Produkcja spotów reklamowych

Przygotowanie i produkcja spotów reklamowych

Pełny zakres zleceń, od przygotowania scenariusza, po przeprowadzenie castingów, przygotowanie strategii marketingowej, aż po produkcję spotów reklamowych.
Produkcja spotów reklamowych - Inne spojrzenie

Inna wizja rzeczywistości

Jak często oglądasz telewizję? Pewnie każdego dnia, a jeśli nie, to jesteś wyjątkiem, bo większość z nas ogląda telewizję, czy to ogólnopolską, czy też swoją ulubioną. Zatem dlaczego powinieneś pomyśleć o reklamie w telewizji i emisji spotów telewizyjnych, już chyba wiesz. Skuteczność reklamy telewizyjnej, reklamy wizualnej już dawno została udowodniona i tutaj dyskutować nie trzeba. Należy się tylko zastanowić nie nad tym, czy powinieneś posiadać spot reklamowy, tylko jak on powinien wyglądać.

Spot telewizyjny powinien rzucać na kolana. Normalne smutne i nudne reklamy proszków do prania, w których Pani Zosia zachwala, jaki to niesamowity efekt daje używanie tego proszku w żadnym razie nie przemawia do odbiorcy. Reklama musi wzbudzić zachwyt, może być trochę tajemnicza i koniecznie powinna być inna. Inna znaczy unikatowa, z pomysłem, który zaskoczy, a jednocześnie da jasny przekaz i zachęci do kupienia produktu.

Produkcja spotów reklamowych - Profesjonalny sprzęt

Sprzęt filmowy klasy premium

Zajmujemy się kręceniem spotów i filmów promocyjnych już od kilku lat. To, co możemy zaoferować naszym klientom, to doświadczenie, sprzęt najwyższej klasy, własne studio filmowe i operatorzy, z 10-20-letnim doświadczeniem w tworzeniu każdego rodzaju filmów.

Spot promocyjny musi stać się wizytówką Twojej firmy, jej odzwierciedleniem. Elementem, który pokaże potencjalnemu odbiorcy, że to właśnie Wasz produkt należy kupić lub z Waszej usługi skorzystać. Nakatomi Agencja Reklamowa to firma, która stawia sobie za priorytet jakość, dlatego współpracując z nami, macie pewność, że otrzymacie produkt z najwyższej półki. Spoty reklamowe, mają różny charakter. Kręcimy zarówno krótkie filmy reklamowe 10-15 sekundowe, jak i 2-3 minutowe filmy, wywiady, screeny z konferencji czy filmy podglądowe. W naszej ofercie mamy również filmy instruktażowe dla marketingowców, instruktorów narciarstwa czy też polityków.

Produkcja spotów reklamowych - Globalnie

Spot w dowolnym języku

Dla Państwa wygody wprowadziliśmy usługę kompleksowej realizacji powierzonych zadań. Nasza agencja, nie tylko zajmie się kręceniem spotów reklamowych, ale także wynajmie odpowiednich statystów, studio, jeśli będzie taka konieczność o dowolnej powierzchni, zatrudnimy do Waszej kampanii promocyjnej jedną z polskich lub zagranicznych gwiazd telewizyjnych. Dodatkowo wynegocjujemy dla Was najlepsze stawki za emisję reklam w większości polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej karkołomne przedsięwzięcie. Tworzymy spoty w dowolnym języku, przedstawiamy gotowy pomysł lub scenariusz, a klient go akceptuje lub dokonujemy poprawek. Przy produkcjach na dużą skalę nasza agencja przejmie role kierownika produkcji, dzięki czemu Państwa czynności i zaangażowanie w tworzenie spotów ograniczymy do akceptacji projektu lub naniesienia zmian.

Agencja Marketingowa Warszawa

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer