Kampanie dla firm we Francji

Kampanie dla firm we Francji + Marketing we Francji - kafelek 1 (1)

Ekspansja we Francji

Co warto wiedzieć, planując kampanie dla firm we Francji? Największym wyzwaniem jest rozpoznanie specyfiki lokalnego rynku, szczególnie poznanie kultury i subtelnych detali, dzięki którym Francuzi czują się jak u siebie. Ponadto, należy zapoznać się z regulacjami prawnymi i opracować działania logistyczne.

Kampanie dla firm we Francji + Marketing we Francji - kafelek 2

Rynek Francuski

Gospodarka Francji jest drugą w Europie i opiera się przede wszystkim na przemyśle spożywczym, chemicznym i motoryzacyjnym. Jest także pierwszym Europie eksporterem energii elektrycznej. Co więc polskie firmy mogą zaoferować Francuzom? Wysoko przetworzone towary przemysłowe, jak np. jachty czy pojazdy.

Kampanie dla firm we Francji + Marketing we Francji - kafelek 3 (1)

Firma we Francji

Francja ma wielu partnerów gospodarczych, dlatego dobrze jest uzyskać przewagę już na starcie, poznając panujące w tym kraju zwyczaje. Jednym ze sposób poznania zwyczajów panujących na francuskim rynku jest udział w targach branżowych, na których można nawiązać wiele kontaktów biznesowych.

agencja pr

Kampanie dla firm we Francji.
Formalności administracyjne

Prowadzenie działalności we Francji

Prowadząc kampanie dla firm we Francji, poznaliśmy już lokalny system prawny i administracyjny. Dzięki temu, możemy wesprzeć naszych klientów w tego typu decyzjach i podpowiedzieć, jakie są najlepsze działania dla danej branży.

Prowadzenie działalności we Francji może przybierać różne formy, w zależności od przyjętej strategii oraz rodzaju działalności. Inwestor zagraniczny może działać jako osoba fizyczna bądź osoba prawna, a także dokonywać zmian w ramach wybranej przez niego formy prowadzenia działalności, które są dość zbliżone do tych w Polsce.

Zagraniczna firma, która pragnie wejść na rynek francuski może wybrać jedną z trzech opcji, uzależnionych od stopnia niezależności, jaką ma mieć podmiot we Francji: przedstawicielstwo/biuro łączności, oddział lub filia.

Kampanie dla firm we Francji + Marketing we Francji - firma
Kampanie dla firm we Francji + Marketing we Francji - spółka

Formalności administracyjne

czerwone z szarym lewa gora - agencja marketingowa warszawa

Marketing we Francji

Aby ułatwić Ci wejście na nowy rynek, wykonamy dla Ciebie analizę konkurencji i postaramy się dopasować Twoją ofertę do wymogów francuskiego rynku. Opracujemy strategię marki, produktu oraz pomożemy stworzyć odpowiednią strategię promocyjną. Warto pamiętać o tym, że najważniejsze jest zaspokajanie potrzeb konsumentów.

Działając w pełni kompleksowo jesteśmy wstanie ograniczyć Wasze działania do minimum, a dokładnie do dostarczenia dla nas gotowego produktu. My zajmiemy się:

  • Analizą rynku
  • Analizą konkurencji i cen
  • Tłumaczeniem strony internetowej
  • Strategią marketingową
  • Pomocą w rejestracji spółki
  • Wsparciem z formalnościami celnymi i urzędowymi
  • Promocją firmy na wielu kanałach

I wiele więcej, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Sprawdź naszą ofertę dla kampanii zagranicznych, aby poznać szczegóły.

białe z czerwonym lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer