Kampanie marketingowe
w Polsce

W Nakatomi tworzymy kompleksowe kampanie marketingowe w Polsce. Oferujemy kompleksowe usługi marketingowe dla nowych i istniejących przedsiębiorstw, które pragną rozwijać się na polskim rynku. Jako jedna z niewielu agencji w Polsce prowadzimy kampanie na wielu płaszczyznach tak, aby Twoja firma zyskała najlepsze rezultaty. Sprawdź naszą ofertę.
Kampanie marketingowe w Polsce - baner

Kampanie marketingowe w Polsce
z Nakatomi

Profesjonalizm
Wsparcie specjalistów
Efekty

W Nakatomi prowadzimy kampanie marketingowe w Polsce od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu, nasi klienci mogą liczyć na skuteczne działania na wielu płaszczyznach. Nie ograniczamy się do działań internetowych, a kanały marketingowe dopasowujemy do specyfiki firmy i branży.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

W Nakatomi kampanie marketingowe dla firm w Polsce rozpoczynamy od obliczenia KPI, analizy konkurencji, odbiorców i oferty. Wszystko to jest ważne w przygotowaniu strategii marketingowej. Wyznaczenie celów marketingowych, sposobów ich realizacji, identyfikacji wizualnej, rodzaju publikacji i ich harmonogramu.

Dobrze przygotowana strategia marketingowa wyznaczy ścieżkę rozwoju długofalowego. Dzięki niej każda reklama służy określonemu celowi, zwiększając zwrot inwestycji w marketing.

Kolejnym etapem współpracy jest kampania właściwa. Tworzymy unikatowe teksty dostosowane do Twojej marki, a nasi graficy projektują dla nich ciekawą oprawę graficzną.

Każdego miesiąca nasi klienci mogą liczyć na pełen pakiet usług. Oprócz samych reklam, zajmujemy się także pozycjonowaniem, copywritingiem, buzzmarketingiem i wiele więcej.

Zaangażowanie pracowników firmy w nowe projekty oraz kształtowanie wizerunku i sprzedaż naszych produktów daleko wychodzą poza zakres umowy – Paweł Gołdys

gray-curve-bottom

Oferujemy
pełen zakres usług

W Nakatomi prowadzimy kompleksowe kampanie marketingowe dla firm w Polsce i za granicą. Jesteśmy agencją 360 stopni, co oznacza, że nasze działania nie mają ograniczeń. Dostosowujemy się do potrzeb klientów i chętnie podejmujemy się nowych rozwiązań.
kampanie marketingowe w polsce
Social Media
Prowadzimy profile firmowe w social media, biegle poruszając się w najnowszych trendach. Media społecznościowe to jedna z najskuteczniejszych form przekazu. Dzięki nim skutecznie dotrzesz do swojej grupy docelowej – tym bardziej że w Polsce aż 68.5% osób korzysta z mediów społecznościowych. Tego rodzaju kampania reklamowa pozwoli Ci również zwiększyć zasięgi, poprawić zaufanie wobec marki i zanotować wzrost konwersji.

Prowadzimy kampanie marketingowe między innymi na platformach:
● Facebook
● Instagram
● Twitter
● YouTube
● LinkedIn
● Pinterest
Google Ads
Jako Google Partners utrzymujemy najwyższe standardy naszych kampanii Google Ads.

Wybieraj agencje, które są certyfikowanym partnerem Google, bo to potwierdzenie wysokiej jakości prowadzonych kampanii marketingowych w Google Ads. Dzięki temu jako klient masz pewność, że podejmowane działania są skuteczne – bez względu na zmieniające się algorytmy.

Kampania marketingowa w Polsce w Google Ads to popularne rozwiązanie, które daje sporo możliwości. W ten sposób wyróżnisz się na tle konkurencji, a pomogą w tym odpowiednio dobrane formy reklamy – tekstowe, graficzne, wideo lub produktowe. Wybierz ten rodzaj, który pozwoli zrealizować założone cele, a przede wszystkim umożliwi maksymalne dostosowanie akcji promocyjnych do potrzeb Twoich klientów. Kluczowe jest też przez cały czas trwania kampanii Google Ads jej optymalizowanie, aby zwiększać jej skuteczność i ograniczać koszty.
Copywriting
Piszemy copy zgodnie ze sztuką SEO i dobrego smaku, tak aby przyciągały uwagę odbiorców.

Udane kampanie reklamowe opierają się często na dobrych tekstach. Specjaliści są w stanie zapewnić treści, które są merytoryczne i ciekawe dla odbiorców, ale też napisane językiem korzyści.

Kampanie contentowe zapewniają wzrost rozpoznawalności, możliwość tworzenia pozycji eksperta w danej branży oraz zwiększanie zaufania wobec marki. Ważne jest to, aby dopasować rodzaj treści i sam tekst do słownictwa oraz do języka używanego przez odbiorców.

W agencji kampanie contentowe są prowadzone w sposób kompleksowy – obejmują analizę treści, stworzenie strategii, napisanie tekstów i ich opublikowanie, a także przedstawienie regularnych, comiesięcznych raportów.
Strony internetowe
Tworzone przez nas strony internetowe są wizytówką pracy nad budową marki i jej identyfikacji.

Własna wizytówka w Internecie to nie tylko podstawowy element wielu kampanii marketingowych w Polsce, ale przede wszystkim sposób na jeszcze skuteczniejsze dotarcie do odbiorców. Z pomocą wykwalifikowanych programistów, grafików, copywriterów i testerów UX Twoja strona zyska profesjonalny wygląd, a do tego będzie wspierać sprzedaż.

Dobre strony internetowe są tworzone na podstawie schematu zaakceptowanego przez współczesnych użytkowników. Pierwszy etap tworzenia strony polega na wyznaczeniu identyfikacji wizualnej, a następnie na budowaniu struktury strony i przygotowaniu projektu graficznego. Po ustaleniu tych kwestii można przejść do tworzenia witryny. Jeszcze zanim strona będzie w pełni gotowa, powinna zostać przetestowana przez specjalistów UX.
Tłumaczenia stron
Tworzymy nowe wersje językowe stron internetowych ze wsparciem tłumaczy i native speakerów.

Kampanie dla firm nie muszą być skierowane jedynie do odbiorców z Polski. Wystarczy, że skorzystasz z usługi tłumaczenia tekstów na stronie. Profesjonaliści muszą zadbać wtedy o zachowanie zasad SEO, aby witryna nadal dobrze współgrała z algorytmem Google. Dzięki temu ekspansja na nowe rynki przyniesie więcej korzyści. Tłumacze sprawią, że hasła reklamowe umieszczone na stronie faktycznie dopasują się do oczekiwań odbiorców.

W Nakatomi współpracujemy z ponad 200 tłumaczami i native speakerami oferując tłumaczenia na 32 języki obce w dowolnych kombinacjach językowych. Zaufaj doświadczonemu zespołowi.
Pozycjonowanie
Budujemy organiczny wzrost pozycji w wyszukiwarce przez optymalizację SEO i pozycjonowanie.

Wysoka pozycja na liście wyszukiwań w Google to jeden z najskuteczniejszych sposobów na znalezienie nowych klientów. Większość przedsiębiorców, którzy inwestują w kampanie marketingowe w Polsce, inwestują w pozycjonowanie.

Ważne jest to, żeby działania SEO były wykonywane na stronie i poza nią, bo wtedy efekty zapewniają jeszcze więcej korzyści. Do najważniejszych działań on-site należy m.in. poprawa jakości kodu i szybkości ładowania się witryny, dodanie meta tagów oraz dodanie treści ze słowami kluczowymi. Istotnym punktem kampanii reklamowych jest także link building, czyli pozyskiwanie zewnętrznych linków z wiarygodnych źródeł. Te metody sprawią, że stopniowo Twoja pozycja Google będzie się umacniała i rosła.
Aplikacje mobilne
Tworzymy aplikacje mobilne od projektów graficznych, development, testy UX i wsparcie techniczne.

Zaawansowane oraz nieco prostsze aplikacje webowe i mobilne mogą być oparte o każdy dostępny system bądź oprogramowanie. Dzięki temu z łatwością zyskasz opcję dostosowaną do swojej branży i wymagań klientów.

Wśród najchętniej wybieranych aplikacji są – aplikacje społecznościowe, informacyjne, internetowe, finansowe oraz fitness. Zastanów się, czy w Twojej branży również warto zainwestować w aplikację. Pamiętaj, że możesz rozpocząć tam skuteczną kampanię reklamową w Polsce lub na międzynarodowym rynku.
Portale internetowe
Dla firm, które potrzebują więcej niż stronę internetową, budujemy unikatowe portale internetowe.

Zainwestuj w portal internetowy, a następnie zleć działania promocyjne w Polsce lub za granicą. Do tego świetnie sprawdzą się różne wersje językowe treści w obrębie witryny.

Wśród najpopularniejszych rodzajów portali internetowych wyróżniamy – portale tematyczne, informacyjne, miejskie, społecznościowe, ogłoszeniowe, a także serwisy przeznaczone dla urzędów i instytucji publicznych bądź niepaństwowych.
Spoty reklamowe
Przygotowujemy scenariusze do spotów reklamowych na potrzeby kampanii telewizyjnych i internetowych.

Spoty reklamowe to dobry sposób na przyciągnięcie uwagi odbiorców. Możesz zlecić zewnętrznej firmie wykonanie kampanii, która zajmie się przygotowaniem scenariusza, ale również przeprowadzeniem castingu. Istotną częścią takiej usługi jest też akcja promocyjna i produkcją spotów.

Stworzone spoty mogą być wyświetlane w Internecie, telewizji lub w obu tych miejscach – w zależności od tego, z którego rozwiązania najczęściej korzysta Twoja grupa docelowa. Kluczowe znaczenie ma wysoka jakość spotów, o co dbają specjaliści, korzystający ze sprzętów klasy premium.
Marketing szeptany
Tworzymy buzz wokół firm naszych klientów, zwiększając zaufanie do marki w autentyczny sposób.

Marketing szeptany to bardzo ważna forma promowania firmy w sieci. Tego typu kampanie marketingowe w Polsce polegają na organizowaniu i moderowaniu dyskusji na temat produktów, usług, marki czy specjalistów. Kluczowe jest wyznaczenie celu marketingu szeptanego, a następnie dopasowanie strategii, która pozwoli go osiągnąć. Pomaga to w skutecznym dotarciu do grupy docelowej i zwiększa konwersję, ponieważ potencjalni klienci coraz częściej korzystają z rekomendacji w Internecie.

Kluczem do sukcesu kampanii marketingu szeptanego jest autentyczność, opieranie się na aktualnych informacjach, brak spamu oraz wzbudzanie zaufania społecznego.
Billboardy
Projektujemy wieloformatowe billboardy, reklamy ambientowe i inne formy reklamy zewnętrznej.

Korzystając z oferty agencji reklamowej, nie musisz ograniczać się jedynie do internetowych kampanii marketingowych, ponieważ ciekawym rozwiązaniem są też billboardy. Specjaliści dbają wtedy o stworzenie atrakcyjnych i oryginalnych grafik oraz chwytliwych tekstów. Dzięki temu reklama faktycznie wyróżnia się na tle konkurencji, a przede wszystkim zwiększa rozpoznawalność Twojej marki.

Billboardy reklamujące Twoją markę mogą znaleźć się dosłownie w każdym miejscu na świecie – zarówno przy najczęściej uczęszczanych ulicach w Polsce, jak i na najbardziej znanych budynkach w Nowym Jorku, Londynie czy Rzymie.
Blogi firmowe
Tworzymy blogi dla firm różnych branż, kreując wizerunek eksperta i zwiększając ruch na stronie.

Regularne publikowanie merytorycznych tekstów to niezawodny sposób na zwiększenie ruchu na stronie. Dlatego kampanie dla firm w Polsce obejmują również prowadzenie bloga firmowego.

Popraw rozpoznawalność marki, zbuduj wizerunek eksperta i popraw efekty pozycjonowania strony – to właśnie zapewnią Ci kampanie reklamowe na blogach firmowych. Własny blog pomoże też stworzyć bazę e-maili i umocni relację z odbiorcami.
Hosting i domeny
Przetestowaliśmy wielu dostawców hostingowych, aby znaleźć najlepsze oferty dla naszych klientów.

Coraz częściej profesjonalne agencje reklamowe oferują również możliwość kupna domeny i hostingu w korzystnych cenach. Dzięki temu nie będziesz musiał lub musiała korzystać z usług innych firm.

Hosting i domena to podstawowe elementy, które są potrzebne, gdy zamierzasz zainwestować w internetowe kampanie marketingowe w Polsce oraz na świecie. Potrzebne do stworzenia strony, aplikacji webowej, a co za tym idzie do promocji Twojej marki w sieci.
circle-top

Dlaczego inwestowanie w reklamy się opłaca?

Profesjonalne kampanie marketingowe dla firm w Polsce zwiększają rozpoznawalność marki i poprawiają sprzedaż produktów bądź usług. Można wymienić wiele korzyści, jakie zapewniają dopasowane reklamy, dlatego tak wiele firm korzysta z tego sposobu promocji. Zatem nie pozwól wyprzedzić się konkurencji i już teraz zacznij inwestować w promocję w sieci i nie tylko.

Zanim zaczniesz szukać specjalistów, którzy zajmą się stworzeniem, wdrożeniem i zoptymalizowaniem kampanii reklamowej dla Twojej firmy, dowiedz się o tym:

Docieraj do swojej grupy docelowej, zbuduj pozytywny wizerunek marki i pozostań w stałym kontakcie z odbiorcami. Gdy wybierzesz odpowiednie kampanie reklamowe w Internecie, dodatkowo zwiększysz ruch na stronie i regularnie będziesz mógł śledzić wyniki reklamy w Internecie. Chcesz zyskać wszystkie te korzyści? W takim razie skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów, pracujących w agencji marketingowej.

inwestowanie w reklamy
kampanie marketingowe w Polsce - tło 1
Wspolpraca z agencja marketingow

Czemu współpraca z agencją marketingową
to dobre rozwiązanie?

Agencja reklamowa to popularna alternatywa, którą warto wybrać, zamiast tworzyć własny dział reklamy i marketingu, co pozwoli zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Jednak nie tylko kwestie finansowe zachęcają do rozpoczęcia współpracy z profesjonalną agencją. Ważnym powodem jest też to, że pracują tam doświadczeni specjaliści, którzy wiedzą, jak należy prowadzić kampanie marketingowe w Polsce, a także w innych rejonach Europy czy świata.

Kluczowe znaczenie ma też ich znajomość trendów i rynku. W agencjach pracują eksperci, zajmujący się wieloma kanałami komunikacji. Ich zadaniem jest dopasowanie przekazu do każdego rodzaju, co w efekcie ma zapewnić świetne wyniki akcji promocyjnych.

Zamiast przepalać budżet, zdecyduj się zaufać agencji, która zamieni lata doświadczenia w Twój zysk. Skontaktuj się z nami korzystając z formularza na stronie, aby otrzymać bezpłatną wycenę kampanii marketingowej w Polsce.

Czerwone z białym lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa
kampanie marketingowe w Polsce - tło 2

Kampanie przynoszące
widoczne efekty

To, co wyróżnia agencję Nakatomi to możliwość prowadzenia kampanii marketingowych w Polsce na skalę globalną. Posiadamy łącznie 6 biur w Polsce i na świecie, co daje nam niemal nieograniczony zasięg.  Jeśli chcesz zdobyć nowe horyzonty, Nakatomi to agencja dla Ciebie.

01234567890012345678900123456789001234567890

Kampanii

0123456789001234567890

Kraje

0123456789001234567890

Języków

Kampanie marketingowe dla firm w Polsce
szare z czerwonym - lewa góra - Agencja Marketingowa Warszawa

Nasz Zespół zarządzający

zespół

Katarzyna
Wardzyńska

Europa
zespół

Sasha
Lee

Azja
zespół

Kathris
Nevril

Ameryka Północna
zespół

Evelin
Sanori

Ameryka Południowa
AXN Agencja Marketingowa Warszawa
MANTA Agencja Marketingowa Warszawa
AGORA Agencja Marketingowa Warszawa
PZU Agencja Marketingowa Warszawa
DEKPOL Agencja Marketingowa Warszawa
CONTINENTAL Agencja Marketingowa Warszawa
DB Agencja Marketingowa Warszawa
MEDICOVER Agencja Marketingowa Warszawa
MTV Agencja Marketingowa Warszawa
AKADEMIA Agencja Marketingowa Warszawa
BUBBLES Agencja Marketingowa Warszawa
ATELIER Agencja Marketingowa Warszawa
NO
kampanie marketingowe w Polsce - tło 1

Kampanie marketingowe w Polsce
Porozmawiajmy

zespół

  nakatomi

  Jesteśmy międzynarodową agencją marketingową zajmującą się kompleksowymi kampaniami B2B oraz B2C.

  Nakatomi® – We create your future.

  Accredited Agency
  clutch
  Good Firms
  Top PPC Company
  Accredited Agency
  clutch
  Good Firms
  Top PPC Company

  Nakatomi® – All rights reserved

  footer
  Agencja Marketingowa Warszawa - footer