Pozycjonowanie stron internetowych

Skuteczne pozycjonowanie, to takie, które zwiększy waszą sprzedaż. Pozycjonujemy ponad 1700 stron w 32 krajach. Posiadamy własne zaplecze pozycjonerskie. Tworzymy unikatowe rozwiązania dla firm na 4 kontynentach. 

1. Większa liczba klientów

Statystyki są jednoznaczne: im wyższa pozycja na liście wyników wyszukiwania, tym większa popularność witryny. Aż 63% osób korzystających z wyszukiwarek klika jedną z trzech pierwszych pozycji, jaka odpowie na ich zapytanie. Oznacza to, że inwestycja w pozycjonowanie przekłada się na realne odwiedziny na stronie. Im więcej internautów wejdzie na naszą stronę, tym więcej z nich pozna naszą markę i ofertę, a w konsekwencji z niej skorzysta.

2. Niski koszt promocji

Każdy, kto kiedykolwiek interesował się metodami promocji firm, wie, że spot w telewizji, reklama w prasie czy radio kosztują naprawdę niemało. W porównaniu do cen takich działań, pozycjonowanie w internecie przedstawia się wyjątkowo tanio. Przykładowo, koszt pojedynczej reklamy w innych mediach to ok. kilkudziesięciu tysięcy złotych, a ceny za całe kampanie sięgają kilkuset tysięcy, natomiast pieniądze potrzebne na pozycjonowanie to zaledwie kilkadziesiąt złotych za frazę w skali miesiąca. 

3. Wiarygodność 

Co robisz, kiedy chcesz dowiedzieć się czegoś o firmie, o której usłyszałeś? Prawdopodobnie twoją pierwszą reakcją jest wpisanie jej nazwy w wyszukiwarkę i obejrzenie jej aktywności w internecie. Jeśli nie znajdujesz w nim śladów działalności przedsiębiorstwa, prawdopodobnie wydaje ci się to podejrzane. Podobnie myślą twoi potencjalni klienci, którzy podświadomie utożsamiają profesjonalnie przygotowaną i wypozycjonowaną stroną z fachowymi usługami.

4. Pracuje na nas

Nawet jeśli twój dział promocji zatrudnia najbardziej zaangażowane i pracowite osoby na świecie, nie możesz liczyć na ich pomoc przez cały czas. Każdy pracuje jedynie przez określoną liczbę godzin, bywa chory, zmęczony i bierze urlopy. Natomiast dobrze wypozycjonowana strona promuje twoją firmę przez całą dobę. Nawet, kiedy ty nie zajmujesz się akurat sprawami służbowymi, inwestycja włożona w pozycjonowanie nieustannie się zwraca, generując dodatkowe przychody.

5. Budowanie relacji

Celem posiadania własnej strony, bloga firmowego czy kont na portalach społecznościowych jest sukcesywne budowanie trwałych relacji z internautami. Dzięki tym mediom pozostają oni na bieżąco ze sprawami z życia firmy, dowiadują się o promocjach i wydarzeniach oraz mają stałą możliwość komunikowania się z pracownikami przedsiębiorstwa. Jeśli mają jakiekolwiek pytania, uwagi czy opinie, którymi chcieliby się podzielić, nie mają problemu z nawiązaniem z nimi kontaktu. 

6. Im więcej tym lepiej

Ten podpunkt dotyczy osób, które prowadzą sklepy internetowe lub w inny sposób zarabiają za pośrednictwem sieci. Mając jedynie punkt stacjonarny, posiadamy tylko jedno źródło dochodu. W przypadku zmiany miejsca (np. z powodu zakończenia umowy najmu) lub innych okoliczności zewnętrznych w każdej chwili możemy to źródło stracić lub może się ono stać mniej efektywne. Tymczasem dobrze wypozycjonowany sklep internetowy stanowi świetny sposób na pomnożenie źródeł dochodu i większą stabilność na rynku.

Pozycjononujemy w 27 krajach

Skuteczne kampanie SEO w 27 krajach. Pozycjonujemy strony internetowe w 11 językach. Skutecznie pozycjonujemy strony internetowe w takich językach jak angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, portugalski, grecki, rosyjski, ukraiński, chiński, japoński czy nawet azerski.
Pozycjonowanie stron – dlaczego to najlepsza opcja dla firmy?

      Posiadanie własnej strony internetowej jest już właściwie standardem. Każda firma, której zależy na rozpoznawalności oraz sporych dochodach, musi zainwestować w profesjonalnie przygotowaną witrynę oraz profil na Facebooku. Narzędzia te nie będą jednak w stanie należycie spełniać swojej funkcji, jeśli nikt się o nich nie dowie. 
   Aby zwiększyć zasięg naszego miejsca w sieci, z reguły sięgamy po pozycjonowanie. Dlaczego jest to najlepsza opcja dla firm? Firmowa strona internetowa to fantastyczne narzędzie, które bardzo przydaje się podczas zwiększania rozpoznawalności naszej marki. Wchodzą na nią nie tylko stali klienci, którzy znają adres z ulotek, ale również osoby, które do tej pory nie miały pojęcia o jej istnieniu. Jak to możliwe? 
Poznaj 6 zasad dlaczego warto pozycjonować strony www

Mechanizm jest bardzo prosty: użytkownik zainteresowany daną usługą lub produktem wpisuje w wyszukiwarkę odpowiednie hasło, np. „fotograf ślubny pomorze” lub „damskie buty sportowe”. Już po chwili jego oczom ukazuje się cała lista stron pasujących tematyką do wyszukiwanego zestawu słów kluczowych. Udowodniono, że większość internautów nawet nie sprawdza więcej niż dwóch stron wyników – oznacza to, że wszystkie te witryny, które znajdują się dalej, nawet nie będą miały szansy na przyciągnięcie uwagi potencjalnego odbiorcy. I właśnie po to jest nam pozycjonowanie – by nasza strona znalazła się jak najwyżej na liście wyników wyszukiwania, a co za tym idzie, miała większe możliwości oddziaływania na konsumentów. Dlaczego warto zainwestować w pozycjonowanie strony?

              Pozycjonowanie jest jak balet

                              Jeden niewłaściwy krok i już nigdy nie wrócisz na szczyt. Zaufaj agencji
                               z ogromnym doświadczniem i własnym zapleczem na 4 kontynentach.

Pozycjonowanie w Stanach Zjednoczonych

W Stanach Zjednoczonych pozycjonujemy na chwilę obecną ponad 70 stron interenetowych. Współpracujemy zarówno z małymi firmami jak i globalnymi markami. Posiadamy liczne zaplecze pozycjonerskie, ponad 300 naszych stron jest gotowych do wprowadzenia linków dla stron klientów.

Pozycjonowanie w Kanadzie 

Na kanadyjskim rynku jesteśmy obecni dopiero od 2016 roku, jednak już teraz zaufało nam ponad 30 firm z tego pięknego kraju. Kanada prostym rynkiem pod pozycjonowanie nie jest, jednak cały czas budujemy nasze zaplecze, zarówno blogowe jak i zaplecze własnych stron internetowych.

Pozycjonowanie w Chinach 

Jesteśmy jednyną agencją marketingową w Polsce, która weszła z pozycjonowaniem na jeden z najtrudniejszych rynków -na Chiny. Pozycjonujemy w kilku chińskich dialektach. Działamy w Chinach od początku 2014 roku, współpracując z 8 firmami z Polski, sprzedającymi produkty na chińskim rynku

Pozycjonowanie w Niemczech 

Jeden z głównych naszych rynków, zarówno, jeśli chodzi o kampanie dla firm, jak i pozycjonowanie. Obecnie na Niemcy i Austrię prowadzimy 400 kampanii i pozycjonujemy ponad 70 stron. Działamy także na rynku szwajcarskim oraz w każdym, gdzie językiem urzędowym jest niemiecki.

Pozycjonowanie w 
Szwecji

Polskie firmy, głównie te z województwa pomorskiego, upodobały sobie rynek szwedzki jako bogaty i dający duże pole manewru. Na Szwecję promujemy i pozycjonujemy głównie polskie sklepy internetowe, działające w każdej branży, począwszy od materiałów budowlanych a kończąc na bieliźnie. Prowadzimy ponad 40 stron, z których już 17 jest w TOP 5 

Pozycjonowanie w Norwegii

Norwegia to nasz "konik", to miejsce gdzie mamy ogromne pole manewru, zarówno w promocji polskich firm jak i pozycjonowaniu stron www. Współpracujemy z norweskimi firmami od 2009 roku, posiadamy w tym kraju liczną sieć kontaktów, ogromne zaplecze pozycjonerskie. Promujemy 45 firm, pozycjonujemy 33 strony, 22 TOP 5.

   Strzał w dziesiątkę 

W czym tkwi sekret Nakatomi? Nasze umiejętności  nabywaliśmy latami, uczać się, szkoląc i  pozycjonując tysiące stron. Własne zaplecze, zespół, chęci, efektywność.

Pozycjonowanie w Hiszpanii

Na rynku hiszpańskim dopiero zaczynamy naszą działalność. Pierwszą stronę zaczeliśmy promować w styczniu 2016 roku. Na teraz dołączyło do nas już 7 firm, działających głównie w branzy turystycznej. Rezultat? Na 35 promowanych fraz po 4 miesiącach 7 w TOP 7, rekomendacja Hiszpańskiej Izby gospodarczej.

Pozycjonowanie 
w Rosji

W Rosji obecni jesteśmy od dawna. Jak wiadomo, to kraj dziwny i niepewny gospodarczo i niestety coraz mniej firm działa na tamtejszym rynku. Jeśli chodzi o biznes w Rosji, to polecamy sprzedaż ekskluzywnych produktów targetowanych na nowobogackich Rosjan. Dobrym rozwiązaniem są też sklepy internetowe, których tam ciągle brakuję.

Pozycjonowanie we Francji

Francję kochają chyba wszyscy. Kto był w Prowansji, cz też przechadzał się po lazurowym wybrzeżu, zawsze ten cudowny kraj będzie miał w pamięci. Polscy przedsiębiorcy, także upodobali sobie Francję, głównie w branży turystycznej jak i odzieżowej. Nasze produkty swobodnie konkurują z francuskimi zarówno pod względem ceny jak i jakości.

Unikatowe rozwiązania marketingowe

Dlaczego nasze rozwiązania marketingowe-pozycjonerskie są inne niż wszystkich? Napisz do nas, a dowiesz się w czym tkwi nasz sekret.

Pozycjonowanie we Włoszech 

Pozycjonowanie we Włoszech, czy kampanie na rynku włoskim do najłatwiejszych nie należą, z racji ogromnej konkurencji produktów, jakie sprowadzane są do tego pięknego kraju, szczególnie z Afryki. Włochy, jako miejsce do robienia biznesu, polecamy głównie dla branży turystycznej. Na włoskim rynku pozycjonujemy tylko 8 stron, ale są to kluczowe polskie biura podróży z największymi, na czele. 

Pozycjonowanie 
w Danii

Dania czy Szwecja to piękny rynek biznesowy, głównie w związku z dobrobytem jaki panuje w tych krajach. Wyższe o 100-200 % ceny niż w naszym kraju, przy jakości naszych produktów to wymarzony rynek dla polskiego przedsiębiorcy. Duńczycy, jak wszyscy skandynawowie, kochają jakość, zatem jeśli zamierzacie sprzedać produkt wysokiej jakości, nawet przy wysokiej cenie, to jest to rynek dla Was.

Pozycjonowanie w Portugalii

Nowość w naszej ofercie. Na rynek portugalski weszliśmy dopiero w marcu 2016 roku. Branża internetowa w Portugalii to mit, tym bardziej ten rynek polecamy dla każdej firmy działającej w e-commerce. W portugalii z powodzeniem sprzedaję się polski alkohol, jedzenie, a także środki czystości i chemia przemysłowa. Ruszamy w tej chwili z kilkoma kampaniami i o efektach poinformujemy w aktualnościach.

Pozycjonowanie stron internetowych

Dowolne systemy rozliczeń przy pozycjonowaniu stron w Polsce. Pozycjonujemy strony internetowe, portale, portale miejskie, strony onepage.
Pozycjonowanie stron w Polsce

       Otrzymując stronę internetową do pozycjonowania, każda agencja powinna zrobić porządną analizą strony www, na podstawie dostępne na rynku narzędzia dla webmasterów. Pozycjonowanie stron i wprowadzenie linków do strony nie da nic, jeśli nie zacznie się od poprawy SEO, zgodnie z zasadami Google. Nasza agencja przeprowadza pełną analizę strony internetowej bezpłatnie, wszelkich poprawek-zgodnie z SEO, również dokonujemy bezpłatnie.

700 stron 

Na chwilę obecną nasza agencja pozycjonowała lub pozycjonuję ponad 700 stron internetowych.

60 referencji

Posiadamy ponad 60 pisemnych referencji od zadowolonych klientów z 25 branż. 

Terminowo

Zawsze na czas! To podstawa dobrej i długoterminowej współpracy z klientami w Polsce i na świecie. 

Rozgrzewamy sieć

Strony które pozycjonujemy generuję ponad 2,4 mln wejść dziennie na strony naszych klientów. 
Jak wiadomo, jedne frazy pozycjonuje się łatwiej, inne sprawiają więcej problemów. Po otrzymaniu zapytania od klienta, przedstawiamy bezpłatnie wycenę pozycjonowania. W naszej agencji to nasz klient wybiera formę płatności. Oferujemy płatność w abonamencie, oraz płatność za efekt, czyli po uzyskaniu TOP 10. Ceny pozycjonowania stron rozpoczynają się u nas już od 39 złotych za frazę i wzrastają wraz z trudnością danej frazy. Rozpoczęcie kampanii, po analizie strony, dokonaniu poprawek na stronie, wprowadzeniu odpowiednich tekstów, rozpoczynamy pozycjonowanie stron. Nasze działania polegają na wprowadzaniu wartościowych linków do strony - najlepiej dofollow. Pozycjonowanie stron przebiega w sposób właściwy, jeśli prowadzone jest z głową, a linki wprowadzane według harmonogramu. Pozycjonowanie tylko ze sprawdzoną agencją. Stron internetowych mamy całą masę i każdy właściciel strony chciał by, aby to jego domena pokazywała się w wynikach wyszukiwania na pierwszych pozycjach, jednak na to potrzeba czasu. Czym różni się nasze pozycjonowanie od konkurencji? Robimy to z głową, powoli, ręcznie i wiemy co robimy. My również potrafimy wypozycjonować stronę www w 2 miesiące ale nie o to chodzi. Przy takich działaniach domena dostanie ban od wyszukiwarki za nienaturalne działania i taki będzie efekt nieprzemyślanych działań. Przy pozycjonowaniu zarówno z płatnością za efekt jak i w płatności czasowej musicie pomyśleć, że lepiej poczekać i stronę powoli wprowadzać do TOP 10 niż działać gwałtownie, chaotyczne i mieć problemy.   
Pozycjonowan stron na świecie

        Pozycjonowanie strona na świecie. Czym naprawdę jest pozycjonowanie stron na domenach zagranicznych i czym różni się od pozycjonowania w Polsce? Niczym! I tego należy się trzymać. Jeśli wyjdziemy z tego założenia i nasze procedury powtórzymy, tak, jak byśmy to robili na rodzimym rynku, to z pewnością, nasza strona wejdzie do Top 10 i to w miarę szybko. Jak przy wszystkich działaniach marketingowych w internecie, siła tkwi w szczegółach.

320 stron

Na chwilę obecną nasza agencja pozycjonowała lub pozycjonuje ponad 320 stron w 27 krajach. 

30 referencji

Posiadamy ponad 30 pisemnych referencji od zadowolonych klientów z 8 branż. 

Terminowo

Zawsze na czas! To podstawa dobrej i długoterminowej współpracy z klientami w Polsce i na świecie. 

90% stron w TOP 10 

90 % pozycjonowanych przez nas stron po 12 miesiącach od rozpoczęcia kampanii znajduję się w TOP 10
      Załóżmy, że chcemy wypozycjonować stronę w Google.se czyli na rynku szwedzkim. Co musimy zrobić? Podstawą oczywiście jest ustawienie SEO w taki sposób, aby zoptymalizować je pod kontem języka szwedzkiego, tutaj nic się nie zmienia w stosunku do języka polskiego, działamy tak samo. Schody zaczynają się dopiero jak chcemy przekonać właściciela strony, który posiada 10 wersji językowej, że o wiele lepszym rozwiązaniem jest budowanie strony na domenie krajowej .se a nie na subdomenach dlaczego? Tutaj pozycjonując stronę zawsze wychodźcie z tego założenia i pamiętajcie co piszemy po raz setny „ Google jest jak dziecko i się uczy „. W tym przypadku oznacza to tyle, że Google przypisuję treści i linki do danego kraju i podporządkowuję domenę pod rejon. Jeśli mieliśmy już stronę w języku polskim i prowadzi do nich kilka set lub tysiące linków, to bardzo ciężko będzie nam przekonać wyszukiwarkę, że to strona w języku szwedzkim a nie polskim. To tak jak z dzieckiem jak pokocha swoje zwierzaczka to nic go nie przekona do innego. W każdym przypadku Google działa identycznie. To pierwszy i kluczowy element, od jakiego należy zacząć. Kolejny to linki z domen krajowych. W większości przypadków ( Norwegia jest wyjątkiem ), do naszej domeny powinny prowadzić linki z domeny krajowej. To tak jak z treścią, aby Google wysoko pokazywało nam stronę w Google.se, linki do niej powinny prowadzić z wartościowych stron w Szwecji. Tutaj wartość linków i zasady wprowadzania nie ulegają zmianie. 


Zaufaj profesjonalistom

Skuteczne prowadzenie kampanii w internecie w obecnych czasach to 90% sukcesu Twojej firmy. Tworzymy tylko unikatowe rozwiązania, bazujące na doświadczeniu, umiejętnościach i predyspozycjach, do osiągnięcia sukcesu na danym rynku. Zaufaj naszej agencji. Kochamy to, co robią, bo tylko z takim zespołem można odnieść sukces.
     Nakatomi oddział Warszawa - Aleja Jana Pawła II 27 
 Nakatomi oddział Warszawa to nasze idealne miejsce do pracy. Centrum, metro, sklepy warunki butikowe dla pracowników i klientów. 
 00-867 Warszawa Aleja Jana Pawła II 27
tel. 0048/ (22) 378-25-43 
e-mail: biuro@nakatomi.pl
Nakatomi oddział Gdańsk - Alchemia Centrum Biznesowe
Gdańsk, jest naszym drugim domem w Polsce. 
 Centrum Biznesowym Alchemia  
80-309 Gdańsk piętro V ( budynek Aurum )
Aleja Grunwaldzka 411
 tel: 0048/ (58) 732-22-85, (58) 727-91-80 
e-mail: gdansk@nakatomi.pl
Copyright (c)2014-2019, All Rights Reserved Nakatomi LLC

Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem