Projektowanie plakatów reklamowych

Projektowanie plakatów, folderów, katalogów

Wyróżnij się w tłumie milionów projektów obecnych na rynku. Stworzymy wyjątkowy brand dla Twojej firmy czy produktu i zaprojektujemy materiały promocyjne dostosowane do specyfiki branży.
Projektowanie plakatów reklamowych i filmowych - Nakatomi

Projektowanie plakatów filmowych

Projektowanie plakatów reklamowych, w tym filmowych ma dwie zasadnicze funkcje. Powinien przekazać treści i powalić odbiorcę na kolana. Zwykły plakat to może każdy zrobić, używając bezpłatnych programów, jak Canva. My poszliśmy dalej, projektujemy plakaty w ilustratorze, Corelu, PS, najbardziej zaawansowanych programach graficznych. Projektujemy także plakaty w 3D. Zaskocz swojego odbiorcę i pokaż mu plakat, jakiego jeszcze nie widział.

Projektowanie plakatów reklamowych i folderów firmowych - Nakatomi

Projektowanie folderów firmowych

Folder, czy też teczka ofertowa to wizerunek firmy. Jeśli przekazujesz dokumenty, czy to obecnym, czy potencjalnym klientom, w ten sposób pokazujesz czy Twoja firma jest poważnym partnerem w biznesie, czy warta jest uwagi. Foldery powinny zawierać pełne dane kontaktowe, ale oczywiście nieść przesłanie i nie być nudne. Stwórz z nami folder, który zostanie zapamiętany na długo i będzie kojarzony z Twoją firmą. Tworzymy także pełny brand dla firm.

Projektowanie plakatów reklamowych i katalogów firmowych - Nakatomi

Projektowanie katalogów firmowych

Widziałeś katalog firmowy już pewnie nie jeden raz. Widziałeś nasze katalogi firmowe? Projektujemy tylko prestiżowe katalogi, na najlepszym papierze. Nad projektem katalogu pracujemy nawet tydzień, ale dzięki temu jest on niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Najwyższa jakość, która Cię wyróżni. Na spotkaniach z kontrahentami zabłyśniesz i pokażesz się z jak najlepszej strony. Oprócz katalogów zaprojektujemy Twoją przyszłość.

Agencja Marketingowa Warszawa

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer