Kampanie dla firm w Kanadzie

AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO

Dlaczego Kanada?

Kanada jest ogromnym rynkiem z dużym potencjałem. Większość handlu odbywa się tam w głównych miastach, dzięki czemu wszystkie działania można skupić w jednym obszarze. Oszczędza to czas i pieniądze, nie tylko w marketingu, ale także dystrybucji produktów.

Początki w Kanadzie

Pierwszym krokiem prowadząc kampanie dla firm w Kanadzie jest analiza rynku, analiza konkurencji i stworzenie strategii marketingowej. Gwarantuje to pełne przygotowanie do wejścia na rynek, dzięki czemu inwestycja będzie przemyślana i przyniesie zysk.

Kampania

Każde społeczeństwo jest inne i każde ma swoje przyzwyczajenia, zachowania, odpowiednie dla danego regionu. Dostosowanie się do kultury może stanowić o sukcesie lub porażce danej firmy na rynku. W Nakatomi uwzględniamy drobne szczegóły na temat danego kraju w kampanii.
marketing szeptany - nakatomi agencja marketingowa tlo 1
marketing szeptany - nakatomi agencja marketingowa tlo 2
Kampanie marketingowe dla prawników, marketing kancelarii adwokackich - zdjęcie

Kampanie dla firm
W Kanadzie

Wejście na rynek

Jak opłacalne jest wejście na rynek w Kanadzie? Wiele marek myśląc o Ameryce Północnej myśli o Stanach Zjednoczonych, zapominając o Kanadzie. Jest to ogromnym błędem, ponieważ o ile w USA rynek jest przepełniony różnymi markami, o tyle ich sąsiedzi z północy już nie. Daje to duże możliwości dla firm, szczególnie tych, których budżet nie pozwala na zdobycie gospodarczego giganta. Kanada jest atrakcyjnym rynkiem zbytu przez skupienie handlu w jej południowej części, co ułatwia dystrybucję i sprzedaż.

Sposoby promocji

Nasza oferta promocji w Kanadzie obejmuje przygotowanie do wejścia na rynek, a także prowadzenie kampanii właściwej. Tworzymy stronę internetową po angielsku i francusku, piszemy copy w obu językach, pozycjonujemy stronę, kampanie Google Ads, Social Media i więcej.

Kampanie dla firm w Kanadzie - kafelek 1 (1)

Internet

Internet – główny kanał marketingowy. Twój produkt przedstawimy m.in. w Google Ads i w social mediach. Z racji odległości nie będzie to kanał sprzedażowy produktu, lecz informacyjny, pokazowy, miejsce gdzie każdy klient znajdzie pełne informację o oferowanych w sklepach produktach.
Kampanie dla firm w Kanadzie - kafelek 2 (1)

Eksport

Eksport – oczywiście tutaj zdaj się na nas, wszelkie formalności od wysyłki towaru poprzez wypełnienia deklaracji celnych, opłaty celne, podatki, rozliczenia i fakturowania zostaw nam. Zajmiemy się oczywiście zamówieniem kontenerów i wysyłką czy to droga morską, czy lotniczą.
Kampanie dla firm w Kanadzie - kafelek 3 (1)

Dystrybucja

Działamy, poprze hurtownie oraz sieć przedstawicieli na rynku kanadyjskim. Oczywiście na tę chwilę tajemnic Ci nie zdradzimy, ale na spotkaniu dowiesz się wszystkiego, co powinieneś wiedzieć. Zatrudniamy tylko przedstawicieli z doświadczeniem minimum 5 letnim.
Kampanie dla firm w Kanadzie - kafelek 4 (1)

Sprzedaż

Sprzedaż właściwa – tutaj daj nam 3 miesiące, zanim sprzedamy Twoje produkty w ilości, jaką u nas zamówisz. Z reguły tyle trwa kampania, która już sprzedaję poprzez hurtownie, markety, sklepy itp. Po zakończeniu 3 miesiąca, od podpisania umowy z naszą agencją, cieszysz się rezultatami.
-circle-bottom

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
-gray-curve-top
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer