Projektowanie Billboardów

Projektowanie Billboardów
z Nakatomi

Projektowanie billboardów i reklam zewnętrznych to coś więcej niż ładna grafika i tekst. W czasach, gdy jesteśmy z każdej strony bombardowani informacjami i reklamami, trzeba umieć się wyróżnić i zostać zapamiętanym.

Projektowanie nietypowych reklam

Tworzenie reklam zewnętrznych to sztuka, którą opanowuje się latami. Nie sztuką jest postawienie zwykłego billboardu nawet na Marszałkowskiej, w centrum Warszawy. Czy zwracasz uwagę na zwykłe reklamy? Nie sądzę, nie przyciągną Twojej uwagi, a zatem są bezwartościowe. Reklama musi na siebie zarabiać, a jaka zarabia?

Taka, którą zapamiętacie. Wyobraź sobie taką sytuację. Idziesz deptakiem, a przed knajpką stoi wielki, sympatyczny miś o wysokości 180 centymetrów. Ma uśmiechnietą buzię i do każdego przechodzącego mówi „Hej, ładnie dziś wyglądasz. Przywitasz się?”. Stajesz? Jestem pewien, że tak. Witasz się z Misiem ściskając mu rękę, a on odpowiada: „Super, to było miłe, teraz w nagrodę daję Ci pyszną kawę, wejdź do środka kawiarni i powiedz, że przysyła Cię Miś”. Z naszych statystyk wynika, że aż 65% osób wchodzi i dostaje kawę za darmo. Z tych 65% osób ok. 30% zostaje na obiad, ciacho itp. Czy ta reklama jest skuteczna? Sądzę, że bardzo. Takich pomysłów mamy mnóstwo, zadzwoń do nas, a przekonasz się jak wygląda skuteczna reklama zewnętrzna.

Billboardy w centrum Europy

Zastanawiasz się nad umieszczeniem billboardów w najgorętszych miejscach Europy, a nawet świata? Dzięki naszej agencji staje się to możliwe, oferujemy kompleksową obsługę od projektowania przez umieszczenie reklamy w wybranym miejscu. Wszystko w korzystnych cenach, dzięki wykupionym lokalizacjom w 180 miejscach Europy, od Moskwy po Lizbonę.

Wykupując u nas emisję reklamy na miesiąc, dostajesz pakiet 10 projektów reklamy, a Twoj billboard umieścimy zarówno na Marszałkowskiej, na Oxford Street czy nawet na Madison Avenue (najdłuższej ulicy na Manhattanie). Jeśli zastanawiasz się czy Cię na to stać, spójrz na to w ten sposób. Jeśli stać Cię na roznoszenie tysięcy ulotek, banery na przystankach i katalogi firm, to stać Cię na baner przy głównym dworcu Paryża. A prestiż, jaki taka reklama daje i poziom rozpoznawalności marki jest nieporównywalny. Nie ma przed nami przeszkód, jakich nie możemy pokonać. Zadzwoń, wybierz lokalizację, podaj termin a my przedstawimy Ci najniższą ofertę. Jesteśmy jedyną agencją w Polsce, która może Ci zagwarantować najlepsze miejsca w takiej cenie.

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer