Kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych

AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO

Kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych

Kampanie marketingowe w Stanach Zjednoczonych to majstersztyk dla każdej agencji marketingowej na świecie. USA to jeden z największych rynków na świecie. Jak reklamować się w kraju wujka Sama?

Prawo w USA

Stany Zjednoczone to kraj federalny, co oznacza, że prawo jest tam różne w zależności od miejsca. Utrudnia to wejście na rynek amerykański, ponieważ należy dostosować się do sytuacji prawnej każdego stanu, co znacznie zwiększa koszta, szczególnie przy wysokich cenach lokalnych prawników. Z Nakatomi tę usługę macie za darmo, każda firma z nami współpracująca ma możliwość za darmo skorzystania z naszego działu prawnego.

Działalność w USA

Prowadzenie działalności gospodarczej w USA jest bardziej lukratywne niż w Polsce. Chcąc sprzedawać swoje produkty na nowym kontynencie, warto rozważyć otworzenie firmy właśnie tam. Jak? Z Nakatomi. Nie tylko prowadzimy kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych. Pomagamy we wszystkich formalnościach, od otrzymania wizy, przez otwarcie konta w banku po składanie orzeczeń podatkowych.

Amerykański patriotyzm

W Stanach Zjednoczonych patriotyzm konsumpcyjny jest ważny i produkty Made in the US są sprzedawane częściej. Dlatego wchodząc na ten rynek musimy dostosować naszą firmę pod zachowania tam panujące, na przykład zarejestrować ją w Stanach. Z Nakatomi to proste. Będziemy Państwa oczami i uszami na rynku amerykańskim i przeprowadzimy przez wszelkie formalności. Wszystko po to, aby produkt przyjął się na rynku.

Analiza rynku

Kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych zaczynamy od analizy rynku i konkurencji. Dla Twojej kampanii tworzymy zespół, który za zadanie ma zbadanie konkurencji. Z reguły są to 4 osoby, które w okresie 30 dni podejmą zarówno działania online, jak i stacjonarne. Wszystko po to, aby upewnić się, czy rynek amerykański jest odpowiednim miejscem na twoje produkty. Analizy te wykorzystujemy w stworzeniu strategii marketingowej.

Kampania marketingowa

Po odpowiednich analizach, tworzymy strategię marketingową. Dzięki niej nasze kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych przynoszą realne zyski. Rozpoczynając kampanię marketingową, mamy zatem konkretny plan rozwoju firmy. Od samego startu kampanii, działania prowadzimy na wielu płaszczyznach: kampanie w social mediach, buzzmarketing, Google Ads, pozycjonowanie, publikacje artykułów i wiele innych.

Dystrybucja produktów

Marketing to nie jedyna część działań, które wykonujemy prowadząc kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych. Pomagamy naszym klientom w dystrybucji produktów i podpisywaniu umów z podwykonawcami. Promowane przez nas firmy traktujemy jak partnerów biznesowych, nie tylko klientów dla których tworzymy reklamy.
szare z bialym prawa gora - Agencja marketingowa Warszawa nakatomi
agencja pr

Kampanie dla firm
W Stanach Zjednoczonych

Kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych - zdjęcie małe

Szukasz agencji marketingowej, która skutecznie wprowadzi Twój produkt na rynek amerykański? Jesteś we właściwym miejscu. Działamy kompleksowo, od zbadania konkurencji na rynku, poprzez zakładanie spółek, a kończąc na strukturach dystrybucji i sprzedaży w USA.

Jeśli chcesz wprowadzić swoją firmę na rynek amerykański, ale nie wiesz jak to zrobić – skontaktuj się z nami. Kampanie dla firm w Stanach Zjednoczonych prowadzimy zarówno lokalnie, jak i internetowo.

Czy można prowadzić kampanię w Stanach z niskim budżetem? Mamy na to swoje sposoby. Opieramy się wtedy głównie na marketingu online, który prowadzą biura w Polsce, wspierane przez te amerykańskie. Dzięki temu obniżamy koszty za godziny pracy, wyjazdy i reklamy tak, aby każda firma mogła skorzystać z usług naszej agencji. Promocja naturalnie wciąż będzie droższa niż w Polsce, ale nie tak droga jak korzystając z agencji w Stanach Zjednoczonych.

czerwony z szarym lewa góra - Nakatomi Agencja Marketingowa Warszawa
Czerwone z białym prawy dół - Agencja Marketingowa Warszawa

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer