Tworzenie aplikacji internetowych

Tworzenie aplikacji internetowych

Rynek tworzenia aplikacji webowych, aplikacji mobilnych czy portali internetowych to jeden
z najszybciej rozwijających się rynków usług IT na świecie. Tworzymy aplikacje internetowe
oparte o każdy dostepny na rynku system i oprogramowanie.
Systemy CMS

Systemy CMS

Dedykowane rozwiązania tworzone specjalnie pod klienta. Tworzymy CMS-y na indywidualne zamówienie według Państwa potrzeb.
Aplikacje społecznościowe

Aplikacje społecznościowe

Marzy Ci się własny Facebook? A może prosta aplikacja bez reklam, gdzie łatwo znajdziesz osoby z branży i porozmawiasz z nimi? Pomożemy!
Aplikacje informacyjne

Aplikacje informacyjne

Stwórz aplikację, gdzie znajdziesz najświeższe informacje ze świata i swojej branży. Tworzenie aplikacji internetowych i mobilnych z Nakatomi jest proste!
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Aplikacje zakupowe wciąż rosną na popularności. Stwórz własny sklep mobilny z Nakatomi i ciesz się swoim biznesem internetowym!
Aplikacje finansowe

Aplikacje finansowe

W Polsce aplikacje finansowe typu budżet domowy czy portfel inwestora są dość ograniczone. Może to właśnie z Tobą stworzymy aplikację, która zyska popularność?
Aplikacje fitness

Aplikacje fitness

Chyba każdy znany trener ma już swoją aplikację mobilną. I słusznie! Jest to świetny sposób na monitorowanie progresu klientów i zyskanie nowych zainteresowanych.

Tworzenie aplikacji medycznych

Tworzymy aplikacje dla branży medycznej wspierające komunikację z pacjentem. Dedykowane rozwiązania dla przychodni, szpitali czy prywatnych placówek medycznych, dzięki którym zaoszczędzicie czas i pieniądze.
Dokumentacja - Tworzenie aplikacji internetowych Nakatomi

Elektroniczna dokumentacja medyczna

Jak często zdarza Ci się, że twój CMS, do którego wprowadzasz dokumentację medyczną nie posiada funkcji, które ułatwiły by Ci pracę? Wówczas myślisz, tyle pieniędzy wydają na te dane a tutaj wszystko trzeba wpisywać, czy też brakuję miejsca na wprowadzenie osobnych zadań ze wzglądu na terminarz, czy też rodzaj badania. Nasze aplikacje piszemy pod danych lekarzy, zespół czy przychodnie, to ty decydujesz o tym co będzie zawierała aplikacja.

Badania online - Tworzenie aplikacji internetowych Nakatomi

Kartoteki pacjentów online, wizyty i badania w aplikacji

Od setek lekarzy, czy pracowników medycznych słyszeliśmy, jak zdrowie i nerwy szarga im papierologia i wprowadzanie do kartotek badań pacjentów. A czy wyobrażasz sobie aplikacje, która po wykonanym badaniu sama zaczytuje tego rodzaju informację, a ty bazując tylko na głosowych komendach jesteś w stanie pobrać wszelką dokumentację pacjenta? Zadzwoń i przekonaj się jakie to proste i oczywiste. Ułatwiamy życie w 27 krajach na 4 kontynentach.

Aplikacje medyczne - Tworzenie aplikacji internetowych Nakatomi

Zaawansowane aplikacje dla szpitali, służby zdrowia.

Nasze dedykowane rozwiązania, to zarówno aplikacje dla placówek medycznych, systemy CRM, portale medyczne, czy też dedykowane rozwiązania w chmurze ułatwiające kontakt placówki z pacjentem. Na początku zawsze staramy się poznać Państwa oczekiwania, tak, aby praca nad daną aplikacją przebiegała bez zakłóceń. Po oddaniu aplikacji do użytkowania przechodzicie Państwo szkolenie z jej obsługi, a nasz zespół zapewnia wsparcie techniczne.

Aplikacje – czy warto w nie inwestować?

Rynek mobilny gwarantuje nieskończenie wiele możliwości. Liczba użytkowników telefonów, czy tabletów nieustannie rośnie. Informacje przesyła się w błyskawicznym tempie, a sprzedaż mobilna należy do najszybciej rozwijających się.

Aplikacje mobilne – czy warto w nie inwestować?

Rynek mobilny gwarantuje nieskończenie wiele możliwości. Liczba użytkowników telefonów, czy tabletów nieustannie rośnie. Informacje przesyła się w błyskawicznym tempie, a sprzedaż mobilna należy do najszybciej rozwijających się. Jest to zatem najprostsza i obecnie najbardziej skuteczna droga komunikacji z klientem.

Strona internetowa w wersji na telefon, czy konta w mediach społecznościowych to absolutne minimum dla firmy, która zamierza pozostać rozpoznawalna. Krokiem naprzód jest zaś wypuszczenie własnej aplikacji mobilnej.

Jak stworzyć aplikację?

Aby wypuścić na rynek aplikację, która zostanie ciepło przyjęta, należy przede wszystkim mieć pomysł na siebie. Ważny jest dobry research i analiza potrzeb potencjalnych odbiorców. Określenie przeznaczenia aplikacji to podstawa. Musi ona być przede wszystkim funkcjonalna i intuicyjna.

Równie ważne jest znalezienie dobrego dewelopera, który zaprojektuje ją w należyty sposób. Wiąże się to z poniesieniem niemałych kosztów, zwłaszcza, że aplikacja wymaga regularnych aktualizacji. Ich brak spowoduje błędy w wyświetlaniu, a te zaś doprowadzą do fali negatywnych opinii ze strony użytkowników, które pojawiają się bardzo szybko. Rozwiązania mobilne to łatwiejsza realizacja celów biznesowych.

Tworzenie aplikacji internetowych

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami, aby poznać pełną ofertę naszej agencji.
nakatomi

Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

Nakatomi® – We create your future.

Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company
Accredited Agency
clutch
Good Firms
Top PPC Company

Nakatomi® – All rights reserved

footer
Agencja Marketingowa Warszawa - footer