Kampanie dla firm w USA

Kampanie marketingowe w Stanach Zjednoczonych to majstersztyk dla każdej agencji marketingowej na świecie. USA to nie zwyczajny rodzimy rynek, gdzie wystarczy ciekawy plakat i już wyróżniamy się spośród konkurencji.

Czym różni się USA od Polski?

Odpowiedź nasuwa się sama: Wszystkim, ale to olbrzymie uproszczenie i z pewnością w jednym słowie nie da się tego ująć. 

 1. Główną różnicą jest to, że amerykańskie firmy płacą faktury na czas. A dlaczego tak się dzieje? Wpisanie osoby czy firmy do bazy dłużników w Stanach dzieje się w kilka dni, sprawy cywilne w sądach, za oszustwa gospodarcze kończą się bardzo wysokimi wyrokami lub karami grzywny, niestety w Polsce połowa firm nie wie, co oznacza terminowa płatność. 

 2. Prawnik rządzi. W US każda umowa przechodzi przez dział prawny z prawdziwego zdarzenia, nie ma opcji, że podpiszecie umowę z firmą bez prawników, a są oni bardzo drodzy. Często koszt godziny pracy adwokata do 100-300 dolarów już o tych najlepszych nie mówimy. Z nami tę usługę macie za darmo, każda firma z nami współpracująca ma możliwość za darmo skorzystania z naszego działu prawnego. 

 3. Wiarygodność ponad wszystko. Pierwsze co zrobi amerykańska firma, zanim podpisze z tobą umowę, to prześwietli Cię z każdej strony. Począwszy od opinii w Google, FB, baz dłużników, aż po rejestry stanowe. Dzięki nam zyskasz wiarygodność, na każdej linii począwszy od opinii, poprzez budowanie wizerunku w bazach firm, aż po opinie wśród twoich znajomych.

Nakatomi - We Create Your Future™ 

Działalność w Polsce działalność w USA

Dla wielu firm, najczęściej z branży informatycznej, polskie podatki to katastrofa, zarówno jeśli chodzi o ZUS, jak i podatki. 

 1) Prestiż - jesteśmy w stanie zarejestrować Państwa firmę w Stanach Zjednoczonych, a główną siedzibę umieścić w naszym biurze w Nowym Jorku, tuż przy 5 Avenue i Central Park, lub w naszej centrali w Los Angeles. 

 2) Oszczędności - załóżmy, że w Polsce Wasz przychód przy jednoosobowej działalności to 100.000 złotych. ZUS to już 13.000 złotych do tego podatek 18.000 złotych, księgowość minimum za rok 3000 złotych, razem daje nam to 34.000 złotych. Zatem, tak naprawdę ze 100.000 jakie zarobisz 34% nie będzie Twoje. W US całkowity, roczny koszt prowadzenia działalności przy współpracy z naszą firmą to 10.000 złotych. 

 3) Masz firmę, masz wizę - prowadząc na terenie US działalność gospodarczą, bez problemu uzyskasz 10 letnią wizę biznesową. Pomożemy Ci w uzyskaniu wizy oraz oprowadzimy po Nowym Jorku. Jeśli będziesz potrzebował, założysz za naszym pośrednictwem konto w amerykańskim banku oraz uzyskasz ubezpieczenie zdrowotne na terenie US. Masz więcej pytań o prowadzeniu działalności w Stanach Zjednoczonych? Zapraszamy do kontaktu. Nasze biuro w Nowym Jorku odpowie na Twoje pytania w godzinach 8-18 czasu NYC, a nasze biura polskie w godzinach pracy w Polsce 8-16. 

Dobre bo amerykański? Kochają co ich.  

Każdy z Was słyszał powiedzenie "Dobre, bo polskie" , słyszeliście, ale czy kupujecie produkty polskie? Czy w zamian wybieracie produkty zachodnie, ładnie reklamowane, które cieszą oko, a przez to napędzacie budżety globalnym korporacjom? W Polsce lokalny patriotyzm przejawia się tym, że Polak nieznający języka jedzie do Sopotu na wakacje w lecie, choć 2x taniej ma w Hiszpanii i ciągłe słońce, piękne czyste plaże, ale wbija sobie schemat, że Bałtyk jest cudowny i że jest patriotą, to jeździ nad polskie morze. W Stanach Zjednoczonych wręcz przeciwnie, patriotyzm jest powszechny i kupowane są o wiele częściej produkty Made in US. Dlatego znając rynek amerykański, wchodząc na ten rynek musimy dostosować naszą firmę pod zachowania panujące w US. Nasze biuro na Manhattanie jest do dyspozycji firm polskich z nami współpracujących, założymy Państwu działalność gospodarczą na ternie US, jeśli tylko będziecie sobie tego życzyć. Poprowadzimy Waszą firmę przez wszelkie formalności: od rejestracji spółki poprzez prowadzenie rozmów z kontrahentami zagranicznymi. Będziemy Państwa oczami i uszami na rynku amerykańskim. Kolejny etap to zgłaszanie Waszej firmy do wszelkich konkursów, prestiżowych nagród, urzędu patentowego, w przypadku US jest to konieczne, żeby dobrze zabezpieczyć swoje dobra intelektualne. Postaramy się również w Państwa imieniu występować do amerykańskich firm, instytucji o dotację, które tak naprawdę w Stanach jest o niebo łatwiej uzyskać niż w Polsce. Jeśli będzie konieczność, napiszemy biznesplan, zatrudnimy pracowników czy znajdziemy biura księgowe. Z nami macie Państwo wszystko na miejscu od kampanii marketingowych przez prowadzenie firmy, aż po uzyskanie dotacji.  

Kampanie reklamowe w USA

Jesteśmy obecni w USA od 2014 roku, prowadzimy kilkaset kampanii w tym kraju, zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i wielkich korporacji. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie renomę i plan marketingowy, który już wiele razy zdał egzamin, ponieważ dostosowany jest do rynku amerykańskiego. 

Analiza rynku w Stanach Zjednoczonych

Jak w każdej przemyślanej kampanii marketingowej, tak samo przy wdrażaniu nowego produktu na rynku amerykańskim jest analiza rynku i gruntowy research konkurencji. Nawet mając najwspanialszy produkt, musimy zbadać rynek, jego przepustowość, chłonność na produkty w naszej kategorii. 
Jak zatem wygląda pełna analiza rynku w Stanach Zjednoczonych?
Dla Twojej kampanii tworzymy zespół, który za zadanie ma zbadanie konkurencji, z reguły są to 4 osoby, które w okresie 30 dni podejmą zarówno działania online, jak i stacjonarne, a wszystko po to, aby upewnić się, czy rynek amerykański jest odpowiednim miejscem na twoje produkty. Badamy przede wszystkim jakość produktów oferowanych przez konkurencję w stosunku do ceny. Pozwala nam to prawie w 100% przygotować produkt z odpowiednią ceną jeszcze przed wdrożeniem do w USA. Kolejny etap to sieć dystrybucji u konkurencji, załóżmy, że chcemy na rynek wprowadzić lek przeciw zapalny, priorytetem jest ustalenie, jaki zasięg sprzedażowy ma nasza największa konkurencja, czy na tym etapie, możemy pozwolić sobie na kampanie do setek tysięcy punktów, czy też na starcie skupimy się na reklamie stanowej, co znacznie obniży koszty…

Kampania marketingowa na rynku amerykańskim

Jeśli już dysponujemy odpowiednią analizą rynku pod nasz produkt, czas najwyższy uruchomić wyobraźnie i zacząć sukcesywnie kampanię marketingową naszego produktu, to drugi etap naszej naszego projektu, do którego w Nakatomi wyznaczyliśmy również zespół pracowników. Nie są to osoby bez doświadczenia, wbrew przeciwnie, na rynku amerykański możemy desygnować zespół nawet 15-osobowy z Senior Projekt Managerem, dla którego nawet najtrudniejsze wyzwania nie stanowią problemu. 
Mamy zatem zespół, stratujemy. Jest to najlepszy czas na pokazanie się w sieci, jeszcze przed dystrybucją produktu. Wiele firm, popełnia błąd, wprowadza produkt na rynek, bez odpowiednio wcześniej puszczonej kampanii marketingowej, co powoduję zastój nawet kilkumiesięczny w sprzedaży produktu. Kampania marketingowa poprzedzająca sprzedaż właściwą trwa od 2 do 6 miesięcy, w tym czasie przygotowujemy otoczkę medialną pod dany produkt, z dużym zaangażowaniem działając na forach branżowych oraz w Social Media. 
Tworzymy unikatowe rozwiązania, które pomogą nam w trzecim etapie, a zatem dystrybucji produktów.

Dystrybucja produktu na rynku amerykańskim

Nasz produkt jest już rozpoznawalny, marka X kojarzona jest z lekiem, zatem czas pokazać się potencjalnym odbiorcom i rozpocząć dystrybucję produktu na terenie USA. Jak wiecie Stany Zjednoczone to ogromny kraj, dlatego posiłkujemy się, oprócz naszego zespołu, firmami zewnętrznymi. Dla porównania w USA, mamy więcej aptek niż w całej Europie, a sprzedaż leków, to biznes wart miliardy dolarów w każdym miesiącu. Jeśli postawilibyśmy tylko na swój zespół, dystrybucja leku mogłaby trwać latami. 
W ciągu miesiąca maksymalnie 3 za zadanie postawiliśmy sobie cel, gdzie nasz lek znajdzie się w 70% aptek na terenie całego USA. Oczywiście nie działamy, jeżdżąc od apteki do apteki, nawiązujemy kontakt z 3 głównymi dostawcami leków w USA i to właśnie oni dystrybuują nasz produkt dalej. Każdą gałąź gospodarki, czy to farmacja, przemysł spożywczy, czy też dystrybucja kubków do kawy wymaga doświadczenia i oddziałów stacjonarnych w USA. Dlatego to właśnie Nakatomi ma przewagę nad konkurencję dzięki trzem naszym oddziałom stacjonarnym w Nowym Jorku Los Angeles i na Hawajach.

Kampanie marketingowe w USA

Szukasz Agencji Marketongowej, która skutecznie wprowadzi Twój produkt na rynek amerykański? Jesteś we Właściwym miesjcu. Działąmy komplesowo, od zbadania konkurencyjności rynku, poprzez zakładanie spółek, a kończać na budowaniu struktur sprzedażowych i sieci dystrybucji w USA.  
Kampanie dla firm w USA - 100% skuteczność

     Kampanie marketingowe w Stanach Zjednoczonych to majstersztyk dla każdej agencji marketingowej na świecie. USA to nie zwyczajny rodzimy rynek, gdzie wystarczy ciekawy plakat i już wyróżniamy się spośród konkurencji. Stany to najtrudniejszy kawałek chleba dla każdej agencji z racji olbrzymiej konkurencji jaka panuje na tamtym rynku. Na samym Manhattanie istnieje i działa kilkaset agencji marketingowych, wśród nich także Nakatomi LLC, jako jedyna polska agencja reklamowa posiadamy biuro w tym pięknym miejscu, tuż przy Central Park na Madison Ave 244. To już na starcie daje nam wielkie możliwości i przewagę w znajomości amerykańskiego rynku przed agencjami reklamowymi z kraju. 
     Jesteśmy obecni w USA od 2014 roku, prowadzimy kilkaset kampanii w tym kraju, zarówno dla małych firm rodzinnych, jak i wielkich korporacji. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie renomę i plan marketingowy, który już wiele razy zdał egzamin, ponieważ dostosowany jest do rynku amerykańskiego. 

     W Polsce również jest mnóstwo dobrych agencji reklamowych, ludzi z pomysłami, kreatywnych, jednak tylko znajomość realiów, mentalności i panujących na danym rynku zasad pomoże Wam zaistnieć w USA. Jest o co walczyć, to największa na świecie gospodarka z ogromną siłą nabywczą i choć z roku na rok jest coraz ciaśniej, to zawsze znajdziemy odpowiednią lukę dla Twojej firmy.  
     Nakatomi oddział Warszawa - Mokotowska 1 Zebra Tower
 Nakatomi oddział Warszawa to nasze idealne miejsce do pracy. Centrum, metro, sklepy warunki butikowe dla pracowników i klientów. Zapraszamy do Zebra Tower 
 00-640 Warszawa ul. Mokotowska 1 IX piętro 
tel. 0048/ (22) 378-25-43 
e-mail: biuro@nakatomi.pl
Nakatomi oddział Gdańsk - Alchemia Centrum Biznesowe
Gdańsk, jest naszym drugim domem w Polsce. 
 Centrum Biznesowym Alchemia  
80-309 Gdańsk piętro V ( budynek Aurum )
Aleja Grunwaldzka 411
 tel: 0048/ (58) 732-22-85, (58) 727-91-80 
e-mail: gdansk@nakatomi.pl
Copyright (c)2014-2021, All Rights Reserved Nakatomi LLC

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem