Kampanie dla firm w Norwegii

Kampanie dla firm
w Norwegii

Prowadzimy kampanie dla firm w Norwegii oraz polskich przedsiębiorstw szukających nowych rynków zbytu. Nie wiesz, czy Norwegia to odpowiedni rynek dla Twojej firmy? A może masz już klientów, ale chcesz zbudować silniejszą pozycję na rynku? Przeczytaj naszą ofertę i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.
Kampanie dla firm w Norwegii - Firma

Dlaczego Norwegia?

Norwegia ma jedną z najbardziej stabilnych i najsilniejszych gospodarek świata. Nic więc dziwnego, że jest atrakcyjnym miejscem do prowadzenia firmy. Przepisy dotyczące przedsiębiorstw są bardzo proste i klarowne, Norwegia znajduje się na szóstym miejscu na świecie pod względem łatwości otwarcia firmy.

Kampanie dla firm w Norwegii - kampanie

Kampanie w Norwegii

Kampanie dla firm w Norwegii prowadzimy na 10 płaszczyznach, dbając holistycznie o marketing firmy. Budujemy wizerunek marki przez obecność w mediach, reklamujemy ją on- i offline, zwiększając zainteresowanie ofertą, zwiększamy sprzedaż i dbamy o lojalność obecnych klientów. Dzięki temu Twoja firma odniesie sukces.

Kampanie dla firm w Norwegii - Firma

Firma w Norwegii

Prowadzenie firmy w Norwegii jest proste nie tylko dla dużych korporacji, ale również dla start-upów. Do otwarcia firmy potrzebujesz jedynie norweskiego D-number (odpowiednika PESEL-u) oraz adresu. Możesz złożyć wniosek o D-number w tym samym czasie, co wniosek o twarcie firmy, co znacznie skraca cały proces.

agencja pr

Marketing na 10 płaszczyznach Norwegia

Zbudujemy wizerunek Twojej firmy na rynku norweskim, bazując na 10 płaszczyznowej paczce promocyjnej, na podstawie której osiągamy nawet 720% wzrostu ze sprzedaży.
Kampanie dla firm w Kanadzie - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron w Norwegii to tańsza alternatywa dla Google Ads (dawniej Adwords), jednak jej efekty widać po dłuższym czasie. Dzięki optymalizacji SEO i pozycjonowaniu, widoczność Twojej strony wzrośnie i będzie się wyświetlała w TOP wynikach Google. Pozycjonujemy strony internetowe naszych klientów na sprawdzonych linkach z wysokim trust flow.

Kampanie dla firm w Kanadzie - Maerketing Szeptany

Marketing szeptany

Marketing szeptany w Norwegii jest dużo większym wyzwaniem niż w Polsce, jednak odpowiednio prowadzony wciąż daje świetne efekty i wzrost zaufania do marki. Naszym sposobem na naturalny buzz jest oferowanie specjalnej oferty dla klientów, gdy zostawią po sobie opinię. Działamy uczciwie, bez fałszywych wpisów na forach internetowych.

Kampanie dla firm w Kanadzie - Social Media

Social Media

Prowadzenie profili w mediach społecznościowych wymaga znajomości nie tylko języka norweskiego, ale przede wszystkim kultury i mentalności tego kraju. W Nakatomi przeprowadzamy analizę odbiorców danej marki, aby poznać ich zwyczaje i potrzeby, co pomaga nam w dobraniu odpowiedniego przekazu do branży i rynku.

czerwone z szarym lewa gora - agencja marketingowa warszawa

Strony, portale, aplikacje w Norwegii

Tworzymy strony internetowe w kilkunastu językach. Jeśli już masz swoją witrynę, oferujemy brand refresh i tłumaczenie strony na język norweski oraz inne języki skandynawskie.
Kampanie dla firm w Norwegii - Strony

Tworzenie stron internetowych po norwesku

Strona internetowa po norwesku zwiększy poziom zaufania do marki i wyda się dużo bardziej lokalna niż tylko po angielsku. Oferujemy projektowanie i tworzenie stron internetowych oraz tłumaczenie na języki skandynawskie, w tym norweski.

Kampanie dla firm w Norwegii - Portale

Tworzenie portali internetowych po norwesku

Jeśli masz pomysł na biznes, który wymaga stworzenia portalu internetowego – jesteś w dobrym miejscu. W Nakatomi stworzymy dla Ciebie portal od podstaw. Nasz zespół zadba o każdy element. Jedyne, czego potrzebujemy od Ciebie to dobry pomysł i zaufanie.

Kampanie dla firm w Norwegii - Aplikacje

Tworzenie aplikacji internetowych po norwesku

Norwegia jest jednym z liderów technologicznych świata, gdzie społeczeństwo może załatwić niemal wszystko przez aplikacje. Dlatego wchodząc na ten rynek warto zastanowić się nad stworzeniem dedykowanej aplikacji po norwesku dla swojej firmy.

białe z czerwonym lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa
gray-curve-bottom

Kampanie dla firm w Norwegii - normy i prawo

Jednym z największych wyzwań w otwarciu firmy za granicą jest znajomość prawa i administracji danego kraju. W Nakatomi pomagamy naszym klientom w wejściu na nowy rynek nie tylko dbając o ich promocję, ale również wspierając w nawigacji norm danego kraju.
Kampanie dla firm w Norwegii - Prawo (1)

Prawo w Norwegii

Nie ważne czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy dużą spółkę - potrzebujesz pomocy prawnej. Szczególnie na nowym rynku zbytu. W Nakatomi wspieramy klientów w znalezieniu odpowiedniej pomocy prawnej do otwarcia i prowadzenia firmy.
Kampanie dla firm w Norwegii - Znak (1)

Znak towarowy

Czy warto zastrzegać znak towarowy? Tak, wbrew pozorom nie jest to takie kosztowne, a może uchronić przed nieuczciwą konkurencją. Zastrzeżenie znaku towarowego jest częścią naszej kompleksowej oferty dla firm. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewną pozycję na rynku.
Kampanie dla firm w Norwegii - Normy (1)

Normy w Norwegii

Norwegia jest częścią EFTA, co oznacza otwarty przepływ osób, towarów i usług z krajami UE. Nie dotyczy to jednak niektórych produktów spożywczych, za które należy opłacić cło. Normy w Norwegii są jednak zharmonizowane z tymi europejskimi, co ułatwia handel.
circle-top

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
kampanie marketingowe w Polsce - tło 1
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer