer stanowi wartą uwagi alternatywę dla Mini SEO-stat, również służącą do monitorowania półautomatycznego. Jest to program zagraniczny, który co prawda nie umożliwia sprawdzania fraz w Google.pl, jednak przyda się osobom, które interesuje pozycja ich strony w wyszukiwarkach Bing oraz Yahoo.

Webpozycja

Webpozycja.pl to kolejna witryna służąca do monitorowania automatycznego. Ta strona również umożliwia założenie darmowego konta, które pozwala na monitorowanie reklam Google Ads, sprawdzenie pozycji domeny na alexa.com, a także śledzenie konkurencji.

Accuranker

AccuRanker to dokładne narzędzie do monitorowania pozycji fraz i SEO. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, iż umożliwia sprawdzanie słów kluczowych we wszystkich wersjach językowych, w jakich dostępna jest wyszukiwarka Google, a dodatkowo monitorowanie w Bing.

Seostation

Seostation.pl to rodzima propozycja, która działa dość niestandardowo – w chmurze. Ogromną zaletą tego serwisu jest to, że znakomicie funkcjonuje na urządzeniach mobilnych.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer