Agencja Reklamowa Gdańsk Nakatomi

Agencja reklamowa z siedzibą w Gdańsku, Nakatomi LLC to jeden z oddziałów największej agencji marketingowej w Europie. Tworzymy unikatowe rozwiązania dla blisko 2900 firm w 32 krajach. 

Nakatomi Warszawa

Nakatomi Polska oddział Warszawa 
 Nasz oddział w Warszawie znajduję się w 
Zebra Tower 00-640 Warszawa ul. Mokotowska 1
VIII piętro
 Tel : 22/378-25-43  e-mail: biuro@nakatomi.pl 

Nakatomi Gdańsk

Nakatomi Polska oddział Gdańsk 
Nasz oddział w Gdańsku znajduję się w
 Park Oliwski 80-338 Gdańsk ul. Opacka 16 
II piętro
Tel : 58/732-22-85 e-mail: gdansk@nakatomi.pl 

Nakatomi Gdynia

Nakatomi Polska oddział Gdynia
 Nasz oddział w Gdyni znajduję się w 
 Atrium Center  81-263 Gdynia ul. Starowiejska 41
VI piętro
 Tel : 58/732-24-32 e-mail: biuro@nakatomi.pl 

Agencja Reklamowa Trójmiasto

Poszukujesz agencji reklamowej w Trójmieście, która zajmie się kompleksowo reklamą Twojej firmy, wprowadzi Cię na nowe rynki, zbuduję wizerunek firmy? Jesteś we właściwym miejscu. Nakatomi to kreatywna agencja marketingowa będąca częścią Nakatomi LLC z siedzibą w Los Angeles. 

Plan marketingowy 

Tworząc kampanie marketingowe dla firm w Gdańsku, Gdyni czy Sopocie, każda firma potrzebuje planu marketingowe, dzięki czemu działania agencji stają się przejrzyste, zaplanowane i unikamy w pełnym zakresie, błędów przy prowadzeniu kampanii. Tak jak zakładając biznes, musimy posiadać plan marketingowy, tak samo nasza agencja tworzy go na potrzeby każdej kampanii reklamowej dla naszych klientów. Jedną z ważniejszych funkcji planu marketingowego jest umiejętne rozplanowanie kosztów w stosunku do zysków, aby nie okazało się, że po 2 miesiącach wyczerpaliśmy budżet na kampanię długoterminową. W założeniach planu marketingowego kluczowy elementem są zyski firmy, które potrafimy przewidzieć na lata do przodu, jako jedna z nielicznych agencji marketingowych w Polsce dajemy klientowi gwarancję określonych obrotów. Oczywiście współpraca z klientem jest tutaj bardzo ważna, nie tylko po stronie Nakatomi znajdują się wszystkie działania mające wpływ na sukces kampanii.

Strategia online

Mamy już przemyślaną strategię rozwoju firmy dla naszego klienta, teraz niezbędne jest wdrożenie działań marketingowych online i offline. Prowadzimy zintegrowane kampanie marketingowe, na wielu płaszczyznach, przez co rezultaty naszych działań, są na wskroś pozytywne. Przechodząc do działań marketingowy, kwoty przeznaczone na kampanie rozkładamy na 10-20 płaszczyznach, przez co, założenia naszych kampanii są w 100% realizowane. Każda kampania reklamowa czy to w Gdańsku, Sopocie, czy innym mieście w Polsce jest skuteczna tylko wówczas, jeśli działania dobieramy pod klienta. Odpowiednie wdrożenie i podział środków potrafi przynieść zaskakujące rezultaty. Nasza agencja reklamowa, dzięki doświadczeniu i ponad pięćdziesięciu osobowemu zespołowi wspaniałych ludzi zapewnia zyski dla twojej firmy. Działania online standardowo dzielimy na kilka elementów, jednocześnie promujemy firmy w social media, na forach internetowych, w katalogach firm, poprzez działania bezpośrednie, blogi, blogi eksperckie, pozycjonowanie, Google ads itp…

B2B - Nakatomi®

Jesteśmy już w kolejnym etapie działań marketingowych dla Państwa firmy. Tym razem nasza agencja reklamowa oddział w Gdańsku przeprowadzi skuteczną kampanię B2B przez naszych pracowników. Jest to ogromne wsparcie działań w sicie. Mamy już ugruntowaną pozycję firmy w internecie, teraz czas na działania stacjonarne. Dla Państwa firmy, tworzymy, zespół przedstawicie, którzy bezpośredni zostają skierowani do działań stacjonarnych w całym Trójmieście. Załóżmy, że wasza firma sprzedaję waciki, środki opatrunkowe, czy oprogramowanie dla firm z branży medycznej. Nasze dziewczyny po przeanalizowaniu konkurencji, a także bliższym poznaniu waszych produktów, są gotowe do wizyt w firmach potencjalnych klientów. Nasz działa marketingu w Gdańsku, wcześniej umawia wizyty przedstawicieli, przygotowanych w pełnym zakresie do spotkania. Działania bezpośrednie przynoszą oczekiwany efekt, tylko wówczas kiedy są wsparte i to bardzo mocno poprzez działania marketingu internetowego. Żadna agencja reklamowa nie poradzi sobie ze sprzedażą offline, jeśli nie zadba o wizerunek waszych produktów w sieci.

Nakatomi® - Doświadczenie

Agencja reklamowa Nakatomi z siedzibą w Gdańsku to agencja z doświadczenie, o czym może świadczyć fakt przeprowadzonych przez naszą agencję reklamową kampanii dla ponad 2000 firm w 27 krajach. Promujemy zarówno małe firmy rodzinne, firmy średniej wielkości jak i największe polskie korporacje. Zapytacie o branże w jakich się specjalizujemy, odpowiemy trywialnie, wszystkie. Tak kochani już ponad w 100 branżach prowadziliśmy działania marketingowe mające na celu podniesienie sprzedaży naszych partnerów biznesowych. Niech przemówi za nami także zespół wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu kampanii marketingowych w Polsce i na świecie. Posiadamy doświadczenie zarówno w prowadzeniu kampanie reklamowych dla firm będących już na rynku od dłuższego czasu, jak również, dla firm wchodzących na rynek polski czy zagraniczny i rozpoczynających biznes z Nakatomi®

Nakatomi® - Zespół

O sile każdego mężczyzn świadczy kobieta, jaka przy nim jest, tak samo o sile firmy świadczy zespół pracowników, współpracowników, który tę firmę tworzy. Co możemy powiedzieć o naszym zespole? Nakatomi to zespół 55 osób z doświadczeniem w tworzeniu kampanii marketingowych oraz ponad 100 współpracowników jak fotografowie, copywriterzy, recenzenci, graficy itp… wszyscy nasi pracownicy to wspaniałe i sympatyczne dziewczyny, bo Nakatomi® to firma kobieca, stworzona przez kobiety dla kobiet i nie tylko. Pracują u nas zarówno filolodzy, marketingowcy, prawnicy, inżynierowie, jak i osoby bez studiów. O umiejętnościach osób nie świadczy papierek, tylko to, jak bardzo potrafimy się odnaleźć w powierzonych zadaniach. Praca to tak jak i życie ciągła walka o osiągnięcie perfekcji w tym, co robimy. Przeciętnych osób nie zatrudniamy, kreatywność ponad miarę, umiejętność pracy w grupie, świeże spojrzenie na każdego nowego klienta jest dla nas dodatkowym atutem.

Nakatomi® - Referencje

Czy zatrudnilibyście agencję marketingową, która nie ma doświadczenie, a wasza kampania marketingowa, to będzie pole doświadczalne dla agencji? Z pewności nie. Dlatego każda firma szuka agencji reklamowych z doświadczenie. O Nakatomi niech świadczą klienci oraz referencję od nich, nagrody i rekomendację. Nakatomi to ponad 60 pisemnych referencji od naszych klientów, Nakatomi to ponad 10 nagród na ogólnopolskich konkursach takich jak „Mikroprzedsiębiorca roku 2016” nagroda przyznana przez Fundację Kronenberga, czy firma odpowiedzialna społecznie od Pana prezydenta miasta Gdańsk. Nakatomi to także rekomendacje od największych firm w Polsce. W końcu to kampanie sprzedażowe ze wzrostem obrotów nawet o 720% w skali rok do roku. Każda firma ma jedno wymaganie, zyski… a my gwarantujemy zwiększenie obrotów jako jedna z 3 firm na świecie i jedyna w Europie.


Skutecznie - z gwarancją zysków

Czym róznią się nasze kampanie od konkurencji? Nakatomi to jedna z 3 na świecie, a jedyna w Europie Agencja Reklamowa, która da Państwu już przy planie marketingowym, strategię rozwoju z gwarancją określonych obrotów. Postaw na sprawdzone rozwiązania z Nakatomi.

Agencja reklamowa Gdańsk Nakatomi LLC jako wzór  firmy turkusowej !!!

      Zastanawiacie się z pewnością czym jest firma turkusowa i jak agencja reklamowa z Gdańska mogła się stać przykładem firmy turkusowej na skalę całego kraju. Ma to też ogromny wpływ na prowadzone przez nas kampanie marketingowe i to, że 50 osobowy zespół potrafi prowadzić kampanie na skalę światową. Firma turkusowa to nic innego jak firma bez widocznej struktury przywódczej, gdzie pracownicy mają jasno określone role i podział prac. W Nakatomi staraliśmy się wprowadzi właśnie takie podział prac, aby każda osoba, była odpowiedzialna za powierzone jej zadania, bez konieczności tworzenia kadry menadżerskiej wyższego szczebla. 
       Nasze wspaniałe dziewczyny mają jasno rozpisany plan działania na długie miesiące, w każdym z nim wykonują czynności za które są odpowiedzialne, a na koniec miesiąca raportują klientowi z wykonanych prac. Nawet nasze największe 8 osobowe zespoły nie posiadają struktury kierowniczej, każdy z pracowników w większych zespołach musi się uzupełniać i ze sobą współpracować, co znacznie podwyższa efektywność prowadzonych działań. Wydawać by się mogło, że firma bez kierowników, dyrektorów i zarządców nie będzie mogła funkcjonować. 
      Nic bardziej mylnego, dzieję się wręcz przeciwnie. W takim systemie „zarządzania” pracownik czuję się w pełni samodzielny i odpowiedzialny za swoje działania, nie ma szefa, to jest więcej swobody, ale nasze wspaniałe dziewczyny wiedzą, że i tak pracę muszą wykonać i w 100% wywiązują się ze swoich zadań. Dla naszych klientów to znaczne ułatwienie w komunikacji z pracownikiem. 

     Każda firma, jaką prowadzimy, posiada u nas bądź dedykowanego pracownika, bądź też zespół pracowników z którym się komunikuję. Wyeliminowaliśmy w ten sposób brak przepływu informacji, ponieważ docierają one obecnie do źródła w sposób bezpośredni. Nasi pracownicy są w kontakcie email, telefonicznym, lub możecie nas odwiedzić w jednym z naszych biur w Polsce czy Stanach Zjednoczonych. Firma turkusowa, to jeszcze wiele pracy, jesteśmy na etapie jeszcze większej automatyzacji naszych struktur, co pozwala w sposób znaczny rozwijać się naszym pracownikom, a Państwu generować większe zyski dzięki kampaniom prowadzonym przez Nakatomi®.  

Agencja Reklamowa 
Gdańsk

Nakatomi to marka globalna, prowadzimy nasze kampanie reklamowe dla firm w 27 krajach. Jeśli czytacie, Nakatomi Gdańsk, to nic nie stoi na przeszkodzie promowania firm z całego Trójmiasta, Polski czy dowolnego miejsca na świecie. Zarówno w Gdańsku, Gdyni jak i Sopocie z powodzeniem prowadzimy kampanie reklamowe dla lokalnych firm oraz marek korporacyjnych, które znalazły swą siedzibę w naszym cudownym Trójmieście. Prowadzenie kampanii reklamowych nie wymaga obecności agencji w danym miejscu, dlatego współpracujemy z firmami z 27 krajów. Gdańsk można kochać albo nienawidzieć, nam na razie udało się w nim zakochać, może bedzie to miłość na zawsze? 

Agencja Reklamowa Trójmiasto

Trójmiasto to tylko jeden z naszych oddziałów, ale jest to nie wątpliwie miejsce magiczne, gdzie wszystko się zaczęło. To tutaj rozpoczęliśmy naszą przygodę z biznesem, to tutaj powstało nasze pierwsze biuro, to tutaj wykonaliśmy pierwszą dużą kampanię reklamową. To dzięki naszej Pani Prezes, która zakochała się w Trójmieście, Bałtyku i życiu w pięknym Gdańsku, jesteśmy w dalszym ciągu tutaj obecni i coraz mocniej wchodzimy na rynek Trójmiejski. Gdańsk to sposób myślenia, a nie tylko mieszkanie w tym mieście. Życie płynie tutaj powoli, a wszystkie potrzebne rzeczy mamy pod ręką. Gdańsk to w końcu plaża, morze, no i wiatry (tego akurat nie lubimy), ale w porównaniu z Warszawą żyjemy tutaj spokojnie.

Agencja Reklamowa 
Sopot

Zastanawiacie się z pewnością, dlaczego określamy siebie mianem agencji reklamowej, skoro prowadzimy działania marketingowe. Agencja reklamowa to szeroko rozumiana firma zajmująca się reklamą produktów usług czy osób. Agencją reklamową określają się firmy wytwarzające ulotki, jak i ogromne agencje marketingowe, czy to słusznie? Tak, ponieważ w słowie reklama zawarte są wszystkie działania mające na celu reklamowanie daje firmy. Nakatomi to coś więcej niż agencja reklamowa, jesteśmy bardziej agencją multi, my siebie określamy mianem „ Zawsze się da „ a to dlatego, że każde nam powierzane zadanie wykonam w 100%. 

Agencja Reklamowa Gdynia

Agencja Reklamowa Nakatomi to ponad 2700 obsługiwanych firm, w chwili obecnej prowadzimy 112 kampanii marketingowych dla firm z 23 branż. 

Nakatomi® - Branże

Agencja Reklamowa Nakatomi to ponad 2000 obsługiwanych firm, obecnie prowadzimy 112 kampanii marketingowych dla firm z 23 branż. Promujemy ponad 30 restauracji w tym najlepsze restauracje ze stolicy, ponad 20 kampanii marketingowych dla kancelarii adwokackich, kolejne 20 to kampanie z branży medycznej. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, każda kampania prowadzona jest pod dedykowanego klienta. Wprowadzaliśmy na rynki zagraniczne tak znane marki, jak Medicover, a także obsługujemy gigantów korporacyjnych w Polsce i w Stanach Zjednoczonych. Zastanawiasz się, czy Nakatomi sprosta Twoim oczekiwaniom? Napisz do nas, zadzwoń, odwiedź nas w biurze, przedstawimy ofertę dla Twojej branży, lepszą od konkurencji, gdzie otrzymasz gwarancję pozyskania klientów oraz strategię rozwoju twojej firmy na długie lata.

Nakatomi®- Nasza domena 

Jak już zapewne wiecie, naszą domeną są, kampanie na rynkach zagranicznych. Dzięki temu, że nasz zespół pracowników mówi biegle w 11 językach, nie mamy problemu z prowadzeniem kampanii reklamowych w całej Europie, Stanach Zjednoczonych czy Chinach. Posiadamy także biura w Londynie, Nowym Jorku, Los Angeles, co znacznie ułatwia nam współpracę z lokalnymi firmami, przy wprowadzaniu polskich firm na tamtejsze rynki. W Polsce natomiast naszym konikiem są kampanie reklamowe dla restauracji. Z powiedzenie promujemy ponad 30 restauracji w największych miastach, zwiększając ich obroty nawet o 220% w skali roku. Zapytacie jak to możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta, to dzięki naszej paczce promocyjnej, gdzie kładziemy ogromny nacisk na rozłożenie działań marketingowych na wielu płaszczyznach.

Nakatomi® - Dla kogo...?

 Tutaj nie można jednoznacznie określić firm, a tym bardziej ich wymienić, dla kogo prowadzimy kampanie marketingowe? Do tej pory obsługiwaliśmy już ponad 2000 podmiotów gospodarczych w 27 krajach świata, pisaliśmy już w 11 językach dla firm w ponad 100 branżach. Oczywiście staramy się zawsze postępować zgodnie z naszą etyką i nie promujemy branży erotycznej, czy krypto walut, to bardzo „śliski” temat i nie chcemy przez nasze działania doprowadzać osób trzecich do łez. Firmy tak jak i ludzie powinny się w życiu kierować powszechnie obowiązującymi zasadami współżycia w symbiozie z odbiorcami ich produktów. Pieniądze, to nie wszystko, wżyciu liczą się ludzie, a nie to jak duży obrót zrobimy dzięki promowaniu podejrzanych firm. W naszej firmie postępujemy na wskroś uczciwie i takich samych zasad wymagamy od naszych partnerów

Inny wymiar - Nakatomi®

To dzięki ogromnemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi pracowników możemy prowadzić kampanie reklamowe w Polsce i na świecie, prawie w każdej branży. Na chwilę obecną w obsługujemy ponad 160 podmiotów gospodarczych, w tym 20 dużych spółek.

Nakatomi Oddział 
Los Angeles

Supelveda Center
3415 S Sepulveda Blvd, 
Los Angeles, CA 90034 
 Tel: +1 213 246 3806
e-mail: losangeles@nakatomicompany.com

Nakatomi Odział 
Nowy Jork

Madison Avenue 41 
Forty One Madison Center
Manhattan, NY 10010, USA 
 Tel : +1 845-233-65-82 
e-mail: newyork@nakatomicompany.com

Nakatomi Oddział 
Honolulu

7 Waterfront Plaza 2120
500 Ala Moana Blvd Suit 7400
Honolulu, HI 96813, USA  
Tel : +1 808 445 9798
 e-mail: honolulu@nakatomocompany.com
 

Kampanie w Polsce

To dzięki ogromnemu doświadczeniu i zgranemu zespołowi pracowników możemy prowadzić kampanie reklamowe w Polsce, prawie w każdej branży. Na chwilę obecną w Polsce obsługujemy ponad 160 podmiotów gospodarczych, w tym 20 dużych spółek, z którymi wspólnie budujemy ich markę. Kampanie reklamowe w Polsce prowadzimy całościowo, bo tylko takie działania pozwalają nam osiągnąć zamierzony efekt. Jak już wcześniej pisaliśmy, każdy klient jest inny i do każdego podchodzimy indywidualnie, co w znacznym stopniu pozwala nam realizować zamierzony cel. Kampanie w Polsce mają zupełnie inną specyfikę niż też prowadzone na rynkach zagranicznych. To kampanie należy uzależnić od odbiorców, ich mentalności, sposobu pojmowania produktów, jakie reklamujemy, a nie odwrotnie. Ważnym elementem są też koszty kampanii, stawiamy na zminimalizowanie kwot za pozyskanie klienta, poprzez działania nawet na dwudziestu płaszczyznach. Zapytacie z pewnością o wzrost sprzedaży naszych polskich partnerów. Na chwilę obecną średni zrost rok do roku to 107 procent to plasuje nas na szczycie agencji marketingowych Full Service w Polsce.

Kampanie za granicą

 Tutaj przechodzimy na wyższy poziom marketingu internetowego. Tylko poznając mentalność klienta jesteśmy w stanie odnotować spektakularne sukcesy w naszej branży. Nie bez znaczenia jest tutaj wywiad marketingowy. Takie działania gdzie dogłębnie poznajemy konkurencję pozwalają nam w znacznym stopniu ograniczyć koszty prowadzenie kampanii reklamowych, oraz zabezpieczyć się przed niepowodzeniem. Tworzymy kampanie reklamowe na rynkach zagranicznych w 27 krajach, obecnie jesteśmy na etapie wdrażanie naszej marki do promowania firm na rynkach afrykańskich. Współpracujemy z ponad 100 przedstawicielami na 4 kontynentach, bo tylko osoby z danej społeczności, rozumiejący rynek są w stanie, skutecznie prowadzić marketing na rynkach zagranicznych. Tak jak w przypadku działań na rynku polskim, tak samo na rynkach zagranicznych obsługujemy firmy całościowo, co pozwala nam dać gwarancję pozyskania klienta. W przypadku takich rozliczeń w łatwy sposób możecie Państwo zbadać naszą skuteczność. Kolejnym etapem naszej działalności jest wprowadzanie nowej marki na rynek zarówno w Polsce jak i za granicą. 

Wprowadzania marki

Wprowadzenie nowej marki na rynek wymaga od agencji reklamowej ogromnej wiedzy marketingowej, audytu konkurencji, wiedzy z zakresu prawa podatkowego, gospodarczego czy zasad panujących przy sprzedaży produktu, czy też pozyskania klienta. Warto pamiętać, że nie ma złych, czy słabych produktów, jest tylko nie odpowiednio dobrany rynek. Ciężko, lub wręcz niewykonalne było by w obecnych czasach wypromowanie marki odzieżowej z budżetem na poziomie stu tysięcy w Polsce, ale już wprowadzenie tej samej marki na Ukrainie, czy tym bardziej w krajach Azjatyckich jak najbardziej jest do zrobienia. Agencja musi znać rynki i to my jesteśmy od tego, aby klient zarabiał, rozwijał swoją firmę i wprowadzał coraz to nowe produkty. Po naszej stronie znajdują się wszelkie działania odnośnie wprowadzania marki na rynek od zarejestrowana spółki w danym kraju, poprzez dobór biur rachunkowych, formalności celne, aż po kampanie marketingowe, wizerunek PR, zakup czasu antenowego, czy w końcu pozyskanie klienta docelowego. Żadna agencja w Europie nie posiada w swoim zakresie takiego wachlarza działań aż w 27 krajach, dlatego warto wybrać Nakatomi ®
Copyright (c)2014-2021, All Rights Reserved Nakatomi LLC

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem