Nakatomi Warszawa

Nakatomi Polska oddział Warszawa 
 Nasz oddział w Warszawie znajduję się w 
Zebra Tower 00-640 Warszawa ul. Mokotowska 1
VIII piętro
 Tel : 22/378-25-43  e-mail: biuro@nakatomi.pl 

Nakatomi Gdańsk

Nakatomi Polska oddział Gdańsk 
Nasz oddział w Gdańsku znajduję się w
 Park Oliwski 80-338 Gdańsk ul. Opacka 16 
II piętro
Tel : 58/732-22-85 e-mail: gdansk@nakatomi.pl 

Nakatomi Gdynia

Nakatomi Polska oddział Gdynia
 Nasz oddział w Gdyni znajduję się w 
 Atrium Center  81-263 Gdynia ul. Starowiejska 41
VI piętro
 Tel : 58/732-24-32 e-mail: biuro@nakatomi.pl 

Kampanie dla firm w Polsce

Prowadzimy kampanie marketingowe dla 600 firm w Polsce, w tym 80 kampanii dla
dużych graczy na polskim rynku. Promujemy zarówno małe kancelarie adwokackie jak i wielkie korporacje o zasięgu globalnym.

Kampanie reklamowe

Kampanie reklamowe dla firm to bardzo złożony i skomplikowany proces marketingowy. Nie można brać pod uwagę tylko aspektu zdobywania klienta, bo wówczas nasze kampanie reklamowe, będą całkowicie nieskuteczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy unikatową na skalę światową promocję marki, poprzez 10 płaszczyznową strategię marketingową. 

Kochaj, to co robisz

Kochaj, to co robisz, bo inaczej Twoja praca nie ma sensu. Prowadzenie firmy z branży budowlanej przez osoby uwielbiające wzornictwo albo decoupage to jak strzał w kolano. Wówczas nawet najlepsza na świecie agencja reklamowa Ci nie pomoże, bo to Ty jesteś tak naprawdę najważniejszym ogniwem kampanii reklamowej, a nie agencje reklamowe dlaczego? Nawet jeśli Agencji uda się przyciągnąć do ciebie klienta, a Ty okażesz się nudny, marudzący i beznadziejny to i tak nie sprzedasz nic.

Tylko cel....

Pamiętasz, jak byłeś w liceum i obrałeś sobie za cel, że będziesz prawnikiem? Teraz jesteś prawnikiem i jesteś z siebie dumny. Masz cudowne życie, żona, dzieci, kasy nie brakuje, ale komu to wszystko zawdzięczasz? Pewnie sobie-tak powiedzą zarozumiałe osoby. Rodzicom-Ci, co mają poukładane w głowach. A ja Wam powiem, że komu byście tego nie zawdzięczali, to sukces osiągnęliście, trzymając się wyznaczonego celu.

Nakatomi Oddział 
Los Angeles

Supelveda Center
3415 S Sepulveda Blvd, 
Los Angeles, CA 90034 
 Tel: +1 213 246 3806
e-mail: losangeles@nakatomicompany.com

Nakatomi Odział 
Nowy Jork

Madison Avenue 41 
Forty One Madison Center
Manhattan, NY 10010, USA 
 Tel : +1 845-233-65-82 
e-mail: newyork@nakatomicompany.com

Nakatomi Oddział 
Honolulu

7 Waterfront Plaza 2120
500 Ala Moana Blvd Suit 7400
Honolulu, HI 96813, USA  
Tel : +1 808 445 9798
 e-mail: honolulu@nakatomocompany.com
 

Kampanie dla hoteli

Kampanie dla hoteli, to nie tylko umieszczanie ogłoszeń z wynajmem pokoi. Kampanie dla hoteli to pełna strategia marketingowa, stargetowana na odpowiednią grupę odbiorców. Realizacja naszej strategii zwiększa liczbę Państwa gości nawet o 70% i to nie tylko w sezonie.

Kampanie " travel " 

Prestiż, renoma i wysoka jakość usług to atrybuty, które powinno posiadać każde biuro podróży. W obecnych czasach tylko giganatów stać na walkę z konkurencją, ale odpowiednio targetowane grupy odbiorców przyniosą o wiele większy zysk, niż sprzedawanie wycieczek wszędzie. Znajdź swoją niszę.

Kampanie dla uczelni 

Sądzisz, że do Twojej uczelni wszyscy przyjdą, bo tak ma być, bo wykształcenie jest darmowe. Nic bardziej mylnego, zaufaj agencji promującej 23 uczelnie na świecie. Zdobędziemy dla Ciebie najlepszych studentów, wypromujemy prestiż uczelni, zwyciężysz w rankingach, stworzymy nową jakość.

Kampanie dla szkół

Prywatne szkoły średnie, podstawowe, czy nawet przedszkola, w obecnych czasach muszą mocno zabiegać o ucznia. Pozwól nam wypromować Twoją szkołę, a przedstawimy strategię wzrostu ilości uczniów o 30% w skali roku. Promujemy licea w Warszawie, Krakowie, Sydney, Nowym Jorku, Monachium, Berlinie.


Kampanie dla lekarzy

Lekarz też człowiek. Nie wyobrażamy sobie, lekarza, stomatologa czy ortopedy z prywatną praktyką, którzy nie promują siebie i swojej firmy. Etyka lekarska nie pozwala na nachalne promowanie, ale wykorzystanie Social Media, czy też reklam na portalach związanych ze zdrowiem jest jak najbardziej wskazane w prowadzeniu kampanii reklamowych czy wizerunkowych. 

Kampanie dla prawników

Nasza Agencja na tę chwilę promuje ponad 40 kancelarii prawnych, działamy w Social Media, na portalach, nawet na uczelniach prawniczych. Etyka adwokacka to taki sam mit jak brak możliwości promowania swojej profesji przez lekarzy. Prawnicy, a często wielkie korporacje inwestują miliony w kampanie, jednak prawdziwy rezultat przyniosą tylko kampanie na wielu polach. 

Kampanie dla nauczycieli

Każdy z nas wie, jak trudna jest praca nauczyciela oraz ile nauczyciele zarabiają. Nawet ciężko im dorównać do średniej krajowej, dlatego, promocja nauczycieli jako wykwalifikowanych korepetytorów to ścieżka jaką obiera wielu pedagogów. Czy na pewno? Oj tak, tylko nasza agencja to źródło promocji reklamowych dla ponad 40 nauczycieli w 8 województwach. 

Kampanie dla architektów

Każdego roku, mury politechnik w całym kraju opuszcza kilka tysięcy architektów oraz inżynierów. Co prawda, droga do uprawnień daleka, ale każdy stara się je zdobyć. Dlatego nasze akcje marketingowe kierujemy do architektów - zarówno tych młodych jak i prowadzących prestiżowe pracownie. Dlaczego? Bo konkurencja nie śpi i może przyjść czas, że klient do Was już nie zaglądnie.

Kampanie dla sklepów 

Konieczność!!! Po stokroć musisz prowadzić działania marketingowe i to nie w marginalnym zakresie. W obecnej dobie, gdzie rynek sklepów internetowych ostał mocno wyparty przez generatory sprzedażowe jak alle... czy eba.... chcąc istniećw sieci musisz ze zdwojoną siłą działać na rynku reklamowym. Skuteczne spisuję się tutaj marketing rekomendacji, dobre i skuteczne pozycjonowani i katalogowanie..

Kampanie dla restauracji i pubów

Kampanie reklamowe dla restauracji, to kluczowy element decydujący o sukcesie biznesu w tej branży. Oczywiście, ważne jest jedzenie, smak, jakość, ceny, ale najważniejsze jest to, aby klient do nas trafił. Jeśli już jest, to wiele zależy od nas samych, ale strategię marketingowe pomagają tego klienta zatrzymać w naszej restauracji. Dzięki stosowaniu dziesięcio-płaszczyznowej paczki promocyjnej, potrafimy wypromować każdą restaurację w Polsce i na Świecie.

Kampanie reklamowe dla firm IT

 Całą obecna branża IT to jeden z segmentów gospodarki rozwijający się najszybciej, co nie znaczy, że firm z tego sektora mają nadmiar obowiązków. Nasze dedykowane kampanie marketingowe dla IT pomogą wam zdobyć kluczowych klientów, współpracujących z Wami na długie lata, przy projektach na skalę globalną. Czy szukasz klienta w Polsce, czy na rynkach zagranicznych, jesteś we właściwym miejscu.  Skutecznie promujemy firmy w 27 krajach. 

Kampanie marketingowe dla partii politycznych

Kampanie marketingowe dla partii politycznych to Harvard wśród marketingu zintegrowanego. Jak wiecie, ostatnie wypory w Polsce wygrała partia, stawiająca nacisk na negowanie wizerunku poprzedników, co sprawdziło się w 100%. W marketingu politycznym formy perswazji wywierane na społeczeństwo to kluczowy element kampanii. Naucz myśleć innych, tak jak mają myśleć, a wygrasz... to hasło powinno być konstytucją, dla partii chcących wygrać wybory...

2000 firm, 100 branż, 32 kraje

Wdrażamy unikatowe rozwiązania na skalę światową, na opatentowanych paczkach 
promocyjnych tworzymy unikatowy wizerunek firm na 4 kontynentach. 

Wzrost sprzedaży

To możemy Ci zagwarantować, pracujemy tak długo, aż Twoja firm osiągnie wzrost sprzedaży na poziomie wyznaczonym umową,

Jakie zdjęcia? 

To zdjęcia jakie będzie robił na wakacjach, kiedy nasza agencja bedzie pracowała dla Twojej firmy. Daj nam 3 misiące później odpoczywaj. 

Terminowo - to podstawa

Przy kampaniach marketingowych regularność ma ogromne znaczenia, dlatego wszystkie czynności wykonujemy zgodnie z harmonogramem, który ustalamy wspólnie przy podpisaniu umowy. 

Postaw na jakość

Jeśli zależy Ci żeby było szybko i jeszcze najlepiej bez ponoszenia kosztów, to niestety nie u nas. Kampania trwa ale z każdym tygodniem przynosi efekt.
Unikatowe kampanie reklamowe

      Na czym polega unikatowość naszych kampanii marketingowych? Rozkładamy budżet na 10 płaszczyzn począwszy od promocji na portalach społecznościowych a kończąc na remarketingu. Target dobrany jest odpowiednio pod klienta, ale staramy się także przekonać współpracujące z nami firmy do promocji produktów lub danej usługi. Łatwiej i zarazem taniej jest docierać do odbiorcy bardzo mocno stargetowanego niż do odbiorcy ogólnego. 
    Często takie akcje promocyjne są nieskuteczne i drogie, a nie o to chodzi, żeby trwonić środki klienta tylko o to, żeby pieniądze przeznaczone na reklamę procentowały. Dlaczego klient ma wybrać naszą agencję? Bo zapewniamy 100% zwrot zainwestowanych w reklamę środków, a także bardzo skuteczną promocję marki i zwiększenie rozpoznawalności brandu firmy. Rozpoczynając współpracę z naszą agencją reklamową, macie Państwo pewność, że środki zainwestowane w reklamę zwrócą się kilkukrotnie, a nowych klientów nie zabraknie. 
Pokochaj swoją firmę

     Kto jest najlepszym Szefem w firmie? Nikt o zdrowych zmysłach, bo żeby być najlepszym, trzeba się temu poświęcić bez reszty i pokochać to co się robi. Tylko takie nastawienie w połączeniu z dobrą kampanią reklamową przyniosą prawdziwy sukces. Byliście kiedyś na wybrzeżach Portugalii? W miejscu gdzie czas się zatrzymuje, gdzie można pokochać każdy kamień tamtych plaż, gdzie pachnie szczęściem i hamaki na plaży wołają do ciebie: leż na mnie? :) 
   My zakochaliśmy się w tym miejscu bezpowrotnie i każdemu z Was życzymy, żeby tak pokochał swoją firmę, wówczas będziecie na szczycie, a razem z nami wypromujecie swój biznes tak jak bardzo tego zapragniecie. Nie sądźcie, że to łatwe, że możecie niby być Szefem i rządzić :), bo szef przychodzi do pracy pierwszy i wychodzi ostatni, bo Szef ma wolne jak śpi i tylko wtedy, bo Szef to sposób bycia i sposób życia, ale prawdziwy Szef w połączeniu z dobrą agencją reklamową będzie Wielki.  
Copyright (c)2014-2021, All Rights Reserved Nakatomi LLC

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem