Kampanie dla firm w Australii

Kampanie dla firm
w Australii - dla kogo

Kampanie dla firm w Australii często wydają się egotycznym pomysłem dla polskich przedsiębiorstw. Australia kojarzy się każdemu z przepięknymi widokami, kangurami i operą w Sydney. Dla wielu ludzi to wymarzony raj, w którym chcieliby zostać na dłużej. Jednak prowadzenie firmy w Australii lub ekspansja właśnie na ten rynek? To już odległa myśl, mimo bycia świetnym rynkiem dla odpowiednich przedsiębiorstw.

Dla kogo są kampanie dla firm w Australii? Dla przedsiębiorców, którzy posiadają już silną pozycję w Stanach Zjednoczonych lub Azji Wschodniej i szukają nowych rynków zbytu. Czy firmy z Europy mają w Australii rację bytu? Z odpowiednim produktem lub usługą – tak. Jednak musi być to albo naprawdę wyjątkowy produkt, albo firma musi mieć zaplecze dystrybutorskie na Antypodach.

Jeśli nie wiesz, czy Australia jest odpowiednim rynkiem dla Twojej firmy – skontaktuj się z nami i umów na darmową konsultację.

Kampanie dla firm w Australii - kraj - agencja marketingowa nakatomi
gray-curve-bottom
01234567890

Analiza oferty firmy, rynku i konkurencji

01234567890

Ustalenie sytuacji prawnej dla oferty i firmy w Australii

01234567890

Strategia marketingowa

01234567890

Kampania marketingowa

Jak zacząć kampanię
W Australii?

Zanim zaczniesz eksport do Australii, skontaktuj się z naszą agencją marketingową. Pierwszym krokiem i zarazem najważniejszym jest badanie rynku australijskiego pod Twój produkt, a mianowicie czy to, co oferujesz, sprzeda się na tamtejszym rynku. Analiza według nas to połowa sukcesu.

Jednak sama analiza rynku nie wystarczy, największym błędem polskich przedsiębiorców jest nieznajomość prawa i przepisów obowiązujących w Australii. Prowadząc kampanie dla firm w Australii spotkaliśmy się z klientami, którzy odbili się od rynku australijskiego jak piłeczka do tenisa. Konieczne jest zatrudnienie agencji lub prawników pracujących na danym rynku.

Ostatnim ważnym elementem jest zatrudnienie country managera i rozważenie otwarcie firmy w Australii. Dużo prostsze jest znajdowanie partnerów dystrbucji czy sprzedaży, kiedy mamy działaność lokalną.

circle-top
agencja pr

Kampanie reklamowe Dla firm w Australii

Jeśli udało nam się już zakwalifikować Twój produkt jako właściwy do eksportu na rynku australijskim, czas przejść do kampanii promocyjnej. Dzięki nam znasz już wszelkie formalności celne. Wiesz, że oprócz cła musisz jeszcze zapłacić podatek 10%, który możemy porównać do naszego VAT.

Czas na reklamę.

Nasza agencja działa zarówno w sieci, jak i poprzez przedstawicieli, którzy na rynku australijskim działają od wielu lat. Jako nowa marka na danym rynku musimy działać z potrójną siłą, żeby dogonić konkurencję. Nasz zespół na początku zadba o wizerunek marki i zbuduje jej świadomość. Następnie, wzbudzi zainteresowanie produktem lub usługą, aby w pełni zaangażować klientów i doprowadzić ich do sprzedaży. Działania prowadzimy na wielu płaszczyznach tak, aby być tam, gdzie potencjalni klienci.

Kampanie dla firm w Australii - grafika 2 - agencja marketingowa nakatomi
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer